1 ile 14 arası toplam 14 sonuç

Konu: Milli Takım Sorunu (değişik)

Cool Milli Takım Sorunu (değişik)

Menejer kardeşlerim bi sorunum var. Başınıza geldi mi ve çözümü var mıdır diye soracağım sizlere.

ligin ikinci yarısında milli takım maçları arasında bazı futbolcularımı (yorgun olanları) hazırlık maçı için açıklanan aday kadrodan çektim (withdrawn from international squad) o hafta milli takımlarına gitmediler fakat daha sonra açıklanan tüm kadrolarda bu göndermediğim futbolcular tekrar tekrar kadroya çağırılmadılar. 1 yıldır milli takıma çağırılmıyorlar. (aguero , gerrard , pastore )

Çözümü var mıdır ?

Uploaded with ImageShack.us

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

artık istenmeyen adam olmuş olabilirler mi acaba
    eto'o bitmiş.

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

bende de oluyor bu,çözümü de kadrodan çıkarma 45 dk.oyna de.
    bende de şöyle bişey var otamendi hariç tüm oyuncular milli takıma çağrılıyor ama otamendi çağrılmıyor oysa pası 190?

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Canım ne güzel işte sakatlık filan olmaz

doğru anladıysam milli takımdan geri çekildi yazıyor tümüyle olabilir o yüzden çağrılmıyordur

Quote Originally Posted by kalemci View Post
    artık istenmeyen adam olmuş olabilirler mi acaba
    Agüero'dan vazgeçilir mi ya

Quote Originally Posted by mehmetd View Post
    bende de oluyor bu,çözümü de kadrodan çıkarma 45 dk.oyna de.
    bende de şöyle bişey var otamendi hariç tüm oyuncular milli takıma çağrılıyor ama otamendi çağrılmıyor oysa pası 190?
    ya hep öle yapıorum zaten de , bi kerelik kadrodan çekivereyim dedim. Bu üç oyuncunun jadeness ı çok yüksekti . adamlar sonradan da çağırılmadı hiç. Taktım bende bu olaya, gittim add manager yapıp arjantin i aldım.agüero takıma çağırmak için tıkladığımda "remove from national pool" var ama add to national squad yok.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by man_in_black21 View Post
    Agüero'dan vazgeçilir mi ya
    milli takıma gelmeyi kabul etmediği için belki vazgeçmişlerdir bu sürede teknik direktörleri hiç değiştimi ??
    eto'o bitmiş.

Quote Originally Posted by kalemci View Post
    milli takıma gelmeyi kabul etmediği için belki vazgeçmişlerdir bu sürede teknik direktörleri hiç değiştimi ??
    dedim ya bizzat ben geçtim arjantinin başına ama çağırılmıo oyuncu

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

orayı okumamışım.bilemedim çözümünü
    eto'o bitmiş.

liverpool ile 2013 teyim bende 2014 e gırıcem yahu pastoreye 60 verdım gelmedı agueroya parasını verdım 90 ama kontrat kabul etmıyor nasıl aldın :S

Quote Originally Posted by brknesta View Post
    liverpool ile 2013 teyim bende 2014 e gırıcem yahu pastoreye 60 verdım gelmedı agueroya parasını verdım 90 ama kontrat kabul etmıyor nasıl aldın :S
    Pastore bnm için bi şans oldu. Genie Scout u hile olarak görenler var ( ki belki de doğru ) ama ben genie scout kullanıorum. genie den backup to squad oyuncuları arattım, pastore geldi . 9m £ ya maloldu. Ama agüero 48 ay taksitli transfer. 49 m gibi bişiidi. Bu arada pastore müthiş!

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

yapmayın bence. oyuncunuz milli takımda oynayınca oyuncu da siz de mutlu olursunuz. en azından ben mutlu olurum. ilkay gündoğan alman milli takımında oynadığında bayağı mutlu olmuştum. bu arada almanlar sanırım türkiye'de oynamasın diye bir kere çağırıp bir daha yüzlerine bakmıyorlar türk futbolcuların

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

Quote Originally Posted by BleedingMoon View Post
    bu arada almanlar sanırım türkiye'de oynamasın diye bir kere çağırıp bir daha yüzlerine bakmıyorlar türk futbolcuların
    bende de yabancıların durumu böyle,yani bi tek ondan değil misal nobreyi fm 2006 da oynatmıştım galiba bi daha da çağırmadılar ama nobrenin favori personeli olmuştum en azından

fm 2010 da da başıma geldi ama oyuncular regem(regen değil regen zira ben ürettim )

Mesaj Yetkileri