1 ile 30 arası toplam 679 sonuç

Konu: Beşiktaş JK

Hybrid View

Nesil
    2008
    Yer
    İzmir

öncelikle herkese merhaba.. bu ilk post'um tartışmayı baştan sona okudum ve iki tarafın da haklı olduğu noktalar var.

benim soracaklarım ise ;

Nobre ve Cisse demo'da yoktu. onların özelliğini merak ediyorum.

ve bir de Beşiktaş'ı araştıran arkadaş neden yaptıklarını açıklamıyor da bir Galatasaray sorumlusu açıklıyor onu anlayamadım. Yanlış anlamayın bu bi eleştiri değil, sadece merak. Sonuçta araştıran ve yapan kişi yaptıklarının nedenlerini açıklarsa belki eleştiriler de daha düzenli ve daha bilinçli şekilde olabilir.

tekrardan herkese merhabalar, iyi akşamlar...

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by kiwi21 View Post
    öncelikle herkese merhaba.. bu ilk post'um tartışmayı baştan sona okudum ve iki tarafın da haklı olduğu noktalar var.

benim soracaklarım ise ;

Nobre ve Cisse demo'da yoktu. onların özelliğini merak ediyorum.

ve bir de Beşiktaş'ı araştıran arkadaş neden yaptıklarını açıklamıyor da bir Galatasaray sorumlusu açıklıyor onu anlayamadım. Yanlış anlamayın bu bi eleştiri değil, sadece merak. Sonuçta araştıran ve yapan kişi yaptıklarının nedenlerini açıklarsa belki eleştiriler de daha düzenli ve daha bilinçli şekilde olabilir.

tekrardan herkese merhabalar, iyi akşamlar...
    Perpetua Ömer abi geneL araştırma Şefidir. DoğaL oLarakta bütün takımLar üzerinde biLgisi ve yapıLanLardan da haberi vardır.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Mesaj Yetkileri