Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 38 arası toplam 38 sonuç

Konu: Unutulmaz Maçlarımız

Nesil
    2007
    Yer
    Kastamonu

Ben Fenerbahçeyim.
    Fenerbahçe galatasaray aynı puanda beşiktaş 1 puan arkada son 2 maça giriyoruz.bizim trabzon ve manisa maçlarımız var galatasarayınsa kayseri trabzon beşiktaşın gaziantep sivas maçları var
    trabzon la maçım 2-2 bitiyor 83dk. 2-0 yeniktim o maç bizi son maç için umutlandırıyordu
    Gs ise kayseri'yi 5-2 yenerek avantajı almıştı
    bjk bütün sezon yaptığı gibi 1-0 lık bir galibiyet almıştı
    2 maçlarda ise
    biz 3-0 gs 2-0 yenildik
    bjk sa 1-0 lık galibiyetiyle şampiyon olmuştu
    b usezondan sonra 3-4 ay fm oynamamıştım

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

Benim unutulmaz maçım bu akşam 50-60 milyon €'luk Catanzaro ile Şampiyonlar ligi finali oynayacagız.Ama bu sezon deplasmanda Porto'yu 8-1 yendiğim maç da unutulmazlar arasında
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Nesil
    2006
    Yer
    11

Bu yılki Schalke kariyerimde son hafta gelen şampiyonluk.Sezonun büyük bölümünü lider götürüp, 26. haftadan sonra kaptırdığım liderliği son ve en önemli haftada geri almayı başarmıştım.Unutulmaz maçlarımın başında geliyor benim için.

Fm 10 serisinde, Manu kariyerimden bir Arsenal maçı.Maç müthiş tempolu geçti.2 farklı geriye düştüm, yakaladım, geriye düştüm-10 kişi kaldım yakaladım, öne geçtim-yakalandım ama en sonunda maçı koparttım.Hayatımda oynadığım en heyecanlı ve unutulmaz maçlardan birisiydi.

Fm 10 serisinden Lokomotiv kariyerimden bir ss.Yine rakibimizin hevesini kursağında bırakıyoruz...

Yine Fm 10 serisinden bir başka unutamayacağım maç.UEFA Kupasında rakip benden kat be kat üstün kadro kalitesi olan Sevilla.İlk maçı Pizjuan'da 3-0 kaybetmişiz.Bir mucize oldu ve evimizde Sevilla'yı dize getirdik.Rakibimizin 9 kişi kalması da bize büyük avantaj sağlamıştı.İlk yarıda hiç gol olmaması, böyle bir rakip karşısında ve böyle bir maçta durumu daha unutulmaz kılıyor benim adıma.

Ve son SS Fm 09 Hearts kariyerimden.Maçın 2. dakikasın geriye düşüp, 28. dakikada 10 kişi kalıp üstelik Celtic gibi bir rakibe karşı, 90+ ve uzatmaya giden maçın 2. uzatma devresinin son dakikasında gelen gollerle İskoçya Kupasını almıştım.

Birde elimde ekran görüntüsü olmayan, Cm 3-4 serisinde yine Hearts kariyerimde, son hafta 2 puan önümde olan Rangers, ezeli rakibim Hibernian deplasmanında 88 ve 90. dakikada yediği gollerle maçı 2-1 kaybetmişti.Ben de maçımı kazanarak 1 puan farkla şampiyon olmuştum.Sanırım o maçı ömrümün sonuna dek unutamam.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

benim 2 tane var herhalde unutamayacağım maç, birisi iyi manada, diğeri kötü manada. iyi olan fm 2010'da, ilk önce onu anlatayım..

yıllarca beşiktaşın başında olmuşum, gün gelmiş şampiyonlar ligi finaline çıkmışım. karşımda sporting lisbon var. oraya gelene dek manchesterlar'ı chealse'leri elediğim için kupayı cepte görüyorum. ama ne yazık ki kazın ayağı öyle olmuyor. önce 1-0 öne geçiyorum, ardından yediğim 2 golle 2-1 yenik duruma geliyorum. sonra beraberliği sağlasam bile 3. gole engel olamıyorum ve skor 3-2'ye geliyor. dakikalar 90+3'ü gösterirken ölüm döşeğinde bir insanın ölümü beklemesi gibi son düdüğü bekliyorum, derken almeida (vallahi şans, zaten yedekti de sonradan forveti 3'lemiştim) çıkıyor 90+4'e girdiğimiz anda beraberlik golünü ağlara bırakıyor. sonra rahatlıyorum tabii. uzatmaları yüzüm güleren izliyorum ve artık işin penaltılara gitmesine razıyım. ama o da ne? 120+4'te sahneye wagner love çıkmasın mı, maçı 4-3 alıp kupaya uzanıyorum )

diğeriyse 2011'de trabzonun başındayken oluyor. aslında maç 3 dakika uzatma olan bir yerde 90+4'te yediğim golle 1-1 berabere bitiyor, pek efsane değil. ancak sonuçları çok efsane oldu. son maçta 90+3'te şampiyonluk kutlamaları yaparken yediğim gol ile 4.lüğe düştüm (yensem her türlü ben şampiyondum). ve o maçtan sonra 3 ay fm oynayamadım sanıyorum..

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Trabzonspor'un başındaydım henüz oyunun ilk yılı takımda transfer yoktu.Uefa Avrupa ligi elemde CSKA ile eşleştim.Kendi sahamda 2-0 yenildim.2.maçı formallite görüyordum ama yinede tam kadro ordaydık.

Maça başladık ilk yarı glsüz bitmişti yanlış hatırlamıyorsam.2.yarı öyle bir top ynadık ki kimse inanamadı.Jaja 2 gol atmıştı ve maçı 3-0 kazanıp guruplara kalmıştık.

FM 2095 çıksın bu maçı unutmam.

öncelikle kariyerime Gs de başladım ama sıkıldıktan sonra istifa filan etmiştim ama tekrar yuvaya döndüm ve başa geçişimden 1-2 sezon sonra ligte son hafta Bjk 1. sırada aramızda 2 puan var. (2 li averajda öndeyim) Bjk berabere kalırsa şampiyonum diyodum ve son hafta sivassporla 1-1 berabere kaldı Manisasporu kendi evimde 5-2 yendim ve şampiyon oldum..
    ECC de gruplardan çıktım 2. maçım Man City le ve defansım da 2 oyuncu sakat ileridede sol açığım sakat. (Oyuncu sıkıntısı çekiyodum o sezon. Maçlara 3 yedekle çıkıyodum ) defansta 15-16 veya 17 yaşlarındaki çocukları oynatıyodum buna rağmen berabere kalıp ordan sıyrılmayı başardım

Aslında detayları unuttum ama zamanında youtube'a yüklemiştim. Benfica - Fenerbahçe'm maçı
    http://www.youtube.com/watch?v=VLbLwAFDFDg ne maçtı ama ya

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri