1 ile 15 arası toplam 15 sonuç

Konu: Kontratı Bitecek Oyuncular

Hybrid View

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

bunun çözümü var 6 ay kalmışken kulübünün kabul edeceği bi miktar teklif edin. oyuncuya da kabul edebileceği bi teklif verin. iş imzalamaya kalınca hep erteleyin bu dönemde 6 aylık süreyi geçirin. 6 ay boyunca teklif yapın yani. 6 ay sonun da boşa çıkıyo bedavaya alırsınız. vagner love ı almıştım 09 da

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ARZTALEP View Post
    bunun çözümü var 6 ay kalmışken kulübünün kabul edeceği bi miktar teklif edin. oyuncuya da kabul edebileceği bi teklif verin. iş imzalamaya kalınca hep erteleyin bu dönemde 6 aylık süreyi geçirin. 6 ay boyunca teklif yapın yani. 6 ay sonun da boşa çıkıyo bedavaya alırsınız. vagner love ı almıştım 09 da

O kadar uğraşmaya değer mi ya bi oyuncu için.. 6 ay hiç uğraşamam
    Sentugo.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by sentugo View Post
    O kadar uğraşmaya değer mi ya bi oyuncu için.. 6 ay hiç uğraşamam
    haklısın barça gibi bi takımı yönetince 10-15 milyonun lafı olmaz ama düşük bütçeli bi takımı yönetirken çok işe yarıyo. bedavaya alıp 10-15 e satınca dediğimi anlarsın

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ARZTALEP View Post
    haklısın barça gibi bi takımı yönetince 10-15 milyonun lafı olmaz ama düşük bütçeli bi takımı yönetirken çok işe yarıyo. bedavaya alıp 10-15 e satınca dediğimi anlarsın

Bana laf atmışsın görmedim. Barca diyotsun ama hayatımda Barca'yı çalıştırmadım

Çalıştırdığım takım Bursaspor ya da Birmingham

Taktir edersin ki bütçeleri iyi değil. KOnuşma o zaman.. Bir oyuncu için 6 ay uğraşmam ben..

Senin dediğin olayı herhalde biliyoruz. Para kazanmak için küçük kulüplerin tek yapacağı şey oyuncu satmak zaten. Ama 6 ay uğraşılmaz o kadar da değil. Br sürü oyuncu var ona bakarsan ilk sezon sonunda kontratı biten. Onları alırsın satarsın o zaman.. Aynı parayı elde edersin hatta daha fazlasını

Lütfen yargısız insaf yapma..
    Sentugo.

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Free-agent ticaretine dönüyor iş bir süre sonra.Sürekli free-agent almaya başlamıştım önceki senelerde.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Mesaj Yetkileri