Sayfa 7 / 16 İlkİlk ... 56789 ... SonSon
181 ile 210 arası toplam 471 sonuç

Konu: Beklenen An Geldi => Fm2009-2010 Güncelleştirmesi V2

yok problem değil benim yanlış anlatımımdan kaynaklandı

Yamada herhangi bir oyuncunun özelliklerinde değişiklik yapıldı mı? Bir de ne transferlerin ne kadarı yapıldı?

Bu konuda titizim de.

sagol hocam yardımın ıcın olmadı ama ...

Quote Originally Posted by Ouzy View Post
    Yamada herhangi bir oyuncunun özelliklerinde değişiklik yapıldı mı? Bir de ne transferlerin ne kadarı yapıldı?

Bu konuda titizim de.
    Arkadaş 31 Temmuz a kadar olan transferleri yapmış.Özelliklerde pek bi farklılık görmedim ben.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by cihanozcan View Post
    sagol hocam yardımın ıcın olmadı ama ...
    Bilmiyorum artık sahibine sorsan daha iyi olcak belki de Ama oyunu db ye atıp cache yi silip oyunu kurmak için veritabanını doğru seçtikten sonra oluyordu normalde...
    Last edited by ForeverFener : 11.Ağustos.2009 at 22:43 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Rapid linki çalışmıyor.

Şöyle bir yazı çıkıyor:

ERROR

This file is neither allocated to a Premium Account, or a Collector's Account, and can therefore only be downloaded 10 times.

This limit is reached.

To download this file, the uploader either needs to transfer this file into his/her Collector's Account, or upload the file again. The file can later be moved to a Collector's Account. The uploader just needs to click the delete link of the file to get further information.

ilk versiyon da benim de çalışmıyordu da sayfalar a bi bak.son versiyonu indir.o sorunsuz iniyor çalışıyor.biraz geç iniyor ama

gördüm sağol.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Güncelleştirme belirtilen tarihe (31 temmuz) kadar gerçekleşmiş olan yüzlerce transferi kapsamakta. Güncellemenin tanıtım sayfasında biraz daha ayrıntılı olarak belirtilmiştir.
    Güncellemede hiçbir oyuncunun özellikleriyle oynama yapılmamıştır. TSL güncelleştirmesinde deki haliyle aynı.
    Last edited by *(DEFOE)* : 12.Ağustos.2009 at 00:32

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

hocam denedım cache klasorunude sıldım ama oyunda gorunmuo skını nasıl degıstırcez o konu hakkkında bı bılgım yok
    Güncelleştirme paketini masaüstüne kopyala. Belgelerimdeki sport interactivin içerisindeki db klasörünü pc den tamamen sil. Daha sonra belgelerimdeki sport interactivin içerisine yeni bir db klasörü oluştur ve güncellemeyi db nin içersine atıp bi kez daha dene. Yine olmazsa burda belirt.

Quote Originally Posted by *(DEFOE)* View Post
    Güncelleştirme belirtilen tarihe (31 temmuz) kadar gerçekleşmiş olan yüzlerce transferi kapsamakta. Güncellemenin tanıtım sayfasında biraz daha ayrıntılı olarak belirtilmiştir.
    Güncellemede hiçbir oyuncunun özellikleriyle oynama yapılmamıştır. TSL güncelleştirmesinde deki haliyle aynı.
    Cevap için teşekkürler. TSL güncellemesi dediğin "Türkiye Ligleri Güncelleme Paketi" mi?

Ya arkadaşlar deli olacağım. Şimdi bu yamada şöyle bir sorun çıktı. Avrupa Kupaları'na giden takımları değiştiremiyorum. Mesela; Galatasaray'ı, Fenerbahçe'nin yerine UEFA'ya atacaktım ama bir türlü olmadı. Ayrıca, seçtiğin ülkenin dışındaki ülkelerden Avrupa Kupaları'na 2008-2009 sezonundaki gibi gidiyorlar. Örneğin; Türkiye'yi seçtiğinizde Genoa hiç bir kupaya gitmiyor gibi, ya da İngiltere'yi seçtiğinizde Kayseri UEFA'ya gidiyor gibi.

Umarım derdimi anlatabilmişimdir.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Ouzy View Post
    Ya arkadaşlar deli olacağım. Şimdi bu yamada şöyle bir sorun çıktı. Avrupa Kupaları'na giden takımları değiştiremiyorum. Mesela; Galatasaray'ı, Fenerbahçe'nin yerine UEFA'ya atacaktım ama bir türlü olmadı. Ayrıca, seçtiğin ülkenin dışındaki ülkelerden Avrupa Kupaları'na 2008-2009 sezonundaki gibi gidiyorlar. Örneğin; Türkiye'yi seçtiğinizde Genoa hiç bir kupaya gitmiyor gibi, ya da İngiltere'yi seçtiğinizde Kayseri UEFA'ya gidiyor gibi.

