1 ile 17 arası toplam 17 sonuç

Konu: Süper Fenerbahçe [9.0.1] SEZON:2011

Thumbs up Süper Fenerbahçe [9.0.1] SEZON:2011

Merhaba arkadaşlar;

Ben forumda yeni sayılmam ama bir çoğunuz beni tanımıyor olabilirsiniz. İlk önce kendimi tanıtarak başlamak isterim.

Adım: Muhammed
    Soyadım: Bozkurt
    17 Yaşındayım
    Bu siteye internette gezinirken rastladım ve üye oldum.

Fenerbahçe [9.0.1] Sezon: 2011

Öncelikle bu resimleri gördüğünüzde benim hile yaptığımı sanacaksınız ama oyuna başlamadan önce üzerinde çalıştığım bir takım şeyler vardı. Şimdi takımla ilgili ekran görüntüleri vereceğim. (Oyuna yeni başladığımda bu konuyu açmam gerekti ama dedim ya forumda yeniyim

Yönetim
    (Çok iyi oyuncularımla her sezon şampiyon oldum, neredeyse tüm başarıları sağladım. Bana yardımı olan arkadaşlarıma da buradan teşekkür ederim.

Transferler
    (Çok fazla para harcadık ve bu iyi oyunculara sahip olduk ama borca battık )[/COLOR]

Takım Verileri
    Yine burada da en iyi biziz

2011 Fikstürü

Fikstür

Evet arkadaşlar; yavaş yavaş sona geliyoruz. Biraz ekran görüntüsü vermek isterdim ama benimde önemli işlerim var. Sadece bu oyunun ölümsüzleştirilmesini istedim.

Ben Aziz Yıldırım'dan memnunum o da benden memnun, inşallah Dünya'nın en iyi takımı olacağız.

FM 2009 için son kez okudum ve kabul ettim...
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=69954

İyi oyunlar , iyi günler...!

Last edited by Bursaspor : 24.Temmuz.2009 at 21:23 Reason: Tamamı büyük harfle konu başlığı veya mesaj içeriği yazamazsınız.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Default Kariyeriniz onaylandı.

Başarılar dilerim.
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Quote Originally Posted by Bursaspor View Post
    Başarılar dilerim.
    Teşekkür ederim

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

başarılar Muhammed

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Bu oyun sana zevk veriyosa devam et. Kaka - Messi - Mexes - Ronaldo - Fazio falan. Bütçen zaten 1,76 milyar Ytl. Yarattığın adam en çok gol atan oyuncu. İlginç zevklerin var.

Quote Originally Posted by Fietra 10 View Post
    başarılar Muhammed
    Sağol sizin gibi arkadaşlarım olduğu sürece bir şey olmaz bize
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by crespo009 View Post
    Bu oyun sana zevk veriyosa devam et. Kaka - Messi - Mexes - Ronaldo - Fazio falan. Bütçen zaten 1,76 milyar Ytl. Yarattığın adam en çok gol atan oyuncu. İlginç zevklerin var.
    Evet, bu oyun çok ayrı bir zevk veriyor. Bu arada o yarattığım bir adam değil sadece ismini düzenlediğim bir adam Teşekkürler...
    Last edited by Bursaspor : 24.Temmuz.2009 at 21:06 Reason: Tamamı büyük harfle konu başlığı veya mesaj içeriği yazamazsınız.

Yorumlarınızı Esirgemeyin Lütfen

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

başarılar dilerim... herkes zevk aldıgı şekilde oynuyor işte kimileri ben gibi en dipten takım alıp 7-8 sene debeleniyorlar şampiyonluk için... kimileri de yıldızlarla oynamayı seviyor her türlü zevke saygı....
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Quote Originally Posted by nannar View Post
    başarılar dilerim... herkes zevk aldıgı şekilde oynuyor işte kimileri ben gibi en dipten takım alıp 7-8 sene debeleniyorlar şampiyonluk için... kimileri de yıldızlarla oynamayı seviyor her türlü zevke saygı....
    Teşekkürler,
    Last edited by Bursaspor : 24.Temmuz.2009 at 21:34 Reason: Tamamı büyük harfle konu başlığı veya mesaj içeriği yazamazsınız.

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Başarılar dilerim.Daha doğrusu rakiplerine başarılar dilemek lazım sendeki bu kadroyu görünce
    Last edited by RoNNiE91 : 24.Temmuz.2009 at 23:40

Quote Originally Posted by RoNNiE91 View Post
    Başarılar dilerim.Daha doğrusu rakiplerine başarılar dilemek lazım sendeki bu kadroyu görünce
    ÇOK SAGOL KARDEŞ

Nesil
    2007
    Yer
    İzmit

başarılar

teşekkürler

Muwin sen bu adamların ismini mi değiştirdin? Yoksa gerçekten satın aldın mı? Yoksa hile mi?

2. olasılığın olma şansı %0.00

O kadar para nerdeee

Quote Originally Posted by Norm View Post
    Muwin sen bu adamların ismini mi değiştirdin? Yoksa gerçekten satın aldın mı? Yoksa hile mi?

2. olasılığın olma şansı %0.00

O kadar para nerdeee
    sana tamamen katılmıyorum.en bastaki (oyuna baslamadan nce üstünde calıstıgım seyler var) yazdıgımı hatırlıyorum.oyuna baslamadan önce degeri yüksek olan 2 oyuncu aldım onları yüksek bir fiyatla sattım.bunada hile diyorsan fm oynamayı bırak bence

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Quote Originally Posted by Muwin View Post
    sana tamamen katılmıyorum.en bastaki (oyuna baslamadan nce üstünde calıstıgım seyler var) yazdıgımı hatırlıyorum.oyuna baslamadan önce degeri yüksek olan 2 oyuncu aldım onları yüksek bir fiyatla sattım.bunada hile diyorsan fm oynamayı bırak bence
    2 oyuncu 1.96B YTL yapıyosa ben kabul ederim. Kalan para bu.Yaptığın transferlerinde haddi hesabı yok. Biraz dengeli lütfen.

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Başarılar arkadaşım ayrıca h.g

Mesaj Yetkileri