Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
61 ile 90 arası toplam 141 sonuç

Konu: Batıl inançlarınız var mı?

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Quote Originally Posted by VahdeTrabzon View Post
    ts gercekte gol atinca 'uy aha' sarkisi calar yoksa onumu dınlıosun

benm bıde 6 yasında kardesım joystıck takılı oldugunda 1 e basıo gol atıyom 2 ye basıyo 2. golu atıyom baya sacma ama oluyo tabıı bazende yıyorumD
    evet "uy aha" sarkisini aciyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ne zaman gol yesem yardımcı hakeme bakarım çünkü kımıldammazsa bilrimki golü vermedi...

bende farenin imlecini aynı yere koyarım..ve maç boyunca oyuncu değişikliği hariç falan oynatmam..bu da benim batıl inancım

Nesil
    2006
    Yer
    19 EYLÜL HELL :)

valla bende öyle bişiler yok ama ekranda mausun imlecinin olmamasını tercih ederim

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

- fare imlecini alta saklarım
    - önemli önemsiz her resmi maçı ayrıntılı izlerim. önemli anlarda izlediğimde her oyun durduğunda gol olduğuna inanıyorum
    - hep dizilişler açıktır önümde. ( son haftalar hariç son haftalarda rakibin maçlarını takip ederim)
    - 2 farklı öne geçince rakip defansa çekiliyor o zaman hep gol yiyorum. fark 1e inince ofansif oynuyorlar bu sefer atamıyorlar
    - birisi beni lafa tuttuğunda maçı durdurup onunla lafı kısa keserim , maçı durdurmazsam golü yerim.
    - 59 ve 67. dakikalar arası oyuncularımın kondisyonu düşmese bile oyuncu değiştiririm(genelde 2 tane). oyunun akışını değiştireceğine inanırım

Nesil
    2006
    Yer
    TATANGALAR

fare imlecini saha görüntüsüyle soldaki yazıların aarasındaki yeşil boşluğa koyarım

7. Default

Fare imlecini görmeyeceğim bir yere koyuyorum. Gol yiyince bende hakeme bakanlardanım eğer top kaleye girdiği anda gol yazısı çıkarsa gol, yarım saniye sonra falan çıkarsa gol olmuyor. Emin olun

Quote Originally Posted by mista7fb View Post
    dak 60 da kesin bi oyuncu deistiririm

Bende öyle

Bide büyük,yenemeyeceğim bi takımla pynuyosam maçı açar sonra da yemek yemeye giderim(veya başka bi işle uğraşırım)

bende büyük güçlü takımlarda tatile giderim gnelde böyle yeniyorum

10. Default

valla ben de player ratings den izliyorum maçı.....bende de böyle bir olay var kardes...formations dan seyredersem maçlar ya berabere ya da mağlubiyet oluyor..

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

çoğunluk fare imlecini saklıyor
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

ben oyuna konsantre olmaya çalışırım yoksa ne zaman dikkatim daığıldıysa gol yedim.

he bide atamayana atarlar işyte o hep oluyor

2- yok böyle bişey realmadridim ligin dibine demir atmış takımla yapıyorum 85 dakka paso ben geliyorum gol olmuyor adamlar bi kontra atakla gelior anında gol işte buna gıcık oluyorum

O kadar abartıcak şekilde yok ama mesela eskiden kadroyu taktikler den ayarlamazdım, uğursuzluk getirir diye... Daha sonra kurtuldum bu huyumdan...

wayy bea ne inançlar war

Nesil
    2006
    Yer
    Balikesir

sacma sapan seyler ya fm de batil inanc olurmu??? Psikolojide sizin bu yaptiklariniza yanlis anlamayin lafim size deil ama manyaklik hali denio.yolda yururken cizgilere basmamak gibi bu cesit
    seyler

fareyi sol altta koyarım gözükmesini istemem ve kollarımı bağladığım zamanda önemli galibiyetler aldığıma inanıyorum son olarakta dk 70 de mutlaka oyuncu değiştiririm...

