Anket Sonuçlarını Görüntüle: En çok hangi güncelleştirmeyi beğendiniz ?

Voters
137. You may not vote on this poll
  • v2 (Duran Toplar)

27 19.71%
  • v3 (Hızlı Oyun)

36 26.28%
  • v4 (Sonsuz Hakimiyet)

74 54.01%
1 ile 30 arası toplam 203 sonuç

Konu: Baldemir Sistem 2014 v4 "Sonsuz Hakimiyet"

Hybrid View

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

yeni güncelleme ile taktigi denedim ancak sürekli sol taraftan bindirme yiyorum ve defans arkasına cok kacıyorlar taktik yeni güncelleme ile tutmadı gibi..

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by Bulstrap87 View Post
    yeni güncelleme ile taktigi denedim ancak sürekli sol taraftan bindirme yiyorum ve defans arkasına cok kacıyorlar taktik yeni güncelleme ile tutmadı gibi..
    İki yönlü bek olarak kimi kullanıyorsun, Ben de Atila Turan oynuyor, 3. sezondayım Fiziksel olarak da çok iyi durumda. Hem ileride hem de geride rahatlıkla idare ediyor ve maç başına 13-14 kilometre koşuyor. DML'nin fiziksel olarak kuvvetli olması lazım, kuvvetli olacak ki açık vermesin. Şimdi yaşadığın 2 probleme karşı önlem alalım. Takım taktiğine ekleyeceğin 2 şey ;

Takım komutlarına gir ve Oyun şeklinde bulunan "Daha geride savunma çizgisi" komutuna tıkla, böylece rakibin arkada boş alan yakalamasını bir nebze engelleyecektir.

Oyuncu komutlarına gir, DML'yi seç ve Hareketlilikte "Daha dar alanda oyna" komutuna tıkla, böylece DML'nin savunma ağırlığı %51 olacak ve savunmayı güçlendirecek.
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Mesaj Yetkileri