Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
61 ile 76 arası toplam 76 sonuç

Konu: 100. Yılın Aşkına KafSinKaf - 35½ [11.3]

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Transfer sezonunu boş geçtik transfer bütçemiz izin vermedi transfere. Boştaki oyunculardan da ilgimizi çeken olmadı.Bunların yanında da Barış Memiş ve Mustafa Sevgi 23.01.2013'e kadar cezalı.Mustafa'yı arayacağız. Maçlara devam

17. Hafta:

Eksiklerimizin çokluğu nedeniyle garip bir kadroyla çıktık ama kazanmasını bildik. Şu zor haftaları atlatırsak önümüz açık.

18. Hafta:

Gasmi-Yıldıray-Barış Memiş'in olmayışı oyun kurgumuzu bayağı etkiledi. Taha'dan verim alabildiğim bir maçtı son dakikalarda oyuna dahil olan Okan'ın golüyle galip geldik. Güzel oldu.

19. Hafta:

Çekirge 1 sıçradı 2 sıçradı 3.de Adana'ya takıldı. Pek kafama takmıyorum bu mağlubiyeti ama öne geçip maçı vermek koydu biraz. Yapacak birşey yok.

Puan Durumu:

Kalan Maçlarımız:

Beklettiğim için özür dilerim, ilginize de teşekkür ederim iyi akşamlar

Güzel sonuçlar. Hadi bakalım kupayı getir bize götürelim Özgür'e.

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Çok iyiyiz Kaan her ne kadar ligde büyük bir çekişme olsa da şampiyonluk geliyor

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by juricevic View Post
    Güzel sonuçlar. Hadi bakalım kupayı getir bize götürelim Özgür'e.
    Teşekkür ederim.
    Quote Originally Posted by Fearless Coward View Post
    Çok iyiyiz Kaan her ne kadar ligde büyük bir çekişme olsa da şampiyonluk geliyor
    Allah nazarlardan saklasın abi, inşallah.

Bu gece devam edemeyeceğim yarın final maçı var erken yatmam lazım yarın bize maçta şans dileyin, dualarınızı esirgemeyin gelsin İlçe Şampiyonluğu. Erken yatmam lazım kusura bakmayın iyi geceler.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Lig aynı Reel'de ki gibi Kaan Sen 2.ol Biz Şampiyon olalım çıkalım lige
    20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

sakary Ali Misafir

Puan olarakta öndeyiz hemde maçımız eksik.Son haftalarda bir aksilik yaşamassak Süper Ligtesin gibi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by CeNTeR_TR View Post
    Lig aynı Reel'de ki gibi Kaan Sen 2.ol Biz Şampiyon olalım çıkalım lige
    Hahah farketmez abi ama şampiyonluğu öyle kolay
    Quote Originally Posted by sakary Ali View Post
    Puan olarakta öndeyiz hemde maçımız eksik.Son haftalarda bir aksilik yaşamassak Süper Ligtesin gibi
    İnşallah Ali Süper Lig'e az kaldı

Final maçından yeni geldim eve dua eden filan oldu mu bilmiyorum ama şampiyon olduk. Şimdi başlayacağım oynamaya, valla kaç maç oynarım bilmiyorum çok yorgunum

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

20.Hafta:

Güzel futbol oynayarak deplasmanda güzel bir galibiyet aldık. Takım oturmaya başladı ama savunmamız gerçekten delik deşik.

21.Hafta:

Güzel futbolumuzu golle taçlandıramayınca savunmamız da formunda olunca kendi evimizde Samsun'a yıkıldık. Bu sene 1 kazanıp 1 kaybettiğimiz çok olacak gibi.

22.Hafta:

1-0 geriye düştüğümüz maçta disiplini bırakmayıp iyi futbolla 1-3 galip geldik. Maçın kırılma noktası Ordusporlu Selçuk Şahin'in kaçırdığı penaltıydı adeta.

23.Hafta:

Yapabileceğim pek bir yorum yok. İyi oynadığımız söylenemez ama önemli pozisyonları harcadık. Mustafa Sevgi'nin ceza alması Fırat'ın da formsuzluğu savunma kurgusunu altüst ediyor. Atılan gollerin %90'ında forvetin etrafında herhangi bir savunma oyuncusu yok ve kaleciyle karşı karşıya pozisyonlar. Üzücü gerçekten.

