Sayfa 32 / 33 İlkİlk ... 2230313233 SonSon
931 ile 960 arası toplam 983 sonuç

Konu: CL Şampiyonu Zeytinburnuspor A ve B Takımı 6. Sezon/ Gana Dünya Kupası Macerası

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Abi boşver rusyada daha güzelleri var oyuncuların

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Rusyada Çok iyi Forvet çıkıyor isviçrede de bazen çıkıyor.

Nesil
    2008
    Yer
    SİVAS

Fio Maçı Süper Olmuş Kaan Abi

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Talking

Quote Originally Posted by Baba Hamdi View Post
    Bu arada İngiltere ile yaptığımız hazırlık maçını koymayı unuttum. İngiltere'yi dağıtıp 5-0 yenildik, komik ama gerçek Kingston yine sakatlanınca kaleye Yakubu geçti, kaleye gelen içeri girdi,anca seke seke gelip kucağına gelen 2 şutu tutma becerisini gösterdi

Hala bir kaleci regen bekliyoruz ya da Kingston'un hiç sakatlanmamasını diliyoruz, bu takımı bırakmak istemiyorum çünkü,başka milli takımlar var ama Gana ile oynamak daha zevkli,her türlü heyecan var içinde
    Hocam Gana yı yenme taktiği belli kaleciyi sakatla sakatlayan atılsa bile bişey değişmez herhalde

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

ŞL'yi istiyoruz Kaan abi.Fio gruplardan sonra ilk kurban olmuş
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by thehell61 View Post
    Abi boşver rusyada daha güzelleri var oyuncuların
    O zaman Rusya'yı takip ederiz abisi,taraftarımız ne isterse

Quote Originally Posted by Haygary View Post
    Rusyada Çok iyi Forvet çıkıyor isviçrede de bazen çıkıyor.
    Rus forvetler bizim sisteme soğuk kalıyor abisi,daha ziyade Güney Amerikalılar iyi verim veriyor Sol bekim İsviçreli ve iyi ki de almışım.

Quote Originally Posted by bugra 1905 View Post
    Fio Maçı Süper Olmuş Kaan Abi
    Haddimizi bilerek oynadık abisi,aynı şeyi Shaktar maçlarında da yaptık, birazdan koyarım SS'leri Bu arada yeni jokerim Ramon. Özellikle 2. Shaktar maçında sahada 3 yerde birden oynadı

Quote Originally Posted by vego View Post
    Hocam Gana yı yenme taktiği belli kaleciyi sakatla sakatlayan atılsa bile bişey değişmez herhalde
    Abisi keşke maçta sakatlansa,adamı herhalde daha uçağa binmeden önce adam tutup dövüyolar mı ne Bu arada Oparé ayrı bir alem ,bir maçta 30. dakika sonrasını sakatlanmadan görse dişimi kıracağım

Quote Originally Posted by yunusgs View Post
    ŞL'yi istiyoruz Kaan abi.Fio gruplardan sonra ilk kurban olmuş
    Abisi büyük ihtimalle Arsenal gelecek.Bu senede yarı yaptık seneye diyebiliriz

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Ankara deplasmanında oyuna kurban gittik, sakatlık ve milli takımlara giden 18 kişi kadroda kalan 2 yarı sakat 8 kişi ile 6 normal 5 hayalet adamdan oluşan bir kadro kurduk, belki yakaladığımız önemli bir kaç fırsatı kaçırmasak belki de beraberlikle ayrılacaktık neyse bari fark yemedik

Sonra Gana yollarına düştük.hazırlık maçında rakibimiz Slovenya idi.Çok iyi oynadık ama rakip 90. dakikada geldi,bir vurdu pir vurdu

Trabzonspor deplasmanına gittiğimizde aklımız Shaktar maçındaydı. Dengeli oynayıp pozisyonları iyi değerlendirip sonuca gittik.

Shaktarla sahamızda yaptığımız ilk maçta haddimizi bilerek oynadık, özellikle ilk yarının uzatma dakikalarında yediğimiz gol olmasa daha avantajlı bir skorla gidecektik ama Ferdi'nin serbest vuruştan attığı golde görülmeye değerdi,yinede son dakikalarda iyi kurtardık,galibiyet galibiyettir Bu maç bize Ömer Toprak ve Ferdi'nin rövanşta oynayamayacağını kart problemi yüzünden söylüyordu,defansımız tamamen deşildi,bazı eksiklerimizle beraber deplasmanda ne yapacağımızı merak ediyorduk.

