Sayfa 12 / 142 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon
331 ile 360 arası toplam 4247 sonuç

Konu: Fenerbahçe Transfer Haberleri

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Deli_Ruh View Post
    Zaten 6+5 geliyo

ama yapsınlar artık bi açıklama geçen seneki gibi geç kalınmamalı transferde ön eleme maçımızda var hazır olması lazım tüm takımın
    6+5 2013 yılında yürürlüğe giriyor.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

http://www.ntvspor.net/Pages/Default.asp

Burda son dakika haberi var.Büyük ihtimalle Emre bizde hayırlı olsun.

Nesil
    2007
    Yer
    Ev

Fenerbahçe Emre'yi aldı büyük ihtimalle. Başka kaynaklardan duydum bu haberi. Hayırlı olsun..

Yazıklar olsun Emre. Sen de lafını yedin, böyle bir transfer doğruysa..

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Çok para veriyoruz açıkçası kaç senedir top oynamayan Emre'ye 3.5 kulübüne 5 milyon euro gelince umarım sakatlanmaz tabi haber doğru çıkarsa

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Fenerbahçe suskunluğunu bozdu

Fenerbahçe, transferdeki sessizliğini Emre Belözoğlu ile bozdu. Sarı-lacivertli kulüp, Newcastle United'la iki yıl daha sözleşmesi olan milli futbolcuyla her konuda anlaşma sağladı. Fenerbahçe'nin Emre'nin yanı sıra Villarreal'den Nihat'a da teklif götürdüğü belirtiliyor.

Uzun süredir transfer çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe, Newcastle United'ta forma şansı bulamayan Emre Belözoğlu ile 3 yıllık anlaşma sağladı.

Emre'nin sarı-lacivertli kulüpten her yıl için 3.5 milyon EURO alacağı öğrenilirken, milli futbolcunun kulübüne ise bonservis bedeli olarak 5 milyon EURO ödeneceği belirtildi.

Emre ile anlaşma sağlayan Fenerbahçe'nin ayrıca Villarreal'de oynayan Nihat Kahveci'ye teklif götürdüğü ve bu konuda İspanyol kulübü ile pazarlıkların devam ettiği öğrenildi.

http://www.ntvspor.net/Pages/24321.ASP

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

haber sadece ntvsporda geçiyor ama net konuşmuş adamlar

Quote Originally Posted by EmperoR View Post
    Duydugum kadariyla Emre Belözoglu Fenerbahce ile anlasmis,yillik 3.5 m € karsiliginda.
    Eger bu haber dogrusa yaziklar olsun...
    Burada belirtmistim,haber gercek ...

Nesil
    2007
    Yer
    Ev

Ama Emre'nin menajeri yalanlamıştı bu transfer haberini. Ayrıca milli takım böylesine kritik bir turnuva öncesi kamptayken, transfer konuşulmaz. Gerçekleşse bile bu zamanda açıklanmaz..

Neyse, eğer doğruysa yolu açık olsun. O da abilerinin izinden gitmiş olur, ne hoş !

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Ntvspor kolay kolay yalan haber yapmaz.Doğruluğu yüksek bence...

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Emre bizim için hata olur bence Türkiye'de kafası rahat olmaz Emre'nin ...

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Emre profesyonel bir oyuncu, tıpkı abileri gibi. bu kadar kafanıza takmaya gerek yok bence bu transferi. hayırlı olsun.
    (/s)

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Emrenin gideceğini hiç beklemezdim neyse hayırlı olsun

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Habere inanmıyorum, yada inanmak istemiyorum...

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Babama güvenmem NTVSpor'a güvendiğim kadar Kesinlikle doğru haber.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Jesus_FB View Post
    Euro 08 bitmeden Emre ile anlaşmak bence imkansız bu haberde ancak şuna ihtimal veriyorum F.Bahçe newcastle ile bonservşiste anlaşmış olabilir henüz Emre ile anlaştıklarını sanmıyorum
    Bencede durum böyledir. Çünkü Fatih Terim'in şampiyona bitene kadar transfer olaylarının konuşulması yasak diyordu.

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

Kaynak Fanatik veya Fotomaç olsaydı fazla üstünde durmazdım ama kaynak NTV Spor.Bence bu transferi gerçekleştirdi Fener..
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Bu işin bu saatten sonra bencesi falan yok, aldı Fenerbahçe Emre'yi. Girin okuyun; http://www.ntvspor.net/Pages/24321.ASP.

Açıkçası kendi açısından Emre'nin yine bir Avrupa kulübünde şansını denemesi daha güzel olurdu. Bir Galatasaraylı olarak Emre Fenerbahçe'ye gittiği için değişik duygular yaşamıyor değilim ama herşeye rağmen Emre'yi Türkiye'de yeniden görmek ve izlemek güzel olacaktır.