24.Hafta:

En önemli maçlardan İzmir Derbisi'nde genç golcümüz Cem Sultan'ın golleriyle galip geldik diyebiliriz. 90. dakikada sakatlanması canımızı sıktı ama yerine giren Okan Öztürk de anında golü attı. Cem Sultan'ın sakatlığının ciddi olmaması yüreklere su serpti.

25.Hafta:

Önce 2-0 öne geçtik 2-2 oldu, 3-2 yaptık ama 82. dakikada saçma sapan bir duran top golüyle yine boynumuz bükük ayrıldık sahadan. Süper Lig'e çıkalım dağıtacağım tüm savunmayı baştan kuracağım.

26.Hafta:

Yine yokları oynadık. Öyle böyle öne de geçtik ama skoru yine son dakikalarda koruyamadık. Diyarbakır da bu maçtan sonra ligden düşmeyi garantiledi.

Ligde son durum:

Şu son 2 saçma sapan maçı kazansak liderlikte kopmuş gidiyorduk. Yine rakiplerin nefesini ensemizde hissediyoruz. Kendi kuyumuzu kazıyoruz resmen.

Bu sezon kalan maçlarımız:

Bu arada beni kahkahalara boğan bir gelişme oldu. Barcelona Pep Guardiola yerine düşünülecekler arasına beni de eklemiş habere göre. Oyuna da "Semi-Professional" olarak başlamıştım

Beklettiğim için özür dilerim. İlgilendiğiniz için teşekkürler

sakary Ali Misafir

ss lerin bazıları gözükmüyor..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ss lerin bazıları gözükmüyor..
    Bende gözüküyor Ali, sende hala daha gözükmüyor mu?

sakary Ali Misafir

Oynayacağımız 4 deplasmandan 7 puan çıktığı takdirde bu iş biter..

ssler gözüküyor şimdi.

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Ligde heyecan devam ediyor bizde zirvedeki yerimizi kaybetmiyoruz yine

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Oynayacağımız 4 deplasmandan 7 puan çıktığı takdirde bu iş biter..

ssler gözüküyor şimdi.
    Şu ara deplasmanda değil de evimizde zorlanıyoruz ne hikmetse. Saçma sapan goller yemeyelim yeter.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Fearless Coward View Post
    Ligde heyecan devam ediyor bizde zirvedeki yerimizi kaybetmiyoruz yine
    Allaha emanet gidiyoruz abi valla

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

27.Hafta:

Savunmadaki 4lüyü bu sezon savunmada oynayan çok farklı isimlerden kurdum ve verim aldım. Rahat bir galibiyet aldık, 10 numara futbol oynadık kelimenin tam anlamıyla. Bu galibiyet keyifleri yerine getirdi.

28.Hafta:

Geçen haftaki güzel futbolumuzu bu hafta da sürdürüp zorlu Bolu deplasmanından 3-0lık skorla 3 puanı çıkarıyoruz. Gerçekten takım açılmak için sene sonunu bekliyormuş.

29.Hafta:

Yine çok iyi hücum edip çok iyi savunma yaptık. Son dakikalardaki duran toptan yediğimiz golün gözümde zerre değeri yok. Bu takım şampiyonluğu hakettiğini bu maçta kanıtladı. Yılmaz Vural'ın Rizespor'unu bu devre de yeniyoruz

30.Hafta:

Maşallahımız var gerçekten. 1-0 öne geçtiğimiz maçta 82. dakikada penaltıdan yediğimiz golle 1-1 beraberlikle ayrılıyoruz sahadan. Ama olsun rakiplerimiz de puan kaybediyor ve bitime 2 hafta kala şampiyonluğu garantiliyoruz!!

BANK ASYA 1. LİGİ ŞAMPİYONU KARŞIYAKA!!!:

Bu şampiyonluktan sonra Dünya'nın çeşitli yerlerindeki Karşıyakalı taraftarlar şampiyonluğu kutladı:

Gerçekten haketmiştik şampiyonluğu. Artık gelecek sezonki kadromuza katmaya çalışacağımız oyuncular üzerinde yoğunlaşacağız. Önerilerinizi bekliyorum. İlgiliniz için teşekkürler

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Süper Lig'e çıkıp iyi bir kadro kurmuştum ki apartmanın sigortasının atması herşeyi berbat etti. 1-2 kişi dışında takip eden de pek yoktu zaten. Kariyeri kapatmaya karar verdim. O kadar güzel kadrodan sonra bütün hevesim kaçtı açıkçası. İlgilenen yorum yazan herkese sonsuz teşekkür ederim. Kusuruma bakmayın.

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123

Mesaj Yetkileri