1 ile 13 arası toplam 13 sonuç

Konu: Vah Türk Gençliği Vah...

Unhappy Vah Türk Gençliği Vah...

Yorumsuz

İzle

tam bir rezillik baska bise demiyorum

En son çıkan eleman beni çok yaraladı çanakkale savaşında Türkiye'nin (!)dikkat çekerim Türkiye'nin cumhurbaşkanı kimdi dedi muhabir aldığı cevap:
    Kenan Evren

Nesil
    2006
    Yer
    Başkent

Başlıkta da yazdığı gibi vah Türk gencligi vah. Böyle bir şey olabilirmi ? Soru biz Canakkale savasını Cinlilere karsı mı yaptık Japonlara karsı mı ? Cevap Galiba Japonlara karsı. Milletimiz hiç kitap okumuyor hiç tarihe ilgi duymuyor. Bu arada bir tanesi de diyorki benim tarihe karşı ilgim yok gelmiş geçmiş savaslar ne önemi var. Böyle birşey olabilir mi ? Yazıklar olsun.
    Fenerbahçe Cumhuriyeti

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

gerçektende yazıkya neresi burası acaba

4 temmuzu sorsan 11 eylülü sorsan her biri cıa ajanı gibi yorum yapar

valla rezillik ama sonuncu adamda kırıldım dio adını hatırlamıom ama resmini görsem tanırım

Gençlik hiç iyi yöne gitmiyor. Kahvelerde Çürüyorlar. Hepsinin elinde bir sigara. Devleti düşünmüyorlar çoğu BUGÜNÜ KURTARAYIM mantığıyla gidiyor herkez kendini düşünüyor. Çok büyük potansiyel bir genç nüfusa sahibiz diyoruz ama bu gençlik böyle devam ederse Hiç İyi Günler Bizi Beklemiyor..!

Quote Originally Posted by ibo View Post
    Gençlik hiç iyi yöne gitmiyor. Kahvelerde Çürüyorlar. Hepsinin elinde bir sigara. Devleti düşünmüyorlar çoğu BUGÜNÜ KURTARAYIM mantığıyla gidiyor herkez kendini düşünüyor. Çok büyük potansiyel bir genç nüfusa sahibiz diyoruz ama bu gençlik böyle devam ederse Hiç İyi Günler Bizi Beklemiyor..!
    Malesef gerçekler dediğin gibi ibocm.. Türkiye gençliği nereye gidiyor anlamış değilim. Kimse devleti düşünmez hale geldi.. Birazcık olsa düşünsek, biz kendimiz bir şeylere önem versek daha iyi yerlere gelebiliriz..

Umarım en yakın zamanda bunları atlatacağız..

Nesil
    2006

Çanakkale geçilmez. Ama bunların aklında bazı kişiler çoktan geçmiş gitmiş. Yazıklar olsun.

yazık ya acıdım valla

Nesil
    2006

Bu video daha önce verilmişti orada da şu yorumu yaptım "bilen vardır ama yayınlamamışlardır" gençliğimiz ne halde olursa olsun Çanakkale Zaferi'nin kimlere karşı alındığını bilen biri çıkar sokakta 100 kişi arasından bir kişi bile olsa çıkar
    Forumlarımızda küfür etmek yasaktır. Küfürlü mesaj yazdığı için hesabı kapatılmıştır.

dick sana katılıyoum.bilen vardır ama bunlarda acınacak hale gelmişler.üstünde yaşadığı toprağın kimlere karşı savaşılarak kazanıldığını bile bilmiyorlar.yazıklar olsun.

Mesaj Yetkileri