1 ile 30 arası toplam 73 sonuç

Konu: Football Manager 2014 İndirim Haberleri - İlk Mesaj Sürekli Güncellenmektedir

Hybrid View

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Teşekkür ederim, üye olabildim. Yalnız 3pay ile ödeme sisteminde şöyle bir yazı çıkıyor '' 3Pay hesabı altına kredi kartlarınızı tanımlayabilir, daha sonra burada tanımlı kartlarınızdan herhangi biri aracılığıyla hızlı ve güvenli bir şekilde seçtiğiniz ürünün ödemesini yapabilirsiniz. Ödeme limiti 150 TL'dir. '' kart ile tek çekim ödemek istediğimde ise ödeme kanalı hatası alıyorum. Limitimde sorun yok, aynı şekilde kartımda da. İnternette arattım bu hatayı ancak çözüm niteliğinde bir cevap bulamadım.
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Quote Originally Posted by William Rookwood View Post
    Teşekkür ederim, üye olabildim. Yalnız 3pay ile ödeme sisteminde şöyle bir yazı çıkıyor '' 3Pay hesabı altına kredi kartlarınızı tanımlayabilir, daha sonra burada tanımlı kartlarınızdan herhangi biri aracılığıyla hızlı ve güvenli bir şekilde seçtiğiniz ürünün ödemesini yapabilirsiniz. Ödeme limiti 150 TL'dir. '' kart ile tek çekim ödemek istediğimde ise ödeme kanalı hatası alıyorum. Limitimde sorun yok, aynı şekilde kartımda da. İnternette arattım bu hatayı ancak çözüm niteliğinde bir cevap bulamadım.
    Girmiş Olduğun Kart Kredi Kartı mı (Master/Visa) ? Yoksa Banka Kartı mı (Maestro) ?

Banka Kartları İnternet Alışverişlerinde Kullanılamıyor.

Eğer Kredi Kartıysa Elindeki Kartın 3D Secure'ye Kayıtlı Değildir Bunu Kartın Ait Olduğu Banka Hangisiyse İnternet Şubesinden Halledebilirsin

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Mesaj Yetkileri