Sayfa 8 / 12 İlkİlk ... 678910 ... SonSon
211 ile 240 arası toplam 338 sonuç

Konu: [TSL]Beşiktaş Araştırması 2007

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Default Beşiktaş Oyuncuları Araştırması

Beşiktaş oyuncularının mevki hataları, yetenekleri, oyunda göze çarpan eksiklikleri ile ilgili hataları burada belirtebilirsiniz.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2004
    Yer
    İstanbul

değil zaten yaklaşık 2 sene önce bizim karşı binada oturuyorlardı iyi oynar

Nesil
    2006
    Yer
    ÇARŞI

bu adam kaç yaşında
    Yöneticilerimize ve kurallarımıza saygılı olmayı bilmeyenler forumdan atılır

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Yeni eklenen oyunculardan bazılarının geç kalındığını söylüyorum. Batuhan Karadeniz en az Cem Sultan kadar yetenekli.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Gayrettepe

bence gökhan güleç sadece fc yada sadece st olmalı am/fc olmamalı ..

Nesil
    2004
    Yer
    İstanbul

yaşı 15-16 civarları olması lazım

Batuhan Karadeniz 15 yaşında.Bu sene Manchester City çağırdı.Bi turnuvayamı ne katıldı,takımda kaptan oldu hatta.Beşiktaş'ta 80 e yakın golu var.2-3 senedir gol kralı oluyor.Beşiktaş'ın dergisinde haberide vardı.. Bulursam onuda yayınlarım.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

serdar DRC D/WB R DM olmalı
    toromanın DRC olmalı
    baki DLC olmalı
    burak AMRC FC olmalı

evet halil85 hataları çok iyi tespit etmişsin..

özellikle burak çok kötü olmuş o yüzden oynatamıyorum

evet takimda adam gibi bi sol defans yok

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Sağ kanadı ölü beşiktaşın en önemlisi bu kesinlikle.

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

burak amrl fc olmalıydı
    i. toraman drc
    serdar kurtuluş a dm eklenmeliydi
    mehmet sedef e de ml eklenmeliydi

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Quote Originally Posted by m.kidd View Post

i. toraman dlc
    şimdi burada toraman dlc değil drc olamalı demek istemişin herhalde ama bu özellik normalde yok ibrahimde tigana onu orda oynatmaya bu sezon başladı
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by semsi1991 View Post
    şimdi burada toraman dlc değil drc olamalı demek istemişin herhalde ama bu özellik normalde yok ibrahimde tigana onu orda oynatmaya bu sezon başladı

evt yanlış yazmışım drc olacaktı ama en azından o bölgeyi kotarıyor. bakiyi de dlc yazabilirdim ama o bölgede rezil oynadı ve oranın oyuncusu olmadığını gösterdi..

Nesil
    2006
    Yer
    Çorlu

Bence türk basını ve BEŞİKTAŞ SERDAR ÖZKAN diye bir adam vardı onu uutturdu çok yazık ..
    Bence number one

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ben burakı sağ kanatta oynatırım diyordum adam sadece forvet görünüyor açtığım oyunda toramanın top kapma 8 gökhan zanın penaltı 17 top kapma 9 görünüyor bunlar düzeltilmeli bir de bu özellikler sabit olabilse başka bir oyun açtığımda farklı özelliklerle ortaya çıkacak oyuncular

ibrahim toraman ibrahim akın fahri tatan ALLAHa emanet başlıyo oyuna ya süperler yada 2.lig kapasitesinde futbolcular

ya ben fahrinin hiç amc oynadığını görmedim şahsen.bi de toramanın özellikleri çok kötü yaa.türkiyenin en ii defansı öle mi olur..

