Sayfa 5 / 6 İlkİlk ... 3456 SonSon
121 ile 150 arası toplam 179 sonuç

Konu: 11.3 Çıkış Tarihi Açıklandı

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Ben artık beklemiyorum zaten, bekleyince çıkmıyo meret

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

hani durakta otobüs beklerken bir sigara yakarsın da anında otobüs gelir ya, bir yeni oyun açmak lazım...

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Ben zaten niye oynamadığınız anlamadım oynayın daha öncede dediğim gibi en uzun oyunlarım patch öncesi olur

sakary Ali Misafir

Quote Originally Posted by vego View Post
    Ben zaten niye oynamadığınız anlamadım oynayın daha öncede dediğim gibi en uzun oyunlarım patch öncesi olur
    Ben uzun zamandır patch çıkacak diye oynamıyorum.Oynarken nasıl olsa yeni patch çıkacak havasında olmak oyuna tam bağlanamıyorum böyle oluncada olmuyor..

Hele bir çıksın..Şuan inanılmaz FM oynama isteğim var içimde..

Quote Originally Posted by sakary Ali View Post
    Ben uzun zamandır patch çıkacak diye oynamıyorum.Oynarken nasıl olsa yeni patch çıkacak havasında olmak oyuna tam bağlanamıyorum böyle oluncada olmuyor..

Hele bir çıksın..Şuan inanılmaz FM oynama isteğim var içimde..
    Son patch çıksın bi allahın kulu oynamaz bir ay sonra

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Valla 11.3'ü beklediğim falan yok ortak kariyer açınca unuttuk onuda beklemek çok gereksiz bence aç bi oyun oyna zaman geçe geçe çıkar başka türlü olmuyor...

Quote Originally Posted by heavy86 View Post
    Yazmış olduğun bu yorumu , talihsiz bir açıklama olarak düşünüyorum. Bu forumda bulanan herkes Fm hastasıdır ve ben de onlardan biriyim. Öncelikle bahsetmek istediğim şey , bu oyunun çıkmaması , ertelenmesi mizahi bir değer ile eleştri mahiyetindedir. İnsanlar buraya gelerek karşıdakini rencide etmeyecek şekilde herşeyi yazmakta özgürler..Benim yaptığım mizahı anlamamana şaşırmıyorum , şaşırdığım neden tümünü okumadığındır.
    Örneğin yazının sonundaki ismi ya da ingilizce yazısı..Bu yazı önceki versiyonun ertelenmesi ile ilgili bir konuydu , az da olsa ingilizce bilginiz olduğunu düşünüyorum. Olmasa oyunu oynayamazdınız. Hoşuna gitmediyse eğer , benim yazdığım yorumları okumayabilirsin. Onun dışında sadece , siz espri anlamıyorsunuz diye kişiye özel yazı da yazamam.
    Bunca yıldır buradayım ve kimseyle takışmadım ve tartışmak da istemem.

Yamayı en az bende sizler gibi beklemekteyim. Espri mahiyeti taşısa da aslında gerçek olabilecek bir niteliği de var ayrıca , ya 3 gün ya da hafta sonuna kadar söyleniyor.

Ayrıca fm hakkında makalelerimi okuyarak bu oyunun bendeki yerini de görebilirsin.

Benim diyeceklerim bu kadar , eğer uzatmak istiyorsan bu bölüme düzenli olarak giriyorum..
    öncelikle tartışma takışma gibi bi niyetim olmadığını belirtmek istiyorum. tepkimin seninle alakalı tek kısmı yazdığın bi mesajdan ibaret. oda öfkemin belkide yüzde 1 lik bi kısmını oluşturuyodur sadece. geri kalanı tamamen sigamesle ilgilidir. elbette kimin burda ne yazacağına karışma gibi bi lüksüm yok. isteyen istediğini yazar. ama gerçekten bu kadar önemli bi konuda mesajlara biraz daha dikkat etmek gerekiyor bence. (konu yamayı beklemek yeni oyun açmamak hataların düzelmesini beklemek değil diğer mesajımdada belirttiğim gibi birine bir kuruma verilen maddi manevi değerin karşılığını alamamaktır) bu başlık altında sigamesin forumlarında yeni gelen her açıklama en taze şekilde yayınlanıyo. doğal olarak bende orda ingilizcesini açıklamayı kimin yaptığını okumaktan çok direk türkçe çevirisindeki tarihe odaklanıyorum. olay bi yanlış anlamadan ibarettir. bende dahil herkez yazdığı mesajlarda biraz daha seçici olursa bundan sonra böyle gereksiz tartışmalar yaşanmıyacaktır. bilmeden birilerini rencide edecek bişey yazdıysam affola.

