1 ile 12 arası toplam 12 sonuç

Konu: Kanyon'u 2 milyon kişi ziyaret etti

Smile Kanyon'u 2 milyon kişi ziyaret etti

Kanyon'u 2 milyon kişi ziyaret etti

A.A.

Geçtiğimiz aylarda açılan Kanyon Alışveriş Merkezini, 100 günde 2 milyonu aşkın kişinin ziyaret ettiği bildirildi.

Kanyon'dan yapılan yazılı açıklamada, 31 Mayıs 2006'da açılan ve ilk açıldığı gün 45 bin kişi tarafından ziyaret edilen Kanyon'un, açılışından bu yana geçen 100 günde, iki milyonu aşkın ziyaretçiyi ağırladığı açıklandı. Ofislerin ve konutların henüz tamamlanmamasına karşın, Kanyon'un hedeflediği yoğunluğa ulaştığı ifade edildi.
    Mağazaları, restoranları, sinemasıyla, mimari özellikleriyle dikkat çeken Kanyon'un, haftada ortalama 150 bin kişi tarafından ziyaret edildiği aktarılan açıklamada, bu ay sonunda Harvey Nichols ve önümüzdeki ay MAC spor merkezinin açılacağı kaydedildi.
    Açıklamada, Kanyon Alışveriş Merkezinin yabancı basın mensupları tarafından sık sık ziyaret edildiği, The Times gazetesi ve tasarım ve lifestyle konulu dergilerde yer aldığı bildirildi.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

sözü edilen rakam gercekten çok büyük helal olsun başka ne denilebilirki...

peki bu kanyon nerede?

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Ben arkadaşlarla yeni açıldığında gittim de; 18 yaşından küçüğüz diye almadılar. Biz de Cevahir'e uçtuk.

Quote Originally Posted by rectangle
    peki bu kanyon nerede?
    İstanbul/Levent

Nesil
    2006
    Yer
    Sivas

Quote Originally Posted by WishbonE
    Ben arkadaşlarla yeni açıldığında gittim de; 18 yaşından küçüğüz diye almadılar. Biz de Cevahir'e uçtuk.
    yok abi 14 yaşındayım girdim 52 milyoara saat var şaştım kaldım cevahiri de 750 milyon euroya sattılaer Araplara

Quote Originally Posted by yavuzselim_58
    yok abi 14 yaşındayım girdim 52 milyoara saat var şaştım kaldım cevahiri de 750 milyon euroya sattılaer Araplara
    Cevahir'in %50'sini sattılar diğer yarısı Şişli Belediyesi'nde...

Kanyon , Eczacıbaşı ve işbankası ortaklığıyla yapılan alışveriş merkezidir.ev ve ofis bölümüde bulunmaktadır..

bana göre türkiyedeki en iyi alışveriş merkezidir...

toplam 250.000 m2 inşaat alanı vardır.30 dönüm arsa üzerindedir,maliyeti yaklaşık 200 milyon dolardır, inşaata 2003 te başlanmıştır.konut bölümü bu sene haziranda ayında bitmiştir. alışveriş ve ofis bölümü ise mayısta bitmiştir.180 daire vardır.minimum 80m2 maksimum 380m2 dir.160 mağaza ve 9 sinema salonu vardır.2300 araçlık otoparkı bulunmaktadır,143 bin m3 beton kullanılmıştır,yaklaşık olarak 2000 kişi çalışmıştır inşaatında,34 Asansör, 44 yürüyen merdiven, 2 yürüyen bant vardır.263 güvenlik kamerası,146 güvenlik görevlisi bulunmaktadırr...

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Ailenle girdiysen o ayrı..

Nesil
    2006
    Yer
    Sivas

Quote Originally Posted by WishbonE
    Ailenle girdiysen o ayrı..
    ailemle girdim

Quote Originally Posted by Aegnor Míriel
    bana göre türkiyedeki en iyi alışveriş merkezidir...
    oda bişey mi dünyanın en büyük 2. alışveriş merkezi

ailemle girdim

oda bişey mi dünyanın en büyük 2. alışveriş merkezi
    hangisi için dünyanın en büyük 2. alışveriş merkezi diyorsun.sanırım cevahir için ama ben türkiyenin en iyisi lafını kanyon için kullandım..

Nesil
    2006
    Yer
    Sivas

Quote Originally Posted by Aegnor Míriel
    hangisi için dünyanın en büyük 2. alışveriş merkezi diyorsun.sanırım cevahir için ama ben türkiyenin en iyisi lafını kanyon için kullandım..
    cevahir dünyanın en büyük 2. alışveriş merkeziyMİŞ gazetede okudum postada

Doğrudur öyle bir iddaa var ama ben en iyi lafımı Kanyon için kullanmıştım..

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

hehehe adını bile ilk defa duyuyorum
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Mesaj Yetkileri