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Ya Türkiye Ligi hiç hoş değil. Beşiktaş'ı aldım, demin Tosunpaşa ile maç yaptım fakat Beşiktaş oyuncuları çok kötü. FM 2006'da bile kat kat daha iyiydi. Özellikleri çok düşük. Bu yüzden maçlarda çok etkisizler. İbrahim Akın daha iyi olabilir. Onun yanı sıra Bobo'nun da özellikleri verimsiz. Bence Bobo FM 2007 özelliklerinden daha güçlü bir oyuncu.. Umarım bu hatalar düzeltilir. Ayrıca dikkatimi çeken bir şey oldu. Nobre, FM 2006'da fena değildi. Fakat Turksportal'ın çıkardığı güncelleme sonrasında daha güçlü bir hale geldi, BJK'yı aldığımda maçlarda boş geçmiyordu. Fakat şimdi ise berbat. Bu çelişki ne anlamadım. Demekki Türkiye Ligi'ne önem vermiyor SIGAMES..

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

valla ne yalan soyliim ben besiktasliyim ama
    Ricardinho-Delgado-Nobre super oynuyor oyunda Runje de cok iyi fakat gerisi cok da iyi deil guc olarak.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by WishbonE View Post
    Ya Türkiye Ligi hiç hoş değil. Beşiktaş'ı aldım, demin Tosunpaşa ile maç yaptım fakat Beşiktaş oyuncuları çok kötü. FM 2006'da bile kat kat daha iyiydi. Özellikleri çok düşük. Bu yüzden maçlarda çok etkisizler. İbrahim Akın daha iyi olabilir. Onun yanı sıra Bobo'nun da özellikleri verimsiz. Bence Bobo FM 2007 özelliklerinden daha güçlü bir oyuncu.. Umarım bu hatalar düzeltilir. Ayrıca dikkatimi çeken bir şey oldu. Nobre, FM 2006'da fena değildi. Fakat Turksportal'ın çıkardığı güncelleme sonrasında daha güçlü bir hale geldi, BJK'yı aldığımda maçlarda boş geçmiyordu. Fakat şimdi ise berbat. Bu çelişki ne anlamadım. Demekki Türkiye Ligi'ne önem vermiyor SIGAMES..
    Bunun iki nedni var.

Ilk olarak oyun ile beraber dagitilan data'da Turkiye liglerinde bir cok oyuncunun ozellikleri oyun tarafindan belirlenecek sekilde birakilmis durumda.

SI games oyuncu ozelliklerini belirleyen sistemde bir degisiklik yaptigi icin de ozellikleri oyun tarafindan belirlenen oyuncularin kaitesi zayif oluyor.

Bu iki konuda yakin zamanda duzeltmeler olacaktir.

Not: Gecmiste Turksportal'in cikarttigi guncellemeler ile oyun ile beraber gelen data tamamen farklidir cunku bu iki calismanin yapilis bicimi ve yapanlari faklidir.

Ben Beşiktaş tabanlı genel bir eleştiri yapmak istedim. Burak geçen seneden farksız, hadi serdar tamam da ibrahim toraman , ibrahim akin 2 senedir beşiktaşta ve hala random özellikler. Sigames böyle giderse oyunda yaptığı olumlu bir çok değişikliğe rağmen Türkiyeden oyuncu kaybedecek gibi. 2 senedir database hemen hemen aynı Türkiye bazında. Oyunu açıyorum ve Beşiktaşta ki oyuncuların dengesiz dağılmış özelliklerini görünce devam etmiyorum, oyunu bu kadar sevmeme rağmen!!! Ayrıca bu kadar oynanan bi oyunda 15-16 yaşındaki oyuncuları iyi oyuncu yapmak imkansız gibi bişey, bunu gerçeğe yakın uyarlamaları gerekir bence.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Bunun iki nedni var.

Ilk olarak oyun ile beraber dagitilan data'da Turkiye liglerinde bir cok oyuncunun ozellikleri oyun tarafindan belirlenecek sekilde birakilmis durumda.

SI games oyuncu ozelliklerini belirleyen sistemde bir degisiklik yaptigi icin de ozellikleri oyun tarafindan belirlenen oyuncularin kaitesi zayif oluyor.

Bu iki konuda yakin zamanda duzeltmeler olacaktir.

