1 ile 9 arası toplam 9 sonuç

Konu: Jordy Clasie | Orta Saha | 21

Nesil
    2011
    Yer
    Papaz'ın Çayırı

Thumbs up Jordy Clasie | Orta Saha | 21

Kulüp: Feyenoord
    Ülke: Hollanda
    Oyuncu değeri: 7.000.000 €

Kulübü oyuncuyu satmaya yanaşmıyor. Sözleşmesi ise 2014'de bitiyor. Doğru anı yakalayıp transfer teklifi yapmanız gereken bir orta saha oyuncusu. Bu serinin vazgeçilmezlerinden olacak oyunculardan.

Default Mehmed Alispahic | Orta Saha (Merkez) | 24

nasıl bir mental dir o ... paylaşım için teşekkürler

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Evet bu adam gerçekten harikalar yaratabilir. Üstüne üstlük bir de genç.
    Sentugo.

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Defour'un biraz daha fizikli hali olmuş.Fabregas'ın bir alt modeli.
    "insanı kirleten, ağzına giren değildir. ağzından çıkandır insanı kirleten."

Takip ettiğim ama alamadığım bir oyuncu kendi klubüyle imza attı geçen sezon oyunda 28 maçta 1 gol 10 asist ve 6.97 ortalamayla oynamış bu senede faksız 22 maçta 3 gol 4 asist yapmış ortalaması 6.78
    Değeri 18 Ocak 2015 itibariyle 11.75€
    Last edited by sdevrim : 05.Kasım.2012 at 17:59 Reason: Değeri eklendi

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Fm 12'de çok iyi performans alamamıştım kendisinden. Harika bir profili var yaşına göre, Fenerbahçe'ye 3. sezon başında bonservis bedeli ödemeden aldım, verim alabilirim umarım bu sefer.
    Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük, bir başka bahar için, sadece yaprak döktük.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Gerçekten mükemmelmiş, kusursuza yakın be. Biraz top kapma ve güç çalıştırılırsa Avrupa'nın her takımında oynar.
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

"Bu yaşta bu zeka!" denecek cinsten Neticesi yere yakın olandan korkucan bu devirde....

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Uefa'da gruplardan cıktıkdan sonra ön elemede Feyennordla karsılaştım, kolay geçerim diye başladık oynamaya.Bu adam bana 2 maç boyunca kök söktürttü resmen. O kadar çalışkan ki necip uysal markaj verdim tutamadı sonra Criesig diye bir adamım var ona markaj verdirdim bir türlü tutamadı takımı 3-1 yendim adam 8.6 ile oynadı tutamadım bir türlü deli oldum.

Mesaj Yetkileri