1 ile 20 arası toplam 20 sonuç

Konu: 5 lig ama çok yavaş

Unhappy 5 lig ama çok yavaş

arkadaşlar bende
    1.la liga
    2.serie a
    3.turkcell super lig
    4.tff1. ligi
    5.tff 2. ligi açık
    bilgisayaramın ram'i 1gb ama o kadar yavaş ilerlioki devam et tuşuna basıorum benm maçıma tekrar gelene kadar inanın 15 dk bekliorum normalde de böylemi yoksa sorun bnm bilgisayarda mı yardımcı olursanız sevinirim
    şimdiden teşekkürler

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Oyun çok yüksek özellikli bir sistem istiyoyor herkezde bu kadar yavaş
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

ama şu da var bazı maçlar çok çabuk geçio yani skoru verip geçio bazılarında ise 5-6 saniye beklio bnm kafam biraz da oraya takıldı

Ben 512 ram ile, 3 oynanabilir, 2 görülebilir lig oynuyorum. Bence tamamen kaldırıp yeniden kur. Başka bir iş var. Tabii ki yavaş olmasının nedeni bilgisayarında çalışan diğer programlarda olabilir. Mesela bende FM oynarken hiç program açık olmaz ve arka planda çalışan gerekliler dışında herşey kapanmıştır.

3 oynanabilir 2 görülebilir lig derken neyi kastettin?

Quote Originally Posted by mclorf View Post
    3 oynanabilir 2 görülebilir lig derken neyi kastettin?
    Bu 3 ligde herhangi bi takım yönetebilirim ve o ligin istatistiklerini vs. durumlarını görebilirim. Ancak diğer 2 ligde takım alamam sadece istatistiklerini vs. durumlarını görebilirim. Normalde biliyorsun ki seçmediğin ligde hiçbir şey göremezsin.

Quote Originally Posted by gungorbdk View Post
    Bu 3 ligde herhangi bi takım yönetebilirim ve o ligin istatistiklerini vs. durumlarını görebilirim. Ancak diğer 2 ligde takım alamam sadece istatistiklerini vs. durumlarını görebilirim. Normalde biliyorsun ki seçmediğin ligde hiçbir şey göremezsin.
    anladım o zaman sorun bnm bilgisayarda veya oyunda teşekkürler

Quote Originally Posted by mclorf View Post
    anladım o zaman sorun bnm bilgisayarda veya oyunda teşekkürler
    Kesinlikle ve giderilebilir bi sorun. 1 gb ram mükemmel. İyi oyunlar.

Nesil
    2007
    Yer
    Yalova

Ben de sorunun senin bilgisayarında olduğunu düşünüyorum
    Çünkü bende de 1,25 gb ram var ve 8 ligle dahi kasmadan oynayabiliyorum oyunu düşün
    Twitter

Maalesef bir zamanlar Glader77 idi nickim

Nesil
    2008
    Yer
    İstanBul

bnce sorun bilgisayarında 1 gb ram var ve 14 ten fazla lig en alt liglerine rahil acık hepsindede oynuyabililiyorum üstelik buna ragmen kasmıyor 1 sezonu bitti bile

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Verilen örneklerden görüldüğü üzere sisteminizin 5 ligi kaldırması gerekiyor. Sorun nerede derseniz kesinlikle budur diyemeyiz. Ancak oyunu oynarken açık olan programlar, bilgisayara bulaşmış bir virüs oyunun yavaş ilerlemesine yol açabilir. Bunları kontrol ettikten sonra deneyin.

yani kaldırmak derken şu anlamda oyun çok güsel ilerliyor ancak benim gıcık olduğum konu şu günler geçerken arlarda verilen maçlar yav bütün maçların sonuçlarını görmek zorundamıyım genellikle de o maçların bir tanesi 5 sn kadar sürüyor oda bnm bi sonraki haftaki maçıma gelene kadar 5-6 dk ediyor bu normal mi.bir de ben mesela real madrid 18A nın ne biliiim ispanya ingiltere liglerindeki maçları izlemek zorundamıyım o maçlarda uzatıyor bazen süreyi

Nesil
    2008
    Yer
    İstanBul

tabikide normal ama onun olmamasını istiyorsan ayarlar a gir fixtur işleme diye bi yer var ilk ekranda ordan hcok hızlı az cevap veren de hiç bir mac göstermez

valla dediini yaptım hala şu günler geçerken beşiktaş18a-galatasaray18a maçını veriyo çıldıracam.yani veriyo derken orda sonucunu yazıp geçiyor o anlamda yani.ben onu istemiorum.ss de koydum

Hmm onu ayarlardan değiştireceksin. Tam olarak aklıma gelmiyor ama hız ayarı işte bulursun. Bide seçipte oynamadığın ligler için skorların gösterilmemesi diye bi ayar vardı herhalde, neyse sen kurcala bul.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Oyuna girince Ayrıntı Seviyesi diye bir bölüm olması lazım oradan istemediğin ligleri Hiçbiri yaparak kapatabilirsin....
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanBul

o nu herkeste gösteriyor mecbursun onlara bakmaya) oyundan soğuma sen devam et işini gör yeter

Bazi Pc lerde oyun anlasilmaksizin yavas arkadaslar bunun kac ligle kurdugunuzun bi alakasi olmuyo oyun bu cok oynamak istediginiz icin yavas calisyo

Quote Originally Posted by taytopcuoglu View Post
    Oyuna girince Ayrıntı Seviyesi diye bir bölüm olması lazım oradan istemediğin ligleri Hiçbiri yaparak kapatabilirsin....
    arkadaşıma cevabından dolayı teşekkür ediyorum onun verdiği cevapla sorunum çözüldü.diğer arkadaşlarıma da ilgilendikleri için sonsuz teşekkürler
    Last edited by mclorf : 02.Eylül.2008 at 00:19 Reason: kelimeyi yanlış yazmışım yav:D

Nesil
    2006
    Yer
    Göçebe

Sorun çözüldüğüne göre konuyu kilitliyorum
    Hani, kurşun sıksan geçmez geceden,
    Anlatamam, nasıl ıssız, nasıl karanlık... Ve zehir - zıkkım cıgaram.

Mesaj Yetkileri