Sayfa 4 / 7 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
91 ile 120 arası toplam 203 sonuç

Konu: Turksportal'dan İsteklerim...

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Kendimizin seçebileceği arka plan resimi yapabiliriz.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Forum için bu mümkün olmayabilir ama Blog Profil sayfasınızı yapabiliriz böyle bir seçenek mevcut
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Forum ana sayfasına konuşma kutucuğu (chat box dememek için..) koyarsak iyi olur gibi geliyor. Anında ihtiyacımız olan küçük şeylerin cevabını almış oluruz.
    Küçük şeyler için de konu açılmamış olur.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Mustafa Abi Sana Özel Mesajdan bir şikayetimi belirtmiştim. Burda o konuyu açmak isemiyorum ama burdan yada Özel mesajdan cevap verirsen sevinirim.
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by LaigLeNoiR View Post
    Kendimizin seçebileceği arka plan resimi yapabiliriz.
    bu şuan bildiğim kadarıyla isteğin karşılanmaz abi.

çünkü forumun versionu eski durumda.

Bu konu altinda cogu kisinin istedigi sey kullanici adi degisikliligi oldu. Bu istegimizi yerine getirecek misiniz ?

Quote Originally Posted by Hugo View Post
    Forum ana sayfasına konuşma kutucuğu (chat box dememek için..) koyarsak iyi olur gibi geliyor. Anında ihtiyacımız olan küçük şeylerin cevabını almış oluruz.
    Küçük şeyler için de konu açılmamış olur.
    kesinlikle çok iyi olur.en azından dediğin gibi ufak tefek sorunları ordan hallederiz

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

mümkünse yöneticiler yazdığım mesajı silip o konuyu kitlemesin...

ya başta kitlesin ya da hiç mesaj hakkı tanınmasın..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

site baya sıkıcı olmaya başladı bence yani böyle aktiviteler falan güzelde ne bileyim görsellik açısından böle blog falan açısında bişiyler yapılsa
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Komik gelecek ama bir tema değişikliği süper olur.

Bu arada Gillette teması vardı bir ara.Sitede sorunlar olunca kalktı.Geri gelecekmi?

Sol alttaki kızları geri istiyoruz.

Nesil
    2006

Forumda mesajlarımıza alıntı yapıldığı zaman bize özel haberle mesajınıza alıntı yapılmıştır şeklinde haber veren bir sistem getilirmesi güzel olabilir.

Nesil
    2008
    Yer
    SİVAS

Ya Şu Nick Değişikliği Konusunda Bir Kerecik İzin Verilse

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by bugra 1905 View Post
    Rumuz değişikliği yılda 1 kez yapılır, yoğun istek üzerine, o da belki.

Diğer arkadaşlara Mustafa abi geldiğinde muhtemelen cevap verecektir.
    (/s)

Nesil
    2006
    Yer
    Başkent

Düzenle seçeneği.
    Fenerbahçe Cumhuriyeti

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by TR.CaPTaiN View Post
    Düzenle seçeneği.
    Aynen bu seçeneğin olması gerekiyor...

Nesil
    2008
    Yer
    Sanliurfa

Neyi düzenle?

Eger yazdiginiz mesajlar ise o her bolume gore degisiyor diye biliyorum. Online turnuvalarin bir cok alaninda duzenle secenegi kapali diye biliyorum. Onun disinda acik olan bircok yerde var.

Quote Originally Posted by bugra 1905 View Post
    Nick değişikliği hakkı bildiğim kadarıyla bir defaya mahsus,Kulüp Turksportal üyesi olan kişilere tanınıyor.

Nesil
    2006
    Yer
    Başkent

Quote Originally Posted by MaliKaya View Post
    Neyi düzenle?

Eger yazdiginiz mesajlar ise o her bolume gore degisiyor diye biliyorum. Online turnuvalarin bir cok alaninda duzenle secenegi kapali diye biliyorum. Onun disinda acik olan bircok yerde var.
    Çoğu bölümde kapalı. Herkeste kapalı değil yalnız, bazılarında kapalı, bazılarında açık.
    Fenerbahçe Cumhuriyeti

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

mümkünse yöneticiler yazdığım mesajı silip o konuyu kitlemesin...

ya başta kitlesin ya da hiç mesaj hakkı tanınmasın..
    Bu mesaj bir istek değil, böyle bir istek olamazda zaten. Yöneticiler şu adam mesaj yazarsa konuyu kapatın diye bir komedi içine girmezler. İki seçenek vardır. Konu normaldir ve atılan mesajlar uygunsuzdur. Konu çığrından çıkmıştır. Atılan mesajlar silinir, cezalar verilir, konu kilitlenir. Diğer seçeneğe gelirsek uygunsuz bir konu vardır. Kapatılması gerekir ama gözden kaçmıştır. Sizlerde mesaj bırakırsınız. Mesajınız uygunsuzsa silinir ve konu kapatılır. Mesajınız normalse kaçarı yoktur yine o konu kapatılır.