Nesil
    2006
    Yer
    PANAMA CİTY

Default ....

Quote Originally Posted by napster View Post
    maçı her zman player raitingste izlerim

sendenimm...başka turlu oynarken yenilcem diye korkarım hep..oyuncularım moral veriyo

mausun simgesini kendi takimimin skorunun ustune getiririm

ben de rakip penaltı atarken ellerimi bağlarım, kendi takımım atarken böle ellerimi havaya kaldırıp ooooooooooooooooooooooooo oley...derim

Nesil
    2006
    Yer
    şişli

monitörden gözümü ayırmam (ne zaman ayırsam gol yerim)
    eğer tek fark öndeysem taktikle oynamam ve oyuncu değiştirmemeye
    gayret ederim gerekirse 87 dakka hiç oyuncu değiştirmem son 3 dakka zaman geçirrim

22. Default

ya harbiden neler çıktı hepimizden arkadaşlar...bu fm acayip yapıyor insanı...hehee

ben oyuncu değiştirirken kendi kendime kouşurum.(nie iyi oynamıyonuz len)
    bütün maçları player ratings te izlerim.
    cm 01-02 den kalma inançlar

Quote Originally Posted by uaozgur View Post
    sacma sapan seyler ya fm de batil inanc olurmu??? Psikolojide sizin bu yaptiklariniza yanlis anlamayin lafim size deil ama manyaklik hali denio.yolda yururken cizgilere basmamak gibi bu cesit
    seyler
    Pskilojide psikoloji diploması olmadan kendini psikolog zannedenlere şizofren deniyor.

Doç Dr. Halil İbrahim Kısaselvi

gece uyumadan önce kariyerimle ilgili hayaller kurarım repörtajlar yaparım

Ne zaman yanıma aileden biri gelip bişey sorsa mutlaka gol yerım ve eğer herşey yolundaysa dakika 70de mutlaka oyuncu değiştiririm

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul- Samsun- Isparta

Bende her maça çıktığımda Mausu mutlaka tutarım ve hangi kaleye gol atacaksam mausu o yarı alanına götürürüm.Sanki elimden gelen bir enerji Bana gol attıracakmış gibi . Bi an için bırakiimde kurtuliim diyorum şu batıl inançtan ama bıraktığımdada gol yiyorum.Mausa bakıyorum ve....Sanki işe yarıyor haa.
    Ayrıca bu konuyu çok iyi düşünmüşünz.Çoğu FM cilerin Batıl inancı Var.
    Güldürdünüz beni Yahu
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by berk@y View Post
    ben de rakip penaltı atarken ellerimi bağlarım, kendi takımım atarken böle ellerimi havaya kaldırıp ooooooooooooooooooooooooo oley...derim
    Evet Evet Penaltıda vardı.Ben Rakip Penaltı atarken Mausla benim kalecinin üzerine tam penaltıyı vurmak üzereyken 3-4 defa tıklatırım.Öneririm arkadaşlar çoğu zaman işe yarıyor.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by tcdo View Post
    maç başlar başlamaz mouse'u detaild tactics yazısının üzerine koyarım böylece bilgisayar benim bilgisayar başında olduğumu ve her an müdahaleye hazır olduğumu anlar ona göre oynatır oyunu şeklinde de kendimi kandırırım. aferim bana
    Koptum yaaa

ayrıntılı mac yapınca cok gol atıcagıma inanıyorum ve col gol oluo önemlşi anlarla ızlemeye korkuyorum bi kere c.rize=g.saray macında yaptım 1-0 sıfır yenıldım

bende cmde maç başlamadan önce antremana girip 6-7 kere onaylayıp çıkardım öyle olunca antreman yapıyolar sanıyodum bide maçlarda hep player ratinse girerim orda durur

Nesil
    2006
    Yer
    PANAMA CİTY

Quote Originally Posted by uaozgur View Post
    seyler
    evet haklısın ama benim yolda yururken cizgiye basmamaya dikkat etme hastalıgım var

Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon

Mesaj Yetkileri