1 ile 12 arası toplam 12 sonuç

Konu: Aygün Deşifre Oldu!

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Default Aygün Deşifre Oldu!

Evet Aygün'ün deşifre olduğunu belgeleyen videoyu aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

http://www.youtube.com/watch?v=I7_MAoxwtxU

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Öh KV'de rol almak güzel Keşke düzgün bir karakter olsaydı

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Belliydi böyle pis işlerle uğraştığı yoksa onun gibi birisinin bunca zaman boyunca siteden atılmamasına imkan yok..Yakından tanıyan arkadaşları arkası güçlü derlerdide inanmazdım.

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Perpetua, Vieri'yi tehdit etmiş. Ne dersem diyeyim siteden atamazsınız demiş.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Güzel olmuş. Ancak orjinaldeki elemanın adı Sıtkı ise son kısımı değiştirmeyi unutmuşsun abi.
    So what?
    Saike

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Güzel ama sırf Aygün beğendi diye beğendim,yoksa kendisine espri yapılmasını hazetmeyenin espri hazırlaması garip kaçtı

Aygüncüm sen biraz daha bir Polatlara falan layıksın ama şimdilik bunlarla idare ediver abisi, şöhret basamaklarını yavaş yavaş çıkmak lazım

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Quote Originally Posted by Melekovic View Post
    Güzel ama sırf Aygün beğendi diye beğendim,yoksa kendisine espri yapılmasını hazetmeyenin espri hazırlaması garip kaçtı

Aygüncüm sen biraz daha bir Polatlara falan layıksın ama şimdilik bunlarla idare ediver abisi, şöhret basamaklarını yavaş yavaş çıkmak lazım
    Tabi abi birden zirveye çıkmak olmaz

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Quote Originally Posted by Melekovic View Post

Bana ilk espri yapan kişi ima ettiğin kişi değildi. Espri ile dalga geçmek arasında ince bir çizgi vardır. 4 senedir bu sitedeyim ve hiçbir espri nitelikli cümleye böyle cevap yazmadım. O kadar ciddi bir konuda alay eder gibi sen yenisin galiba denilmesi hoşuma gitmedi o kadar. Bu espriden anlamamak veya şaka kaldırmamak değildir. Bir sohbet konusunda yazsaydı gülüp geçerdim ama o konuda yazıyorsa ben bunu dalga geçmek olarak algılarım doğal olarak. Olay bundan ibaret.

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Quote Originally Posted by Saike View Post
    Güzel olmuş. Ancak orjinaldeki elemanın adı Sıtkı ise son kısımı değiştirmeyi unutmuşsun abi.
    Onu unutmuş olabilirim ama bu Aygün'ün kimliğini değiştirmez.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

güzel olmuş emrah abi Aygün'ünde ne olduğunu anLamış olduk
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Bende o yüzden Aygün kabul etti dedim.Şanslısın yani abisi ,ama bunu bir daha benim üzerimden yapma .

Anlaşılmıştır umarım yoksa yaptığın olay güzel bir şey

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Ben kimsenin üzerinden bir şey yapmış değilim. Daha fazla cevap vermek istemiyorum.

Mesaj Yetkileri