Hikayemiz Üsküp'te başlıyor.

Makedonya Milli Takımı Teknik direktörü Gjurovski'nin evinde kendisiyle langırt oynamaya geldik. Yanımda Menajerim de bulunuyordu. Laf lafı açtı ve benim ne büyük Teknik Direktör olduğumu konuştuk ( Gerçi Herhangi bir antrenör lisansım yok 1 gün bile kursa gitmedim - Bu yüzden yalan söylüyor tabi...)

Herşeye rağmen sanırım o gece çok iyi eğlendik ki bir gün sonra Boşko Gjurovski Makedonya U21 Teknik direktörlüğünü önerdi...

Benden önce oynanan maçlar sonucunda Makedonya Ümit Milli Takımı Grupta 3. Sırada bulunuyor (Grupta Türkiye de mevcut)

Bu iş görüşmesinden sonra Kulüp takımı da bulmam gerektiği kesin gibiydi. Bu iş için de Muhsin Ertuğral abimizi aradık. Kendisi Afrika'ya gitmemizi önerdi... Biz de Kamerun olsun Zambiya olsun kulüplerle görüşmeler yaptık... Gerçi Güney Amerika'da veya Kuzey Avrupa'da da bazı takımlara başvurduk ama İş teklif eden Sadece Kamerun 2. Liginden bir takım oldu... (Caiman de Douala)

Kulüpte sadece başkan ve ben vardık. Gerçi başkan ben gelmeden önce 3-5 kişi ile anlaşmıştı.
Başkanım dedim şimdilik gözlemcimiz falan yok. Siz Transferleri sürdürebilirsiniz. Takım boş kalmasın...
Ancak tüm görevler için ilan da vermeyi unutmadım...
Asistan ve Belki de bir gözlemci bulduğum anda Başkanın getirdiği oyuncuların daha iyisini alma kararlılığındayız...
O zamana kadar kovulmasak yeter...

Başkanın aldığı oyuncular bunlar. Henüz hazırlık maçları yeni başlayacağından neler yapabileceklerini bilmiyorum ama şimdilik U18 ve U21 maçlarında oynadılar (ama bişi yapamadılar)
(Oynanabilir kulüplere oyuncu ekle veya personel ekle seçmediğimiz için sezonun başı zor geçebilir. Kötü başlayıp kovulabiliriz de ama göreceğiz)

Kariyer yavaş gidebilir (110 ülkeden 246 lig açık İngiltere 9. seviye, Almanya 5. seviye, İtalya 4. seviye, Türkiye 5. Seviye, Brezilya 4. Seviye, Hindistan ISL falan dahil... ) -ama umarım sıkılmayız... Ve çok fazla kovulmayız...