evet nerdeyse 2 ay oldu ben de çok sıkıldım ama bu adamların da hakkını verelim.çalışmıyor deniliyor,halbuki adamlar gerçekten uğraşıyorlar.iyi niyetliler,tek sorunları becerememek.ama beceremiyorsan da o kadar para almayacaksın bu oyuna arkadaş.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by demirsporlu View Post
    öncelikle tartışma takışma gibi bi niyetim olmadığını belirtmek istiyorum. tepkimin seninle alakalı tek kısmı yazdığın bi mesajdan ibaret. oda öfkemin belkide yüzde 1 lik bi kısmını oluşturuyodur sadece. geri kalanı tamamen sigamesle ilgilidir. elbette kimin burda ne yazacağına karışma gibi bi lüksüm yok. isteyen istediğini yazar. ama gerçekten bu kadar önemli bi konuda mesajlara biraz daha dikkat etmek gerekiyor bence. (konu yamayı beklemek yeni oyun açmamak hataların düzelmesini beklemek değil diğer mesajımdada belirttiğim gibi birine bir kuruma verilen maddi manevi değerin karşılığını alamamaktır) bu başlık altında sigamesin forumlarında yeni gelen her açıklama en taze şekilde yayınlanıyo. doğal olarak bende orda ingilizcesini açıklamayı kimin yaptığını okumaktan çok direk türkçe çevirisindeki tarihe odaklanıyorum. olay bi yanlış anlamadan ibarettir. bende dahil herkez yazdığı mesajlarda biraz daha seçici olursa bundan sonra böyle gereksiz tartışmalar yaşanmıyacaktır. bilmeden birilerini rencide edecek bişey yazdıysam affola.
    Yazılanları bir daha okuyunca aslında haksızlık ettiğimi düşündüm arkadaşım. Büyük ihtimal ile oyunu benim yüzümden sildin , özür diliyorum..Bundan sonra daha dikkatli şekilde davranacağıma emin olabilirsin.
    Sizinde oyunu bir daha oynamayacak olmanızı bir anlık sinir ile söylediğinizi düşünüp tekrar aramıza dönmenizi büyük bir istekle dile getiriyorum. Adana Demir Spor kariyerini az önce okudum..Bence devam etmelisin..
    Tekrar özür dilerim..

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

vay be keşke bütün atışmalar böyle olsa böyle çözülse.. demirsporlu, heavy86
    eto'o bitmiş.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Yaşasın FM kardeşliği !

Nesil
    2008
    Yer
    Şanlıurfa

Hepimiz kardeşiz FM ciyiz

umarım yarın çikar

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

hepimiz kardeşiiiiz bu öfkeee ne diyeeee. nakaratı kulağıma geldi bi anda okurken.

2 arkadaşada olgunlukları için teşekkürler. işte turksportal forumlarına bu yüzden giriyorum.

bide şu çıksa, bende bekliyordum c.tesi ye kadar. baktım önümde koca bi akşam var canımda sıkıldı. açtım sarıyerle bi kariyer. ilk defa sarıyer'i aldım ( hiçbir manevi bağım olmamasına rağmen) ilk sezonda playoff la çıktım şimdi bank asyada boğuşucaz hayırlısı

tavsiyem arkadaşlara başlayın istediğiniz oyuna. hee bide ocak transfer güncellemesini indirdim. ohh miss. oyun ilk çıktığında ekimde everton la başlamıştım ve 2026'ya geldim ve bayadır oynamıyorum. hiçbir sorunda olmadı.

diyeceğim bu bug olayı birazda şansa gibi geliyor bana.

neyse yinede beklemedeyiz. bakarsın sarıyere sırtımı döner yeni bi oyun açarım.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Arkadaşlar , bende Atl. Madrid kariyerime devam ediyorum , 2019 yılındayım , şampiyonlar liginden elendim , Real madrid'e..
    Ve yine Madrid ligde 1. sıradaydı 6 puan gerisindeydim 5 hafta vardı , 1 puan fark ile şampiyon oldum..Acayip keyif aldım. Hı bir de nasıl olsa yakında yama gelecek diye , taktiği değiştirdim , örneğin , yavaş tempoda oynatırken çok hızlı yaptım , atak sınırı ortalardayken sona doğru çektim , oyun anlayışını hafif iken sert yaptım. Sonuç inanılmaz oldu..
    Daha önce bu denli bir değişim hiç yapmamıştım. Belki de şampiyonlar liginden elenmenin üzüntüsü , yamanın gelecek olmasının verdiği rahatlıktan dolayı harika bir tecrübe yaşadım..
    Şimdi lig bittiği için transfer yapacağım , alacağım oyuncular bu seneyi kurtarmak için olacak..Zaten bir kaç güne kadar yeni oyun açarım.
    Bir yandan da acaba 2.lig'den istifa eden teknik direktörün yerine mi gitsem diyorum..

Uzun lafın kısası , oyun hala zevk vermekte..

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Şuan steam'de 271 mb'lık güncelleme var arkadaşlar ..

Steam güncellemesi çıkmış. Normal download versiyonu da bi kaç saate çıkcakmış.

sakary Ali Misafir

Yama sonunda çıktı..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

HARİKASINIZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ !!!

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Demekki neymiş kimse artık çıkarın diye mesaj atmayınca çıkıyormuş bunu öğrendik

271 çok yahu neyseki kotalı değilim.

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Çok iyi oldu bu
    "insanı kirleten, ağzına giren değildir. ağzından çıkandır insanı kirleten."

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Tüh yahu 2019'a geldiğim oyunum oğlum gibi olmuştu neyse yamayı yükler devam ederim

Sonunda cıktı

cıktı arkadaslar ama steamden

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Steam dışındaki seçenekler daha sonra gelecek, SI diğer seçeneklerin SEGA'nın sorumluluğunda olduğunu ve bu seçenekleri sunmak için zamanları olmadığını söyledi. Onlar ne zaman yayınlarsa o zaman dedi.
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

yani steamden indiremiyor muyuz ?

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Hele şükür çıkmış he.Neyse bi kaç gün daha şu A.Madrid kariyerime devam edeyim çok zevkli yahu

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

bir şey soracağım arkadaşlar
    yeni yamayı indirdik önceki kayıtlı oyunumuza etki edecek mi yoksa yeni oyun mu açmamız gerekiyor yamanın aktif olması için
    oynanaıştaki hatalar mesela ?

sanırım edicek yani kayıtlı oyuna devam edebilceksin öyle yazıyordu

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Kayıtlı oyuna devam edersiniz sadece DB olarak oyununuz yenilenmemiş olur.

Steam'den indirebilmeniz için oyunu Steam'den kurmuş olmanız gerekir.
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Sayfa 5 / 6 İlkİlk ... 3456 SonSon

Mesaj Yetkileri