Herkese Selam öncelikle Amacım bilmeyenlere bilgilendirmek ve yardım etmektir . Şimdi ilk önce yapacağımız iş oyuncunun sözleşmesi diyelim 2014 de bitiyor ve siz 2013 yılındasınız . Hemen ayda bir veya iki ayda bir oyuncuyu övün veya tamamen aklını size çevirmek için oyuncu destekle kısmından bu yöntemi yapın . Şunu unutmamakda fayda var çok sık bu yöntemi yaparsanız oyuncu sizden nefret aşamasına kadar gelir . İstediğiniz oyuncuya illa teklif eden olucak bunun içinde oyuncunun profiline gidip takip butonuna tıklıyoruz . Böylelikle oyuncu hakkında bilgi ediniyoruz . Bu yöntemi yapmak istemezseniz şöyle bir yolda vardır oyuncuya transfer teklif etme yerine gelirsiniz hemen sağ tarafta oyuncuya teklif ettiler mi etmediler mi görürsünüz eğer birşey yoksa demekki daha kimse ilgilenmiyordur .

Şimdi en önemli kısımlara yaklaşıyoruz . Oyuncuya teklif edildiğini gördüğünüz an direk en yüksek teklifi verin teklifi 200 m 48 ay 200 m yapın ve böylelikle oyuncunun teklifini sadece sizinkini kabül eder . Şimdi burdaki amaç şu bu yöntemle oyuncunun başka bir takıma gitmesini engelliyoruz . Bu yöntemi oyuncunun sözleşme bitiminin son 6 aya kadar bu işi yapın . Son 6 ay olduğunda oyuncuya imza attır seçeneği aktif olur . Ve böylelikle oyuncuyu bedava alırız . Şimdi derseniz oyuncuya bir sürü teklif olur . Bunun içinde öyle bir sözleşme teklifi gönderin ki oyuncu sadece sizi düşünsün . Ben bu yöntemlerle Neymarı getirdim . Umarım bilmeyenler için faydalı olur .