Sayfa 15 / 35 İlkİlk ... 5131415161725 ... SonSon
421 ile 450 arası toplam 1045 sonuç

Konu: "Toros Kaplanları" Dünyaya hükmetti. (2022-2023)

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Bunları anlatmaya kelimeler yetmez.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

AL deki finalde rakibimiz bir alman panzeri Wolfsburg oldu. Geçen sezon ki finalde de Dortmund çıkmıştı. Ne işse anlamadım ama finallerde almanlar karşıma çıkıyor.
    Wolfsburg buraya kadar nasıl gelmiş onu bir görelim.

Bizim gibi ŞL de 3. olup AL ye gelmişler.
    Şu ana kadar AL de daha yenilmemişler.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

İnanılmaz bir maç oldu. İlk yarı oynanırken sigara içmeye gittim. Geri döndüğümde skor 2-0 olmuştu. Sonrasında zorlandık. Wolfsburg çok üstümüze geldi. Attıkları golde kornerden geldi. Gelen şut direğe çarpıp oyuncularımı yanıltınca o ana kadar 6,0 ile oynayan Sin boş pozisyonda kaleye yuvarlayınca sıkıntılar baş gösterdi. Ama Esnola uzun pası çok iyi değerlendirip golünü atınca ikinci kez kupayı aldık.

Yılın istatistiklerini yarın akşam paylaşacağım. Herkese iyi geceler dilerim.
    Takip edene de etmeyen arkadaşlarada teşekkür ederim.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Tebrik ederim alınmadık kupa bırakmamışsın final maçını bırakıp sigara içmeye gitmen garibime gitti

Nesil
    2013
    Yer
    Samsun

UEFA müthiş olmuş

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

Tebrikler, mukemmel basari.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Tebrik ederim alınmadık kupa bırakmamışsın final maçını bırakıp sigara içmeye gitmen garibime gitti
    Teşekkürler. Sigara olayına gelirsek. Normalde ilk 15 dk zaten pek bir şey yapmadığımdan arada takım direktifleri ile oynadığımdan dolayı her zaman maçın başında sigaraya giderim. Bazen ilk yarıyı bile izleyemiyorum. Hem sigara içerken aklın maçta oluyor acaba gol oldumu farkamı gidiyoruz yoksa farkmı yiyoruz heyacanı ile geçiyor
    Quote Originally Posted by davidalaba27 View Post
    UEFA müthiş olmuş
    Teşekkürler. Önemli olan ikinci kez üst üste kazanmak güzeldi. Seneye büyük ihtimalle en az 3. torbadan gireriz ve ŞL grubumuz ortalama bir grup geleceğinden üst tura çıkabiliriz. Kazaya uğramazsak bir daha bu kupayı alamayız
    Quote Originally Posted by Banega View Post
    Tebrikler, mukemmel basari.
    Teşekkürler. Lig başında aklımdaki hedef 6 kupadan en az ikisini almaktı çok şükür 3 ünü aldık.
    (Türkiye Süper kupası-Avrupa Süper Kupası-Süper Liğ-Türkiye Kupası- Dünya klüpler şampiyonası-Avrupa Şampiyonlar ligi ( yada Avrupa liği)). Bu senede aynı hedef geçerli ama bu sefer 4 kupa hedefimde var.

Avrupa Ligini kazanmamiz harika olmus. Tebrikler.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by Ronaldinho 10 View Post
    Avrupa Ligini kazanmamiz harika olmus. Tebrikler.
    Teşekkür ederim.

Nesil
    2012
    Yer
    Tekirdağ / Çorlu

Seneye ŞL'yi bekliyoruz. bide avrupa süper kupasını alırsak mükemmel olur

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by karayer View Post
    Seneye ŞL'yi bekliyoruz. bide avrupa süper kupasını alırsak mükemmel olur
    Açıkcası ŞL biraz zorlar bu sezon gruptan çıkmak benim için en düşük hedef ama daha yükseğine de hayır demem. Avrupa süper kupasında ise rakibimiz çok tanıdık bir takım.

David Moyesli Manu ile oynayacağız. Onlara karşı bir hıncımız var. Adamlar benim 1 puan önümde zorla gruptan çıktılar. Ve gittiler Finalde penaltılarla (Maç sonucu 2-2) Barça yı geçip ŞL kupasını aldılar. Şimdi onlardan intikam almak istiyoruz.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Avrupada iyi yükseldik. Bu bize kura çekiminde az da olsa şans getirir.
    Bu arada hem yedeklerde hemde 19 yaş altılarda açık ara puan farkı ile şampiyon olduk.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Sıralamada çok iyi yükselmişiz bu yükselişimiz devam eder umarım

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Sıralamada çok iyi yükselmişiz bu yükselişimiz devam eder umarım
    Başarı geldikçe neden olmasın. Bir gün gelecek Kaplanlar zirvede olacak.

