Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
61 ile 63 arası toplam 63 sonuç

Konu: My Team 2016

Nesil
    2006
    Yer
    KOCAELİ

yedıgınden fazla atarsın mantıgıyla lıgde guzel futbol oynanır ama samp ligi alınmaz hadı dıyelımkı oldu oyle samp. oldun aguero hemen mı geldı sana gollerını sıraladı babacar oyunun basındakı CAsı bellı ılk sezandan berı mı 50 gol attı.. senın yaptıgında basarı hılesız almıssın messıyı ama bana save yapmadan ılerledıgıne ınandıramazsın

tüm yazılara bakmadım - okumadım , resimlere de pek bakmadım ama normal bu oyunu oynayarak bu kadroyu kurman imkansız. oyunun açıklarından yararlandığını ifade etmiştin bir mesajında yani messi atıyorum 40m avro , ama 100m istiyorlar diye bunu saçmalık görüp , oyunun başka açığından kadro kurmuşsun . mantık dışı olduğu aşikar. hile dışı olup olmaması tartışılır ama bende sabaha kadar fm oynardım , 2 yıl ard arda şamp. ligi kupası aldım , borç ile uğraşıyordum hala. o da regenler ile dolu kadromda. 400k avro haftalık vermiyordum kimseye toplamda 1.1m felan oluyordu. yani belki hile değil ama gerçeklikten uzak olduğu aşikar

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

Hiç üşenmedim tek tek okudum mesajları,inceledim resimleri.CM 00-01 den beri oynarım bu oyunu bu kadronun oluşmasını sağlayacak paranın Fenerbahçe'de olacağına kimse inandıramaz dı beni. Aslında farklı bir mesaj yazıcaktım. ''Olmayan parayla adam alınmış, oyunun açıklarından faydalanılmış vs.vs. Sonra biraz düşündümde şu anda açık ara dünyanın en iyi takımı olan Barcelona'nın bile 100milyonlarca euro borcu olduğu biliniyor.Bizim takımlarımızdan Beşiktaşın Galatasarayın borçları ve harcamaları belli. Aslında arkadaşın yaptığı bir an mantıklı bile geldi bana.Şahsen ben oyunda bütçemi eksilere düşürmemek için kolay kolay yıldız almam fakat gerçek hayatta bile bu takımların bu kadar borcu varken oyunda farklı yollarla da olsa '' gerçekte genel olarak sözleşme feshetmekten,fazla bonservislerden,tazminatlardan- oyunda ise genel olarak yıl sonu primleri,gol bonusları,yüksek taksit miktarları'' olması da normal geldi.Gerçekten de yazarken daha iyi dank etti dediğim gibi farklı yazacaktım ama biz zaten oyunda gerçekçilik diye yırtınırken arkadaş farklı yollarlada olsa bence bu gerçekçiliği yakalamayı başarmış.Ha Agüero nun Messi nin ne işi var Fenerde orası ayrı.Bu kadronun üstüne maç save leyerek oynanıyorsa o tamamen zevk işidir ki bence yanlış.Fakat genel olarak iyi kariyer olmuş...

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123

Mesaj Yetkileri