Galatasaray'ı açık oyun ve net bir skorla yenerek Shaktar maçının provasını yaptık,çünkü madem savunma yapamayacaktık yediğimiz kadar atıp turu atlama sistemi deniyorduk.

Shaktar'ın rövanş maçı çok dramatik geçti. Maçın başında haksız bir penaltı,ilk yarı sonunda büyük defans hatası, başımız önde soyunma odasına girdik. Derken maç içinde hangi mevkide oynadığını şaşıran Ramon ilk golünü attı Bari uzatmalar diye evinirken Shaktar 3. golünü attı ama tam tur gitti artık bir tane daha atamayız diye düşündüğümüz sıralarda Ramon yine sahneye çıktı ve skoru belirledi,yarı finaldeyiz

Nesil
    2008
    Yer
    SİVAS

Ankaraspor Maçı Kaza Olmuş Ama
    Ama Shakhtar Maçı Müthiş Olmuş
    Yarı Finale Kadar Gelmişiz Kupayıda Al Abi

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Çok güzel hareketler bunlar.

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Bir daha bir daha .
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Ankaraspor Maçı Kaza Olmuş Ama
    Ama Shakhtar Maçı Müthiş Olmuş
    Yarı Finale Kadar Gelmişiz Kupayıda Al Abi
    Kupanın hatıra için satılanını görürüz biz abisi anca

Quote Originally Posted by Notts County96 View Post

Bir daha bir daha .
    Tövbe tööövbeeee

Quote Originally Posted by yunusgs View Post
    Yarı Finali de geçersin Kaan abi güveniyoruz sana
    Geçerim herhalde,belki de geçmişimdir abisi : D

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Ukranya'dan dönüşte Sivas deplasmanına gittik,maçta olduğumuzu sonradan farkettik, bunun birbirinden güzel hatunlarla kutlama yapmamızla hiç bir alakası yok

Galatasaray maçında gençlerle yine açık oynadık kupa rövanşında ve istediğimiz skorla finale yükselip Bursa'nın rakibi olduk.bu arada takım yaş ortalamamız 20.00

Ligde Bursa'yı evimizde ağırladık çok pozisyon bulmamıza rağmen sakatlık olmasın diye ürkek ve uzaktan hücüm ettik ,akıllar Arsenal maçında idi, yinede 3 puan almasını bildik ayın golü seçilen gol ile

Ve büyük Arsenal maçı geldi çattı,çok iyi ve arzulu başladık 2 gol bulduk ama sonra Arsenal kasırgası esti iyi dayandık ama son 10 dakikada daha fazla dayanamayıp bize dezavantaj getirecek olan golü yedik, deplasmanda işimiz iyice mucizeye kalmıştı

Ligde Ankaragücü deplasmanındaydık ama biz Arsenal'i düşündük Ankaragücü bizi düşünmedi Maç sonunda Euller,Bora ve Emre'nin kısa vadeli sakatlıkları olmasına rağmen Arsenal deplasmanında oynayamayacakları haberi zaten az olan şansımızı iyice azaltıyordu.

Ve efsane maç. Arsenal deplasmanında sadece kalemizi korumayı düşündük ,çok önemli eksiklerimizde vardı hiç ileriyi düşünmedik,sahayı iyi parselledik,Markovic'in 5 önemli kurtarışı ve defans sayesinde kucağına seke seke gelen 5 top vardı,83 ile 93 arası geçmek bilmedi dalga dalga geldiler ama maç içinde verdiğimiz bir forvet sakatının daha ardından Gökhan da yeri geldiğinde iyi zaman çaldı,Arsenal önemli serbest vuruşları son 1 dakika içinde 2 kere bulup değerlendiremedi. Ve balınada olsa finaldeyiz

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Ve rakibimiz 1-1 in rövanşına Çelsi'yi 2-1 deplasmanda yenen Lyon takımı,ben önce Lyon'u istiyodum ama böyle yenince diyorum acaba Çelsi mi olsaydı çünkü bu karşılaştığımız ilk Fransız takımı
    Last edited by Melekovic : 28.Eylül.2009 at 01:21 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Evde bizim yaylalarda

Abi herşeyi toplarsın artık.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Arancibia View Post
    oha süper yaw arsenalı yenen lyonuda yener zaten tamam ya şampiyonluk bizim kupa bizim cl bizim herşey bizim kısaca e bundan sonra hedef kalıyomu mesela realin en çok cl kazanan takım ünvanına göz koyabilirsin
    Evde bizim yaylalarda

Abi herşeyi toplarsın artık.
    Bu gece Santiago Barnebau'da dananın kuyruğu kopacak,Lyon mu Zeytin mi ? Maça 6 gün kala bıraktım.Hafif sakatlıklarımız var ama haftaiçinde bir sorun çıkmazsa bazı oyuncularımızın 2. yarıda oyuna girebileceği şekilde tam kadro halinde maça çıkacağız.

Nesil
    2008
    Yer
    SİVAS

Kupa Bizim Olacak İnşallah Mükemmelsin Abi

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Kupa Bizim Olacak İnşallah Mükemmelsin Abi
    Çok teşekkür ederim canım abisi, eğer Zeytinburnu-Lyon ise maç alma ihtimalimiz Lyon-Zeytinburnu'na göre daha fazla, oyunun düzeltemediği olaylardan biri,eğer ismin ikinci sırada çıkıyosa maç motoru sana deplasman takımı muamelesi gösteriyor

Bu arada e-mailime yükleyip sabah da buraya koymayı unuttuğum Lyon maçına 6 gün kalaya kadar olan SS'ler:

Adana maçında artık ligin dibine demir atmış takım karşısında rahat bir futbolla galip geldik.Hedefimiz haftaici oynananacak olan Bursa ile yapacağımız kupa finalini alıp kupayı 3'lemekti. Süper ligde 3. sene 3'er kupa olayına çok az kalmıştı.

Geldik Bursa ile yaptığımız kupa finaline. İlk yarı başa baş şekilde geçti,2.yarı biz kupayı daha çok isteyen taraftık, bir kaç ufak sakatlığa rağmen Lyon maçına etki edecek bir durum oluşmadı.Kupaları ala ala dolu dizgin gidiyoruz

Kupanın en iyi oyuncusu Ferdi Kül seçilirken en iyi 3. oyuncu Hasan oldu.

ligin 31. haftasında Altay deplasmanındaydık. 1 puan almamız bizi şampiyon yapıyordu, bu anlamlı 1 puanı daha yeni 17 yaşına giren altyapı oyuncumuz Celal ile atmamız maçın güzelliklerinden biriydi. Bu senede kupaları çiftledik

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Süpersin abi .
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Ooo Çifte Kupa hocam Süper Ama 3lemememiz İçin Bir Neden Yok TriCup Yapalım Hocam
    Bu Arada O Personel Kadrosu Neydi Abicim Yav Bak Bak Biteremedim Şampiyonluk Merasiminde Uefa ve Tffye En Fazla Külfet Sen Oluyon Herhalde Baksana Hocam O Kadroya Madalya Yetmez Yav
    O Dediğim Gözlemcileride Gönder Hocam Aldıysan Orada Çalışsınlar Mutlakada Kaleci Bulacaklardır Eminim Bende 14 Yaşında Kamerundayken Bulmuşlardı Çocuk Bile Şaşırmıştı Milli Takıma Aldığımda

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2008
    Yer
    SİVAS

Three Cup Değil Four Cup Yapıcaz İnşallah Avrupa Süper Kupasıda Var

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Oghuse View Post
    Abi ben final maçı olduğunu unutmuşum birde rövanş bekliyorum..
    olur o kadar abisi

Rüya takıma bizden Ramon girdi. Altın ayakkabıyı Euller alabilirdi fakat 11 maçta 7 gol attığı için diğer üç rakibi Horau 6 maç 7 gol Vela 10 maç 7 gol Adebayor 10 maç 7 gol olduğundan alamadı.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Arancibia View Post
    of fena olmuş yakında realden manchesterdan yıllık 20m luk teklifler gelmeye başlar bu arada türkiyede 1. oldunmu finans açısından bide stadyumun doluluk oranı ne oldu hani büyük klübe şöyle 80000 kişilik bi stad gerekir dimi

