1 ile 30 arası toplam 140 sonuç

Konu: nannar'ın Taktik Atölyesi

Hybrid View

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by nannar View Post
    Eğer yeni transferler yapıyorsan bu oyuncuların uyum sürecinden kaynaklı olabilir ya da sisteme uymuyor da olabilirler. Bu sorun için birçok başlık açıldı ve bence en önemli faktör sezon başında yapılacak olan antreman ile sezon içerisindeki antremanı ayırmak. Catanzaro ile 17 sezon oynadım ve hemen hemen hiçbir sezonda bunu yaşamadım. Sezon başlarında takıma hazırlık maçlarının yarısına gelene kadar fiziksel olarak yükleme yapıyordum. Bunun faydasını da özellikle sezonun ilk yarısında çok aldım. Yani oyuncular mevcut özelliklerini kaybetmezler. Hırsları,arzuları ya da maç kazanma istekleri pek değişmez fakat fiziksel açıdan sezona iyi hazırlamazsan ilk sezon kadar etkili olamayabilirler. Bazı arkadaşlar ligdeki takımların sizin taktiğinizi çözdüğünü iddaa ediyorlar fakat Barcelona'nın aynı sistemle 3-4 yıldır yaptıkları ortada Kesin olarak doğrudur diyemesem de kendi oyunlarımda sezon başı antremanı iyi ayarladığım için bu problemi yaşamadığından bu sorunun sezon başı antremanından kaynaklandığını söyleyebilirim.

Anladım. Daha önce bir başlık açılmıştı sezona başlar başlamaz oyunculara Aerobic ve Güç ayarlarını High'e getirip antreman yapılıyordu ben bunu denediğim zaman aerobic ve güç özellikleri çıkıyor diğer özelliklerinde düşme oluyordu. Koçları sezon başlar başlamaz orantılı olarak seçerim fakat bu durumda sezona başlar başlamaz mevcut antremanımı kullanıyordum yani oynayacağım bütün senelerde sürekli aynı antreman programı ile devam ediyorum hiç bir değişiklik olmuyor. Geçen sene bir taktik ile 2-3 sezon ilerlediğim olmuştu fakat bu sene maksimum 1 yıl dayanıyor hiç transfer yapmasam bile bu böyle
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

Quote Originally Posted by William Rookwood View Post
    Anladım. Daha önce bir başlık açılmıştı sezona başlar başlamaz oyunculara Aerobic ve Güç ayarlarını High'e getirip antreman yapılıyordu ben bunu denediğim zaman aerobic ve güç özellikleri çıkıyor diğer özelliklerinde düşme oluyordu. Koçları sezon başlar başlamaz orantılı olarak seçerim fakat bu durumda sezona başlar başlamaz mevcut antremanımı kullanıyordum yani oynayacağım bütün senelerde sürekli aynı antreman programı ile devam ediyorum hiç bir değişiklik olmuyor. Geçen sene bir taktik ile 2-3 sezon ilerlediğim olmuştu fakat bu sene maksimum 1 yıl dayanıyor hiç transfer yapmasam bile bu böyle
    oyuncuların kaldırabileceğinden fazla yükleme yaparsanız bu kez de maçlarda çok sakatlık olur. ben aerobic ve güç antremanlarını yogunlaştırırken diğer antreman türlerini neredeyse sıfıra çekiyorum. Neredeyse 1 ay kadar bu antremana dahil olan oyuncular normal teknik ve mental özelliklerinden çok fazla şey kaybetmiyorlar, merak etme. Fakat fiziksel anlamda çok diri başlıyorlar sezona. Ayrıca her sezon ilk 11'de mutlaka aksayan 1 ya da 2 mevkii olacagı için 1-2 taze kan iyi gelir.
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by nannar View Post
    oyuncuların kaldırabileceğinden fazla yükleme yaparsanız bu kez de maçlarda çok sakatlık olur. ben aerobic ve güç antremanlarını yogunlaştırırken diğer antreman türlerini neredeyse sıfıra çekiyorum. Neredeyse 1 ay kadar bu antremana dahil olan oyuncular normal teknik ve mental özelliklerinden çok fazla şey kaybetmiyorlar, merak etme. Fakat fiziksel anlamda çok diri başlıyorlar sezona. Ayrıca her sezon ilk 11'de mutlaka aksayan 1 ya da 2 mevkii olacagı için 1-2 taze kan iyi gelir.

Yani sezon başlar başlamaz 1 ay boyunca Aerobic ve Güç ayarları Highde diğer özelilkler en aşağıda mı olsun? Lig başladığı zamanda normal antremana alıyoruz sanırım
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Mesaj Yetkileri