1 ile 19 arası toplam 19 sonuç

Konu: Yaşayan Efsanelerden Tottenham

Threaded View

Default Yaşayan Efsanelerden Tottenham

Merhaba arkadaşlar. Uzun yıllardır FM oynuyorum. Ama hiç bir zaman kariyerimi paylaşmamışımdır. Bu siteyi görünce paylaşma kararı aldım. Bir süredir oynuyorum. Lig ve Sonuç paylaşımını her zaman yapacağım. Takipte olan arkadaşlarla fikir alışverişinde her zaman bulunmak isterim.

TARİHÇEMİZ

Tottenham Hotspur Football Club, daha çok Spurs olarak bilinir. Günümüzde FA Premier League'de oynayan Tottenham, Kuzey Londra'da kurulmuş profesyonel bir İngiliz futbol kulübüdür. Kulübün stadı White Hart Lane'dir.
    Hotspur Futbol Kulübü 1882 yılında All Hallows Kilisesi'nin, İncil sınıfının dil bilgisi kısmındaki öğrenciler tarafından kuruldu. Bu öğrenciler, aynı zamanda Hotspur Kriket Kulübü'nün de üyeleriydi. 1884'de kulüp adını London Hotspur isimli kulüp ile birleşince Tottenham Hotspur Football and Athletic Club olarak değiştirdi.

BÜYÜK BAŞKAN

MABEDİMİZ

TAKTİĞİMİZ [GOL İÇİN SABIR, SABRIN SONU SELAMET]

YAPTIĞIMIZ TRANSFERLER; Ücretleri yazılı olduğu kadar vermedim 48 ay taksit yaptım

Giden oyuncularımız
    Lennon - Everton - 5 M
    Dembele - PSG - 13 M
    Sandro - City - 6 M

FA CUP ELENDİK.
    CAPİTOL ONE ÖNEMSİZ ELENİP LİGE YÖNELDİK.
    LİGDE HEDEF İLK 3 DİREK ŞL HAKKI KAZANMAK.
    AVRUPADA GRUPTAN NAMAĞLUP ÇIKMAYI BAŞARDIK.
    Last edited by Zapalny- : 24.Eylül.2014 at 21:49 Reason: Düzeltme yapmak istedim daha hoş oldu

Mesaj Yetkileri