Umarım derdimi anlatabilmişimdir.
    Güncelleme üzerinde değişiklik yapıpta bir sorunla karşılaşırsan bu güncellemeden kaynaklanan değil senden kaynaklanan bir sorundur. Ayarlamaları düzgün yapıp yapmadığını gözden geçir. Oyunu ne kadar 2010 a benzetmeye çalışsamda oyunun başlagıcı 2008-2009 sezonuna uyarlıdır. Türkiye liglerinde avrupa kupalarına gidecek takımları ve katılım şartlarını 2008-2009 sezonuna uyarlı yapmalısın.

halla halla onuda yaptım defoe yıne verıtabanında gorunmuyor

Nesil
    2006
    Yer
    bandırma

ya arkadaşlar bu soru binlerce kez sorulmuştur belki ama bende 9.1.0 veritabanı var şimdi bu yamayı kullanmam için başka hangi yamalar yüklemem gerekiyo cvp verirseniz sevinirim kuduruyorum

9.3 ü yüklemen gereklı

Güncelleme üzerinde değişiklik yapıpta bir sorunla karşılaşırsan bu güncellemeden kaynaklanan değil senden kaynaklanan bir sorundur. Ayarlamaları düzgün yapıp yapmadığını gözden geçir. Oyunu ne kadar 2010 a benzetmeye çalışsamda oyunun başlagıcı 2008-2009 sezonuna uyarlıdır. Türkiye liglerinde avrupa kupalarına gidecek takımları ve katılım şartlarını 2008-2009 sezonuna uyarlı yapmalısın.
    Arkadaşım, ben de yapmayı biliyorum herhâlde bunları. Şimdiye kadar yüz kere yaptım, hatta geçen sene bir yama yayınladım. Senin yamanda Fenerbahçe, Euro Cup'a 2'den katılıyor, Galatasaray da Euro Vase'e 2'den katılıyor. Bunların yerini değiştiriyorum ama olmuyor.

Bence sen bir ülkenin Avrupa Kupaları'nı ayarlarken bir takımı çıkartmayı falan unuttun ondan sonra böyle bir şey oldu.

Quote Originally Posted by alisidat View Post
    ya arkadaşlar bu soru binlerce kez sorulmuştur belki ama bende 9.1.0 veritabanı var şimdi bu yamayı kullanmam için başka hangi yamalar yüklemem gerekiyo cvp verirseniz sevinirim kuduruyorum
    9.0.3 yamasını yükleyeceksin.Sonra da bunu indireceksin.Bu kadar basit...

arkadaslar bu konuyu daha once de acmıstım ama tavsıyelerınızı yerıne getırmeme ragmen verıtabanında gorunmuyor oyun sadece 9.3 versıyonu ve varsayılan gorunuyor guncellestırme dosyası gorunmuyor bu neye baglı olabılır yardımlarınızı bekliyorum...

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Bu sene Uefa'nın statüsü değişti, daha çok takım katılıyor. Yama'da bunu ayarlamak imkansız olduğundan böyle sorunlar çıkması normaldir.

Nesil
    2005
    Yer
    kaybedenler kumsalı

Smile

Fransa, Türkiye, Almanya, İngiltere, İtalya, İspanya, Hollanda, Portekiz, Belçika liglerinde Avrupa Liglerilerinde Temsil edecek takımlar 2009-2010 sezonuna uygun olarak düzenlenmiştir.
    yeni versiyon ne zaman hocam?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by anlatmaliymis_meger View Post
    yeni versiyon ne zaman hocam?
    Ağustos' un sonunda...

arkadaslar bu konuyu daha once de acmıstım ama tavsıyelerınızı yerıne getırmeme ragmen verıtabanında gorunmuyor oyun sadece 9.3 versıyonu ve varsayılan gorunuyor guncellestırme dosyası gorunmuyor bu neye baglı olabılır yardımlarınızı bekliyorum...
    cihan kardeş yeni oyun açmadın mı sen bi daha ? db den sil bi daha at yine db ye sonra da yeni oyun kurmayı dene bakalım..

yen oyun acarken gorunmuo zaten kardes hepsını denedım gormuo

Nesil
    2006
    Yer
    Pizzacı

Link çalışıyor mu?

Nesil
    2005
    Yer
    kaybedenler kumsalı

yeni oyuna başlıycam ama şu versiyon da bi çıksa hele

Nesil
    2006
    Yer
    Pizzacı

Link yenilenebilir mi?

Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

hocam adriano flamengoda mı aynı zamanda ronaldo corınthasda mı

Nesil
    2008
    Yer
    İzmir

Ellerinie sağlık Defoe gerçekten çok güzel olmuş ))
    Rapidde Yükleyenlere de gerçekten çok teşekürler ))

Ellerinize sağlık..Fm 2010 gelmeden bu yamalarla oynayabilecez..

@
    *(DEFOE)*

Calisma icin gercekten tesekkürler kardesim. Ben kendi capimda Sadece TR ligini yapmistim ama senin bu calisman bayagi kapsamli olmus. Ellerin dert görmesin. Tesekkürler.

Sayfa 7 / 16 İlkİlk ... 56789 ... SonSon

Mesaj Yetkileri