1 ile 6 arası toplam 6 sonuç

Konu: Türkçe Yama

Nesil
    2007
    Yer
    34

Default Türkçe Yama

Merhabalar, Ben Türkçe Yama ve Diğer Dosyalar Hakkındaki Önerimi Paylaşmak İstiyorum..

Bildiğiniz Gibi Forumumuzda Mesaj Sayısı 0 ila 10 Arası Olan Birçok Kişiler Var.. Ben Bu Kişilerin Foruma Sadece Dosya İndirme Amaçla Girdiklerini Düşünüyorum..
    Acaba Çıkmasını Beklediğimiz Türkçe Yamada İndirebilmek İçin Bir Mesaj Sınırlaması Olabilirmi? Böylece Yeni Bir Sistemede Geçilebilir ve Belkide Yamaların Başka Sitelerde Yayınlanmasının Bir Müddet Önüne Geçilebilir. Böyle Birşey Planlanabileceğini Düşünüyorum...

10 mesaj dedigin nedir ki ben sana 5 dakikada 10 mesaj yaparim.. oyle seylerin onune gecmenin manasi yok zaten diger siteler bizden izinsiz yamamizi yayinlayamaz indirmek isteyenlere engel olmanin bir manasi yok

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Evet Tarık a katıLıyorum. ForumLar bunun için vardır. BaşkaLarına kısıtLama koymanın bize bir artısı oLmayacağı gibi böyLe birşeyi yapmakta bize yakışmaz.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Forumlar paylaşım için.Ama sadece emeğe saygı uygulaması olarak o konuya mesaj atma zorunluluğu olabilir.
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

Biz bu işi karşılıksız yapıyoruz. teşekkür edip etmemek üye olanların bileceği iştir bu yüzden bu konuda kısıtlama yapmak yersiz olur.

Mesaj Yetkileri