Eteklerinde güneş rengi bir yığın yaprak
Ve bir zaman bakacaksın semaya ağlayarak

Merhaba arkadaşlar. Kendimi bildim bileli futbol oyunları oynarım. Önceleri genellikle Fifa, Winning Eleven (2000,2001 vs) ile uğraşırdım, yani CM ile pek tanışamamıştım. Daha sonra bir arkadaşımdan gelen "olum menajerlik süper" tavsiyesi üzerine menajerlik oyunlarına başladım. Ona da önce Fifa Manager ile başlamıştım. Neyse neyse hayat hikayemi anlatmayayım şimdi burada.

FM16 Touch modu ile uzun soluklu bir kariyer yapmayı düşünüyorum.

O zaman, yavaş yavaş başlayalım.

Kendimden bahsedeyim biraz, Ersin FURAL, 25 yaşındayım, inşaat mühendisliği son sınıfta okuyorum (6.Senem). Bu dönem sadece 4 dersim olduğu için kendimi FM'ye verdim. Geçen dönem kafamı kaşıyacak zamanım yoktu.

Başlıkta da belirttiğim gibi kariyere işsiz başladım, nedense çok hoşuma gidiyor işsiz başlayarak merdivenleri ağır ağır çıkmak.

Açık Ligler:

Yaklaşık 35 bin oyuncu.

Adını, sanını, herhangi bir oyuncusunu dahi bilmediğimiz bir takıma geldik bakalım.

Yönetimden beklentiler: O zamanı geçtiğim için ekran görüntüsü yükleyemiyorum, touch moduna da çok aşina olmadığım için metin olarak yazıyorum.
Lig: Play offlara kalmak.
Kupalarda da birisi 2.tur diğeri 3.tura ulaştı sanırım kusura bakmayın tam hatırlamıyorum.

Kuralları okudum ve onaylıyorum.