Fenerbahçe'nin orta sahanın göbeğinde sorunu vardı sanırsam, bu transferle o da gider. Fenerbahçe adına sevindim, çünkü Avrupa'da temsil edecekler bizi. Hangi takımımız Avrupa kupasında maç yaparsa yapsın onu tutarım. Ayrıca, keşke herkes böyle transfer yapabilse de ligimiz kaliteli olsa.

Bu arada 6+5'in gelmesi de müthiş oldu. Blatter bunu ilk ortaya attığından beridir (baya oldu) bekliyorum. Bir de Platini'nin seçilmeden önce söz verdiği gibi Şampiyonlar Ligi'ne katılan takım sayısı bir ülkeden en fazl 4'ten 3'e çekilse, müthiş olacak.

Nesil
    2007
    Yer
    Ev

Emre'nin böyle bir karar vereceğine inanmıyorum ben..

Ayrıca çok güvenilen NTVSpor Saviola içinde geçen sene aynı haberi yazmıştı..

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Kanal D ana haber'de son dakika haber geçti..Emre Fenerbahçe'de olarak..

Quote Originally Posted by uAmurat91 View Post
    Emre'nin böyle bir karar vereceğine inanmıyorum ben..

Ayrıca çok güvenilen NTVSpor Saviola içinde geçen sene aynı haberi yazmıştı..
    Ne zaman yazdı? Ben her gün illâ ki girerim, şimdiye kadar bir yamuklarını görmedim. En fazla ilgileniyor diye yazarlar, gitti diye yazmazlar.

Quote Originally Posted by Oghuse View Post
    Kanal D ana haber'de son dakika haber geçti..Emre Fenerbahçe'de olarak..
    evet kanal d 5dk önce verdi haberi 3 yıllık imza attı diye...

Ayg.22 Fun Club's

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Doğrudur heralde artık haber bültenlerine düştüğüne göre ama bana yıllık alacağı biraz fazla geldi neyse mutlaka katkısı olacakatır bu arada nihat'la da görüşülüyormuş inşallah gerçekleşir bu transferde.Bide şu kontejanı boşaltsak bombalar patlayacak...

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

İki gündür İngiltere’de olan Fenerbahçe’li yöneticiler Newcastle kulübünü her konuda ikna etti.

Newcastle kulü ile 5.5 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında her konuda anlaşıldı. Emre ile de yıllığı 3.5 milyon Euro 3 senelik anlaşmaya varıldı. Emre ise bu transferi doğrularken bu saat den sonra dönüşü olmayacağını ve Fenerbahçe ile her konuda anlaştığını söyledi.

BU ARADA EMRE'NİN FENERBAHÇE KULÜBÜNE GEÇTİĞİMİZ PAZARTESİ GÜNÜ ÖN PROTOKOL İMZALADIĞI ÖĞRENİLDİ.

GELİŞMELER AN VE AN MARATON.COM.TR'DE OALACAK.....

MARATON.COM.TR/ ÖZEL/ BURAK ÖZKAYA

Nesil
    2007
    Yer
    Ev

Aynı haber NTV'de yazıyor zaten. Birbirlerinden alıyorlar haberleri..

Nesil
    2006
    Yer
    Başkent

Ntv kesin olmayan haberi kolay kolay yayınlamaz fakat haberin yayınlandığı dönemin Euro2008 öncesi olması ve menajerinin 1-2 gün önceki yalanlaması beni şüpheye düşürüyor. Bence hala kesin değil.

Emre gelirse Maldonado şutlanır,Mehmet Aurelio daha geride oynar. Ayrıca Alex'in kitlendiği maçlarda Fenerbahçe de kitleniyor. Emre Alex'in kitlendiği dakikalarda liderlik yapabilecek özellikte bir oyuncu.
    Fenerbahçe Cumhuriyeti

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Hayırlı olsun şaşırdım valla

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

Hayırlı olsun Emre transferi Fenerbahçe'ye ama bu transferinde gerçekleşmesiyle birlikte Fatih Tekke , Gökdeniz vs nicelerinin değeri gözümde 10 kat daha arttı. Ama bu oyuncular çok profesyoneller tabi şaşırmamak lazım bu transfere.

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

Uzun süre o takımda oynayıp ve X takımından başka takımda top oynamam diyen oyuncuların ne kadar samimi olduklarını anladım.Son yıllarda bu olaylar baya arttı..
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Sayfa 12 / 142 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon

Mesaj Yetkileri