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

34.lük çok iyi, başaracağız, en iyi olacağız!.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Kaplanlar yılın iki bomba transferini gerçekleştirdi.
    VARAN 1

Caner Erkin Olympiakos dan 4 M TL karşılı transfer edildi.
    Caneri sezon sonunda almak istedim klubü 9 M TL fiyat biçince vazgeçmiştim fakat hem Fenerbahçe hemde Hoffenhaim 4 M TL önerince fırsatı kaçırmadım.Ama ilk hazırlık maçında 3 ay sakatlandı. Caneri ŞL için almıştım. Şl de kullanamaya biliriz.

VARAN 2

Milli takımımızın yıldızı Nuri Şahin 8,5 M TL karşılığında Dortmund'tan alındı.

Yönetim hedefimizi sordu bizde direk şampiyonluk dedik.

Transfer geçmişini daha sonra paylaşacağım. Hala kadrodaki fazlalıkları gönderiyorum. Caneri alınca Kerem Can Akyüzü 3,3 M TL ve %35 bonusla sattık.

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Kanka hayırlı olsun on numara işler yapmışın yokluğumda
    Avrupa'yı da turuncu yapmısın

Ama transferleri beğenmedm o yaşta o paraları vermeseydin olurdu da çok vermişiz

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by Leonadias View Post
    Kanka hayırlı olsun on numara işler yapmışın yokluğumda
    Avrupa'yı da turuncu yapmısın

Ama transferleri beğenmedm o yaşta o paraları vermeseydin olurdu da çok vermişiz
    6 sezondur yaptığım transferli biliyorsun dostum kolay kolay o yaştaki oyunculara o kadar para vermezdim. Ama geçen sezon bana gösterdiki takıma tecrübeli de lazım. Bu yüzden verdim. Hedefim ŞL de gruplardan çıkıp yapabilirsem en az çeyrek final görmek bunun için aldım. Yoksa yerlerine oynatacağım gençlerim var

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Yaşlanmalarına rağmen iyi transferler hayırlı olsun

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Yaşlanmalarına rağmen iyi transferler hayırlı olsun
    Teşekkürler.

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Tamam takip edip göreceğiz haklı çıkta sen

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Yeni bir sezonu açmış bulunmaktayız. Yine hedefimiz 6 kupadan en az 2-3 tanesini alabilmek olacak.

Medya artık favori gösteriyor bizi

İki lig ve iki AL şampiyonluğumuz var stadımız 33,000 kişilik ve kombine satışlarımız çok düşük daha ne yapalımda artıralım sayın taraftarlarımız.
    Hazırlık maçlarımız. 11 Temmuzdaki Hadırlıgücü maçı ile birlikte hazırlık maçlarına ben çıktım. Bizim asistan büyük maçları alamıyor
    Transfer Geçmişimiz
    Gelen Oyuncularımız

Daha öncede dediğim gibi Nuri ve Caneri tecrübeleri için aldım. Ama onların yerine oynayabilecek gençlerim de var.
    Giden oyuncularımız.
    Nuri gelince Zekiyi, Caner gelince de Keremcan ı sattım.

Gelen bir kaç gençlerimizin profilleri

Tanjuyu ve bir kaçının profilini paylaşmadım. İsteyen olursa paylaşırım. Tanjuyu paylaşmamamın nedeni zaten daha önce bir arkadaşımız istemişti bende paylaşmıştım.
    Ama yinede isteyen olursa paylaşırım.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Türkiye Süper Kupası

Sezona kupa ile merhaba diyoruz. 6 kupadan ilkini almayı başardık.

2-0 geriye düştüğümüz maçta ikinci yarı yaptığım oyuncu değişiklikleri ve oyunculara ağzıma geleni söylemem sayesinde muhteşem bir geri dönüş yaşayıp ligede galibiyetle başlıyoruz.

Tek gollede olsa galibiyetimizi aldık. 7 Sezondur ilk kez ilk iki maçımızdan da galibiyetle ayrılıyoruz.
    Savunma S.O.S veriyor.Ama ilerleyen haftalarda savunmada toparlanacaktır.

