Sayfa 7 / 11 İlkİlk ... 56789 ... SonSon
181 ile 210 arası toplam 309 sonuç

Konu: Football Manager 07 Kurulum Kılavuzu [Flash Anlatım]

1. Default

dillri oyunu kurduktuktan sora tekrar değiştirsek hata verirmi

Talking tesekkurler

kardesim cok sagol valla iki gundur kendi cabalarimla birseyler yapmaya calistim olmadi ama sayende ince ayrintilari buldum ve en sevdigim oyunu bana actirdin ne kadar tesekkur etsem azdir cok sagol su ana kadar grdugu en iyi yardim sayfasiydi helal 5 yildiz benden :*)

arkadaşlar çok accil yardım edebilir misiniz?!!!!
    bikaç gün önce masaüstü bilgisayarıma tüm ayarları yapıp kurmama rağmen laptop'a kuramıyorum.java tamama,dil ve bölge seçenekleri tamam zaten daha önce de aynı cd'den kaç kere kurdum aynı ayarlarla fakat olmuyo.sorun şu basıyorum setup'a java hazırlanıyor falan diyo gidiyo sonra kayboluyo ve hiçbir ekran gelmiyo!format bile attım pc'dendir diye ama yine olmadı vaktim yok internetteyim lütfen bi yardım ediverin ama lütfen dil seçeneklerini ve javayı kontrol et demeyin çünkü eminim onların doğru olduğundan

java update9
    dil ve bölge seçenekleri de ing(ABD)--Birleşik krallık--İng(ABD)

please insert the correct cd-room, select OK and restart application.

bu hatayi veriyo kisayolu tiklayinca? ne yapmam gerekiyor

5. Default

Vistada yüklemeye çalışıyorum yükleme başlıyor java kontrol felan dedikten sonra öle bön bön bekliyor bişey çıkmıyor ektanda ama görev yöneticisinde fm setup gözüküyor bazen null hatası veriyo bütün dil ayarlarını kontrol ettim değiştirdim ABD ingilizce veya birleşik krallık hiç bir şey değişmiyor ne yapacam bana yardım edin yaw bne bu oyunu oynayamıyacakmıyım.YARDIM

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

arkadaşlar galiba sorun windows xp den kaynaklanıyor... ben windows me ile gayet rahat oynuyordum fm 2007 yi fakat xp yükledikten sonra application error hatası vermeye başladı o geçtiği zamanda oyuna girerken siyah ekranda taklıp kalıyor

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Quote Originally Posted by beko5252 View Post
    arkadaşlar galiba sorun windows xp den kaynaklanıyor... ben windows me ile gayet rahat oynuyordum fm 2007 yi fakat xp yükledikten sonra application error hatası vermeye başladı o geçtiği zamanda oyuna girerken siyah ekranda taklıp kalıyor
    Büyük bir ihtimal Oyunun Dil ayarlarını Yapmamışın Arkadaşım

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=24105

8. Default

Biride bana yardim ets'n allah rizasi icin vistada yukleme baslamiyor hicbir ekran acilmiyor java cikiyor dolup bitiyo bidaha bisey cikmiyor/

9. Default

bende Application Data dosyası yok ama oyun:A serious error was encountered and the application will close an error file has been generated in;.... hatası veriyor oyunu kurduktan sonra yardımcı olursanız sevinirim.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    oyunu yükledim fakat oyunu açıyorum bütün tanıtımlar çıkıyor sonra ekran kararıyor.yardımcı olursanız sevinirim.lütfen bekletmeyin oynamak için çıldırıyorum yardımcı olursanız şimdiden teşekkürler...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    yaaa arkadaşlar 3 .ye yazıyorum ama kusuruma bakmayın yapamadım iştee
    bu application datadan siliyorum sporting settings dosyasını yine geri geliyor anlamadım gitti.2.yazdığım sorun devam ediyor yanii herşey çıkıyor tanıtımlar sonra ekran kararıyor yardım lütfeeeeeeeeeeeeenn

Application Data bende görünmüyor..