Yani bizler forum kurallarına eğer bir konu açıldıktan sonra World.Hollow mesaj yazarsa ondan sonra herşey mübahtır, konu kilitlenemez diye birşey ekleyemeyiz. Bunun dışında gerçekten haksız bir durum varsa Destek Merkezini kullanabilir, bana mesaj atabilirsiniz. Haklılığınız varsa haklısınız der durumu düzeltiriz.

Diğer isteklere gelince düzenle butonu bazı bölümler içinde sakıncalıdır. Mesela Turnuva alanı. Yapılan bir başvuru üye tarafında değiştirildiğinde bir anda herşey bozuluyor. A takımını DisCo'ya vermişken bir bakıyoruz mesaj değiştirilmiş ve DisCo'dan önce yazan bir kullanıcı bu takımı almaya hak kazanıyor. Diğer bölümlerle ilgilide birçok örnek sayabilirim.

Düzenle butonu eskidende yoktu. Bir yanlışlık sonucu aktif hale gelmişti ve tekrardan düzeltildi. Yine bazı kullanıcılarda aktif görünüyor onlarda düzeltilecektir.

Nick değişimi konusu ise takdir edersiniz ki sürekli yapılabilecek birşey değildir. Forumda aktif kullanıcı sayısı artıkça bu istekte bitmeyecektir. Çünkü bugün nick değişimi yapsak 1 ay sonra gelen yeni arkadaşlarımızda bu hakkı isteyecektir. Tabi bu yorumum asla yapılmayacağı anlamınıda taşımıyor. Uygunluğuna göre değerlendirilip yapılabilir.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Mesajlarımızı düzeltme seçeneği geri gelsin.

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Quote Originally Posted by nekop View Post
    Mesajlarımızı düzeltme seçeneği geri gelsin.

Bencede bu seçenek gelsin.Çünkü bi bölüme bi mesaj atıyorum.Bakıyorumki yanlış düzelticem ama düzenle seçeneği yok.

Katılıyorum bencede düzenle seçeneği heryerde olabilir ..

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Disco.

madem şöyle anlatayım ben sana benim olayımı.

Site download konusunu açtı bende mesaj yazdım ama yönetici konuyu mesaja acık bıraktı bende yorumumu sundum.

sonra baktım benım mesaj sılınmıs ve ustune sadece ktlenmıs

madem böyle bir şey yapacaksın o zaman baştan kilitli tut konuyu..

eğer böyle tarz konuları istek saymıyorsanız bir ara version yükseltin

4.0 beta sürümü çıktı bilginiz olsun

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Tamam bir ara yükseltiriz versiyonu, bilgilendirdiğin için sağol.

Konuyu açan yöneticinin o bölümde yetkisi yok, bu nedenle konuyu sabitleme, açma kapatma yapamıyor. Ben o konuyu duyuru yaptım, sonra da sabitledim, geç vakit olduğu için yatmak üzereydim ve dalgınlıkla konuyu kilitlemeyi unuttum. Sen mesaj atınca konunun açık olduğu fark edilip, mesajın silinip konu kapatıldı.

Konunun açık kalması benim hatam yani, kapatmam gerekirdi unuttum. Yoruma açık olsa zaten mesaj silinip kapatılmazdı konu.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

peki teşekkür ederim.

ama şunu istiyorum madem böyle ufak konularda siliniyorsa mesaj hiç değilse bir bilgilendirme yapılırsa bizde nerede hata yaptık diye kafa ağrıtmayız..

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Neyin bilgilendirmesi yapılacak yahu? Her silinen mesaj için bilgilendirme yaparsak, başka iş yapamayız. Sen mesaj atsaydın bir yöneticiye neden böyle oldu diye, sana açıklama yapılırdı, bir sorun olmazdı.

Ufacık olayların böyle büyük meseleler gibi gösterilmesi de beni rahatsız ediyor, belirteyim.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

neyse sekopej.

fikrimi belirtmiştim..

emin ol çok kez mesaj atıp cevap alamadığımı biliyorum ilgi ve alakan için teşekkürler..

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Mesaj atıyorsan ve sana geri dönüş olmuyorsa bunu rahatlıkla üst yöneticilere ya da adminlere bildirebilirsin. Sonra gereken yapılır.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

Serhat senin mesajı ben silmiştim. Umut öyle bir konu açınca kapaması gerekiyordu. Senin bir hatan yoktu yani. Hatan olsa ben söylerim zaten biliyorsun.

canının sağlığı hı bi de arka plan olsa ben messi koyardım

Sayfa 4 / 7 İlkİlk ... 23456 ... SonSon

Mesaj Yetkileri