AVRUPA SÜPER KUPASI FİNALİ
    Kalecimin muhteşem asisti ile geriye düşsemde beraberliği yakaladık. Bastırmamıza rağmen ikinciyi bulamadık iş penaltılara kaldı. Van Gaal in yaptığını yapayım işe yarar diye düşündüm ama işe yaramadı. Kalecim Haydar 6,3 le oynuyordu uzatmaların sonuna doğru onu çıkarım yedek kalecimi koydum. Aslında oda çok iyi bir kaleci ama son penaltıyı atamayınca 11-10 mağlup olduk. Sezonun 2. kupasına çok yakındık ama olmadı. Bu mağlubiyetle Dünya Klüpler şampiyonasına da katılamıyoruz.

ŞL grubumuz

Bence dengeli bir grubumuz var. Burda evimizde alacağımız puanlarla gruptan çıkabileceğimizi düşünüyorum.

2022 Dünya kupası elemeleri grubumuz

Burda bizi zorlayacak tek takım Belçika var. Ve ilk maçımız evimizde Belçika ile yapacağız. Galip gelim hem moralli girmeliyiz hemde rakibimize karşı avantajlı duruma geçmeliyiz. Tabiki önce 2020 Avrupa Şampiyonasını kazanmalıyız.

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Gelecek vadeden Türk oyuncular para vermeden takıma katılmış tebrik ederim.
    Şampiyonlar Ligi ve Türkiye Milli Takımının grubu oldukça güzel , çıkarız (:

Manchester United maçıda kaçıncı oldu bilmiyorum ama yine efsane olmuş ^^
    10-11 penaltılar , seneye Dünya Kulüpler Şampiyonasına gideriz biz kanka

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

Gayet iyi baslamisiz, regenler guzel.Penaltilarda yazik olmus, neyse saglik olsun.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Her iki grubuda beğendim Türkiye yi 1.yapalım hocam o grupta

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by Leonadias View Post
    Gelecek vadeden Türk oyuncular para vermeden takıma katılmış tebrik ederim.
    Şampiyonlar Ligi ve Türkiye Milli Takımının grubu oldukça güzel , çıkarız (:

Manchester United maçıda kaçıncı oldu bilmiyorum ama yine efsane olmuş ^^
    10-11 penaltılar , seneye Dünya Kulüpler Şampiyonasına gideriz biz kanka
    Teşekkürler. Transfer politikam normalde zaten böyle. Dediğim gibi hem Nuri hemde Canerin yerine oynayabilecek regenlerim var. Ama tecrübeleri yok.

Quote Originally Posted by Banega View Post
    Gayet iyi baslamisiz, regenler guzel.Penaltilarda yazik olmus, neyse saglik olsun.
    Teşekkürler. Ah planım tutsaydı Türkiyenin Van Gaal ı olacaktım.

Her iki grubuda beğendim Türkiye yi 1.yapalım hocam o grupta
    Aynen gruplarımız güzel. Birde böyle bir grup 2020 Avrupa şampiyonasında gelsede onuda alsak. Çünkü yönetimin en düşük beklentisi şampiyonlukdu. Yoksa yollamasınlarda bizi.

SL'de gruptan cikabiliriz.. Turkiye ile de 1. olmak icin ugrasmaliyiz. Belcika zorlar sadece.

Ben en son 5.sezonda bakmıştım kariyere.Bakmayı unutmuşum foruma ara verince özet geçermisin ? (Artık takipçinim kardeşim. )

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by Ronaldinho 10 View Post
    SL'de gruptan cikabiliriz.. Turkiye ile de 1. olmak icin ugrasmaliyiz. Belcika zorlar sadece.
    Aynen öyle dostum. Bakalım neler yapacağız ama önceliğimiz Avrupa şampiyonası.

Quote Originally Posted by emirby View Post
    Ben en son 5.sezonda bakmıştım kariyere.Bakmayı unutmuşum foruma ara verince özet geçermisin ? (Artık takipçinim kardeşim. )
    5. sezon hem AL yi hem Süper liği kazandık. Al finalinde 2-0 geriden gelip Dortmundu 3-2 yendik ve rakibimizin namağlup Avrupada o seneki namağlup tek takım olma özelliğine son verdik.
    Türkiye kupasında Galatasarayla final oynadık ama kupayı alamadık. Aynı şekil Süper kupada da yenildik.

6. sezon başlangıçta Avrupa süper kupasında Chelsea ile karşılaştım ve kaybettim. O sezonda ŞL grubumda Roma-Manu ve Atletico ile eşleştik. Romayı iki maçtada Atleticoyu evimizde yenerek 3 galibiyet 3 mağlubiyetle Manunun (10 puan aldı) arkasında 3. olup AL ye katıldık. Ve yeniden AL kupasını almayı başardık. Aynı anda Süper ligi ve Türkiye kupasını aldık.

Sayfa 15 / 35 İlkİlk ... 5131415161725 ... SonSon

Mesaj Yetkileri