arkadaslar slmlar ilk basta.. oncelikle sunu soylicem cok belki ayni hata oldu ama ben butun dil seceneklerini ing. yaptim oyuna girerken dil cubugunun da ENG olmasina dikkat ediyorum ancak.. daha reklamlara gelmeden siyah bi ekran geliyor ve gitmiyor.. acaba bole bi sorunu olan ya da duzeltmeti bilen war mi.. rica etsek...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    bilgi werecek olan arkdaslar biRaz mesguller galiba.. umarım sorunuma çözüm bulabilirler.. ii geceler herkese..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

selamlarr bende oyunu yiledim ilk basta geyet normal calisti 2. sezonuma gectimm ve oyunu kaydederkenn bi hata verdiii oyunu siliyorum yeniden yukluyorum ama hala ayni hatayii veriyoo oyunu kaydederken oyundan atiyoo vee cannot saved file die bi hata veriyoo ve sonrasindada the game could not be saved dioo bunu nasil nasil giderebilirimmmm yardimlariniz icin icin simdiden tsklerr

arkadaşlar xp de başka bir oturum açıp onun dilini ingilizce ayarlayınca 1.oturumdamı ingilizce oluyor lütfen cvp yazın

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Olmaz,merak etme ayrıca giriş dili ingilizce olur,kullanılan dil değil.

arkadaşlar sorunuma bi yanıtı olan yok mu.. eğer bilinmiyorsa bilmiyorus densin ben de başka forumlarda arıyım sorumun yanıtı..

peki tekrar türkçe ye çevirebiliyomuyuz

17. Default

Fm2007 YÜkledİkten Ve Oynadiktan Bİr SÜre Sonra Bİr Ariza Nedenİyle Tamİr Edİldİ Ve Oyunu Tekrar YÜklemek İstedİĞİmzde YÜkleyemedİk Hala YÜklenmİyor Cd Taktiktan Sonra "the Wİzard Cannot Contİnue Because Of The Followİng Error:could Not Load Wİzard Specİfeld İn /wİzard.İnf(104)"dİye Sorun Çikiyor Bana Yardim Edersenİz Sevİnİrİm

18. Default

Quote Originally Posted by Eren91 View Post
    Application Data bende görünmüyor..
    dostum gizli dosya o klasör,

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Quote Originally Posted by oktay1907 View Post
    peki tekrar türkçe ye çevirebiliyomuyuz
    Arkadaşım Artık Türçe Klavye ilede Oynanıyor Oyun Sorununu Buraya bakarak Çözebilirsin..

20. Default

Quote Originally Posted by CoşkuN ÖzdemiR View Post
    Sorun yok denedim şimdi, tekrar deneyin.
    allah allaaaah ben indiremiyorum öyleyse.

ilk link bu mesela

http://download.turksportal.net/down...an/Fmpart1.htm

nasıl dl yapacağım peki ?? login bölümü çıkıyor kendi bilgilerimi yazıyorum (administrator falan yazıyor ya neyse) ama ondan sonra http://www.netfirms.com/ a bağlanıyor

nasıl indirebilirim

akyolsamet Misafir

arkadaşlar benim application ile ilgili bir sorunum var yapabilirseniz lütfen cevap yazın

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by akyolsamet View Post
    arkadaşlar benim application ile ilgili bir sorunum var yapabilirseniz lütfen cevap yazın
    C:\Documents and Settings\kullanıcı adı\Application Data\Sports Interactive
    bunun içindeki Football Manager klasörünü sil.

arkadaşlar ben kurdum oyuna giriyorum bütün reklamları gizliyorum sonra ekran bi kararıo kararış o kararış

sol altta bir too var sadece , ya çok ta merak ediyorum oyunu ya

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Quote Originally Posted by duhanak View Post
    arkadaşlar ben kurdum oyuna giriyorum bütün reklamları gizliyorum sonra ekran bi kararıo kararış o kararış

sol altta bir too var sadece , ya çok ta merak ediyorum oyunu ya
    Dil ayarını yapmanı tavsiye ederim.

sLm arkadaslar. bende FM 2007 kurulumda hata aliyorum.

aldigim hata :

-Orjinal CD ye sahibim.
    -Dil Dosyalari Yapildi.
    -www.java.com adresinden java nin son surumunu tekrar yukledim.

Oyunu onceden kurup oynamistim. Bu ihtimale karsilik demis oldugunuz regedit kaydini temizledim. Data Application icinde zaten sports interactive klasoru yoktu yani onu silemedim

Simdi bu sorunu nasil cozebilirim

adamlar orjinal alınsın diye neler yapmış... takdir ediyorum..

sonuç olarak yüklenmedi...

15:00 dan beri sayfayı refresh yapıyorum ama benim hata iletimden sonra sadece 1 kisi yazi yazmis...

28. Default

benimde application sorunu var oyunu d diskine kurdum yardımmmmm

bu başlıkla ilgilenen yok sanırım..

java problemini çözebilen varmı acaba?

arkadaşlar bendede takım seçince isim felan soruo Firstname lastname die ama hiçbir türlü bişey yazamıyorum....

Sayfa 7 / 11 İlkİlk ... 56789 ... SonSon

Mesaj Yetkileri