1 ile 30 arası toplam 54 sonuç

Konu: FMRTE 12.1 Uyumlu Versiyonu Yayınlandı

Hybrid View

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

sadece CA 200 yapmakla birşey yapmış olmazsın.oyuncunun mevcut yetenek puanını 200 yaptın ama özelliklerini değiştirdin mi? CA,PA,mevkisine göre özellikleri,yaşı ve profesyonelliği etki eder.CA sını yükselttiğin oyuncunun mevkisine göre özelliklerini de yükseltmezsen olmaz.ya da özelliklerini yükseltip CA yı yükseltmezsen tekrar düşer özellikleri.PA sı CA sından düşükse ve yaşı 24 üzerindeyse düşüş gösterir.iyi bir oyuncu oluşturmak istiyorsan Wonderkid seçeneğini kullanabilirsin.yada CA sı ile beraber mevkisine göre özelliklerini yükseltip PA sını da 200 yapabilirsin.

Quote Originally Posted by pappi View Post
    sadece CA 200 yapmakla birşey yapmış olmazsın.oyuncunun mevcut yetenek puanını 200 yaptın ama özelliklerini değiştirdin mi? CA,PA,mevkisine göre özellikleri,yaşı ve profesyonelliği etki eder.CA sını yükselttiğin oyuncunun mevkisine göre özelliklerini de yükseltmezsen olmaz.ya da özelliklerini yükseltip CA yı yükseltmezsen tekrar düşer özellikleri.PA sı CA sından düşükse ve yaşı 24 üzerindeyse düşüş gösterir.iyi bir oyuncu oluşturmak istiyorsan Wonderkid seçeneğini kullanabilirsin.yada CA sı ile beraber mevkisine göre özelliklerini yükseltip PA sını da 200 yapabilirsin.
    Mesela bir orta saha yapmak istiyorum güçlü, hızlı, ortalama üstü defansif özellikler, en üst seviye ofansif özellikler, mental olarak da üstün ve çift ayaklı. CA PA da 200 yapıyorum. Bu dediklerimi oyunun kendi editöründen yapıyorum oyuna bi giriyorum bütün özellikler 4-5 puan daha düşük yaptığımdan. Sonra FMRTE'den tekrar ilk haline getiriyorum freeze diyorum bir aya kalmadan düşüyo tekrar özellikler.

Mesaj Yetkileri