Not: Gecmiste Turksportal'in cikarttigi guncellemeler ile oyun ile beraber gelen data tamamen farklidir cunku bu iki calismanin yapilis bicimi ve yapanlari faklidir.
    Açıklamalar için teşekkür ediyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Evet Burak yılmaz cok gucsuz o cok dıkkatımı cektı

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

normalde baki de dc olmali zaten dlc değil adamda left back kapasitesi 0. iki üç maç oynadı diye dlc yapmayın gözünüzü deveyim.

Sigames databasesinde Türkiye için fazla değişiklik yapmıyor, bu kesin. Mustafa Doğan son 2 yılda Beşiktaşta kaç kez ilk 11 çıkmıştır, sağda solda adını duyan var mı? Ama bakın özelliklere CM3'den beri özellikler aynı Mustafa Şahintürk karşıyakaspordaydı yine CM3'de ve aradan kaç yıl geçmesine rağmen, takım değiştirmesine rağmen,skiller aynı.
    Mehmet Sedefin potential ability çok düşük scouttan baktıgımız zaman bu anlaşılıyor, hangi akla hizmet Mehmet Sedef'in gelişemeyeceğini düşündüler anlamış değilim.
    Gökhan Zan ve İbrahim Toraman gibi Milli Takımın 2 önemli defansının, bazı defansif statlarının random olması beni resmen şoke etti, böyle bişey olamaz. Gökhan Zanın tackling benim oyunumda 3, marking 20, jumping 20
    Runje'yi olduğundan güzel yapmışlar. Handlingi bende 16. BjK maçlarını izleyenler Runje'nin handlingine 5den fazla vereceklerini zannetmiyorum.
    Baki Mercimeğin de statları biraz abartmışlar, Bakinin Positioninge 5ten fazla vermezdim ben ve özellikle tackling 6 7 civarında olmalıydı benim görüşüme göre.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by NDVD View Post
    Sigames databasesinde Türkiye için fazla değişiklik yapmıyor, bu kesin. Mustafa Doğan son 2 yılda Beşiktaşta kaç kez ilk 11 çıkmıştır, sağda solda adını duyan var mı? Ama bakın özelliklere CM3'den beri özellikler aynı Mustafa Şahintürk karşıyakaspordaydı yine CM3'de ve aradan kaç yıl geçmesine rağmen, takım değiştirmesine rağmen,skiller aynı.
    Mehmet Sedefin potential ability çok düşük scouttan baktıgımız zaman bu anlaşılıyor, hangi akla hizmet Mehmet Sedef'in gelişemeyeceğini düşündüler anlamış değilim.
    Gökhan Zan ve İbrahim Toraman gibi Milli Takımın 2 önemli defansının, bazı defansif statlarının random olması beni resmen şoke etti, böyle bişey olamaz. Gökhan Zanın tackling benim oyunumda 3, marking 20, jumping 20
    Runje'yi olduğundan güzel yapmışlar. Handlingi bende 16. BjK maçlarını izleyenler Runje'nin handlingine 5den fazla vereceklerini zannetmiyorum.
    Baki Mercimeğin de statları biraz abartmışlar, Bakinin Positioninge 5ten fazla vermezdim ben ve özellikle tackling 6 7 civarında olmalıydı benim görüşüme göre.
    Bu konularin hepsinin uzerinde durarak resmi datalar uzerinde duzeltmeler yapilma asamasinda. Bu calismanin meyvesi umuyorum ki yakin zamanda sizlerin de gozleri onune cikacak.

Quote Originally Posted by fatih öksüz View Post
    bu adam kaç yaşında
    16 yasında

Nesil
    2004
    Yer
    Stockholm, Isvec

Quote Originally Posted by NDVD View Post
    Besiktas´daki oyunculari ben düzelttim. Ve emin olun ki bu yazdigin yanlislardan hicbiri kalmayacak.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by halil85 View Post
    serdar DRC D/WB R DM olmalı
    toromanın DRC olmalı
    baki DLC olmalı
    burak AMRC FC olmalı

serdar , toraman ve bakinin pozisyonlarında hata yok oyunda.

senin yazdıkların tigana'nın yapmış olduğu fanteziler.

çok şükür ki sigames bunu dikkate almamış

Sayfa 8 / 12 İlkİlk ... 678910 ... SonSon

Mesaj Yetkileri