1 ile 30 arası toplam 61 sonuç

Konu: Ankara Keçileri Süper Lig İçin Savaşıyor|2.Sezon

Hybrid View

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Takımı pek tanımıyorum ama oynadığın ligde basit futbolla başarılı sonuçlar alabilirsin.Şu an Fenerbahçe için kullandığım bir taktik var.Hazırlık maçları dahil 9 maçın 9'unu kazandım.Büyük takımlarla oynamadım henüz.Taktiği genel hatlarıyla oluşturduktan sonra paylaşmayı düşünüyorum.Eğer istersen sana da atabilirim.Bu arada sonuçlar da söylediğin kadar kötü değil.3 maçta 5 puan almışsın.Takım iyi ama tabi daha da iyi olabiliriz.
    Nam-ı diğer [Rec]ep

İmkansıza ulaşmanın tek yolu, onun mümkün olduğuna inanmaktır.

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by [Rec]ep View Post
    Takımı pek tanımıyorum ama oynadığın ligde basit futbolla başarılı sonuçlar alabilirsin.Şu an Fenerbahçe için kullandığım bir taktik var.Hazırlık maçları dahil 9 maçın 9'unu kazandım.Büyük takımlarla oynamadım henüz.Taktiği genel hatlarıyla oluşturduktan sonra paylaşmayı düşünüyorum.Eğer istersen sana da atabilirim.Bu arada sonuçlar da söylediğin kadar kötü değil.3 maçta 5 puan almışsın.Takım iyi ama tabi daha da iyi olabiliriz.
    Evet haklısın.O yüzden takımın alışık olduğu 4-4-2 sistemine geçtim sonuç yine hüsran(2-3).Taktiği banada gönderirsen çok iyi olur fakat takımın temel sorunu hücum edememesi.O yüzden 2.ligte beni taşıyabilecek hücumcular gerekli..

Mesaj Yetkileri