Valla abisi normalde gelirdi ama bu kariyere inatla Zeytinburnundan ayrılmamak üzere girdim,onu garantilemek içinde lig sayısını limitledim,yoksa sürekli atlayıp duruyodum diğer kariyerlerimde 2 senede 1 Böylesi daha iyi. Yeni maaşımda Şampiyonlar ligi finali sonrası 2000 euro haftalıktan 11.750 euro haftalığa çıktı,daha ne isterim ki Stadın ortalama izleyicisi 11.000 civarı şu anda.Stadın tam kapasitesi 16.000.Seneye bu patlama yüzünden 16.000 i aşar o yüzden yeni stad istediğimi belirteceğim

O dediğin tekliler olmaz çünkü tek lig açık.
    Öyle abisi.Sen bana alternatifler sun boşluğa gelecek yerlere bu arada

Nesil
    2007
    Yer
    Şehr-i Bursa

hem bu kupayı kazanan ilk takım oldun abi hem de büyük İstanbul takımlarından daha fazla basarı sağlayan ilk takım müthiş bir basarı valla...

küçük takımlarla basarı sağlanmaz mıydı öyle bi sey duymustum ama

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by scar face View Post
    hem bu kupayı kazanan ilk takım oldun abi hem de büyük İstanbul takımlarından daha fazla basarı sağlayan ilk takım müthiş bir basarı valla...

küçük takımlarla basarı sağlanmaz mıydı öyle bi sey duymustum ama
    Bilmem ki onu diyenin derken yanından kedi geçmiştir, kedidir o kedi

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Ne küçük takımı yahu koskoca İstanbul takımı o

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by scar face View Post
    abi bence onlar büyümüs de kücülmüs
    Evet abisi bencede. Eskişehir maçından rahat, Fenerbahçe maçından ise yine aynı skorla dönüp ki nedense bizimkiler hep aynı tarifeyi uyguluyor ligi 85 puanla GS'nin 8 puan önünde şampiyon tamamlıyorduk.

Uzattığımız sözleşmenin kopyası

Arada diğer Kongo'ya gittik,deplasmanda 3 puanla dönerek grupta önemli bir avantaj elde ettik,uçak sistemi en çok Ayew'e yaradı

Ligin gol kralı Euller seçildi.3 senedir bu kategoriyi kimseye bırakmıyoruz genelde benim takımlardan gol kralı çıkmaz ama her şeyin bir ilki vardır diyeceğim fakat bu üçüncü oldu

Lig en iyi yabancı oylamasını Ramon 1 oyla kaçırıp ikinci oldu,umarım birinci olana 5 puan verdiğimi öğrenmez

Ligin en iyi gençlerinin üçü de bizde yazmaya gerek görmedim isim isim

En iyi menejerliğe beni layık görmüşler.

ve Ligin altın 11'i :

Sezonu 4 kupayla kapadık.Şimdi 4 kupanın devamı niteliğindeki 2 kupa ve Dünya Kupası peşindeyiz,ama Kingston emekli olacak,yerine kaleci çıkacak mı bilemem

Şimdi transfer zamanı , hedef 2 DC bir AML bir ST.

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Kulubümüz Eylül başında yeni antreman ve altyapı tesislerimizin 3. inşaatının tamamlanacağını belirtti. İyi bari kulubu iyicene first class yaptık
    Last edited by Melekovic : 30.Eylül.2009 at 02:24 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Gökhan Ünal 1 milyon,Murat Sözgelmez 1.1 milyon'a Kayserispor'a
    Özer Hurmacı ise 3.3 Milyon Euro'ya Bologna'ya transfer oldular.Kendilerine yeni kuluplerinde başarılar diliyoruz.İstediğimiz mevkideki 4 oyuncu ile görüşmelerimiz sürüyor.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Sercan'ı aldık ve Adriano'yu aldık defansa Romen takımından.bU iki oyuncumuzu diğer anlaşacağımız iki oyuncuyla birlikte taraftarlarımıza sunacağız

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Uzun zamandır kariyeri takip etmiyordum. Muhtesem basarılar yakalamıssın. Tebrikler..
    TariboWest

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Ümit View Post
    Uzun zamandır kariyeri takip etmiyordum. Muhtesem basarılar yakalamıssın. Tebrikler..
    Çok teşekkür ederim abisi. Bakalım bu seneki sistemde takımı kendi içinde yarıştıracağım

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

cok süper gelişmeler olmus 1 hafta yoktum tatildeydim neler yasanmıs neler abi istifayı düşünüyomusun yoksa devam mı
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Sayfa 32 / 33 İlkİlk ... 2230313233 SonSon

Mesaj Yetkileri