Sayfa 5 / 5 İlkİlk ... 345
121 ile 125 arası toplam 125 sonuç

Konu: [Genel] Turksportal eleştiri

Nesil
    2005
    Yer
    *Apricot City*

Türker Tozar ile iletişime geçmelisin dostum. [email protected] umarım maili yanlış yazmamışımdır :/

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

cm oyununa 8 senesini vermiş biri olarak özellikle bu başlığı inceledim ve biraz üzüldüm.herkes güzel şeyler söylemiş ama sanırım biraz daha üzerine gitmemiz lazım.mesela araştırma işini uzun süredir yapan (eskiler diyelim) arkadaşların yanına 2. ve hatta 3. yardımcılar verilebilir diye düşünüyorum.sonuçta birlikten kuvvet doğar.ve o yardımcılarda işi öğrenince daha yerinde tespitler yapmaları mümkün olabilir.

o kadar adamı nerden bulucaz demeyin sitedeki fm severler yeterde artar bile diye düşünüyorum.mesela bölge bölgemi araştırmacılar var yoksa takım bazındamı.hele araştırma bölge bazındaysa(mesela istanbulda 5-6 ilçe bir arada gbi,şehir dışında şehir araştırması gibi.) bu işle ilgilenecek kişiler yetiştirilebilir sonuçta fm oynayan bu kadar insanda mutlaka araştırma yapıcak ve genç yıldızları görebilecek kapasiteye gelmişlerdir.

erken kalkan yol alır diyerek ben bir an önce 2007 için çalışmalara başlamayı teklif ediyorum.köklü bir çözüm getirilmesini rica ediyorum.belkide hala kafamızın bir köşesinde cm 01-02 nin kalmasının bir nedenide türkiye ligindeki araştırmalarla ilgili olabilir.ilginize şimdiden çok teşekkürler.

Nesil
    2003

Bu is tabii ki ekip isi. Kesinlikle 2-3 kisinin cok buyuk emeklerinin sonucunda olacak bir is degil. Yapilacak duzeltmeleri ne kadar cok guvenilir kisiye yayar ve bu kisiler ne kadar ozverili calisirsa ortaya o kadar iyi bir arastirma cikacaktir. Bunu yapabilmek icin arastirmanin yapilis ve islenme seklinde radikal bir degisiklik gerektigini dusunuyorum.

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

bu işin ekip işi olduğuna katılıyorum.tabiki güvenilir ve futbol bilgisi yüksek olan bu işe gönül verecek kişilerin bulunması lazım.bunun için farklı bir değişiklik yapılabilir araştırmalar için.

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul'un İçinde Herhan

Quote Originally Posted by perpetua
    Bu is tabii ki ekip isi. Kesinlikle 2-3 kisinin cok buyuk emeklerinin sonucunda olacak bir is degil. Yapilacak duzeltmeleri ne kadar cok guvenilir kisiye yayar ve bu kisiler ne kadar ozverili calisirsa ortaya o kadar iyi bir arastirma cikacaktir. Bunu yapabilmek icin arastirmanin yapilis ve islenme seklinde radikal bir degisiklik gerektigini dusunuyorum.
    Kesinlikle ekip işi. Gazetedeki röportajların etkisiyle ilk kez bu yıl 80 kişiye yakın bir araştırma ekibi oldu. Daha önce 180 e yakın profesyonel takımı ancak 20-25 kişi takip ediyordu.

Sayfa 5 / 5 İlkİlk ... 345

Mesaj Yetkileri