1 ile 30 arası toplam 57 sonuç

Konu: Dört 3-3.

Hybrid View

Nesil
    2008
    Yer
    Kayseri

Quote Originally Posted by tatangalaroley View Post

Tottenham 'la Sezonun son 3 maçı denedim gayet randuman aldım. Takım son haftalara dogru düşüşe geçmişti ve Şampiyonlar Ligi'ni kurtarmamız gerekiyordu,taktik sayesinde kurtardık gayet başarılı. Ayrıca, kullandıgım 3 maçta 3'lü Forvetim Robinho-Rossi-Defoe idi,şimdi ise 2 yeni forvet aldım daha iyi olucagına inanıyorum.Aldıgım forvetler ; Fernando Llorente(Sağ Forvet)-Neymar(Sol Forvet).

Edit : Resim küçük çıkmış yenilendi.
    Geri dönüşünüz için teşekkür ederim.

Quote Originally Posted by yıldo_23 View Post
    ilerdeki oyuncuların closing downları neden az tuttun?onlarında takım savunmasına biraz daha katkı yapmaları gerekmezmi?
    Düşürmüş müyüm artırmış mıyım ? İyi bakmanızı öneririm.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Rind-i Şeyda View Post
    Geri dönüşünüz için teşekkür ederim.

Düşürmüş müyüm artırmış mıyım ? İyi bakmanızı öneririm.
    kardeş benmi yanlış görüyorum acaba?.ilerdeki forvetlerin closing downları ikisinin 13, soldakinin 6.sende bi bakarsan memnun olurum.ilerdeki 3'lünün closing downları mentality'lerden düşük bu arada.yükseltmeni öneririm.

Nesil
    2008
    Yer
    Kayseri

Quote Originally Posted by yıldo_23 View Post
    kardeş benmi yanlış görüyorum acaba?.ilerdeki forvetlerin closing downları ikisinin 13, soldakinin 6.sende bi bakarsan memnun olurum.ilerdeki 3'lünün closing downları mentality'lerden düşük bu arada.yükseltmeni öneririm.
    Başka taktiğe mi bakıyorsunuz, bilmiyorum. İlerdeki orta ve sağ FC'nin closing d. default şeklinde.
    Trequarista olan Sol FC'nin ise sıfır olan değerinden 6'ya yükseltmişim closing down'ı.

Önerdiğin şeyi de bu taktikle bir çok kez denedim. O zaman küçük takımlarda işe yaramayan bir taktik oluveriyor. Ama isterseniz siz Press More ile oynayabilirsiniz. Takımınızın durumuna bağlı.

Mesaj Yetkileri