Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 59 arası toplam 59 sonuç

Konu: Formula 1 - İspanya Grand Prix

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Forza MCLAREN...

Sezon başında arkadaşlarla herkes bir pilot seçiyordu bende ismi ve tipi hoşuma gitti diye bir McLaren'ci olarak Hamilton'u seçmiştim.Çok da iyi yapmışım.Çok iyi bir pilot 1-2 sene içinde dahada rahatlayacak.Şu anda pek risk almıyor zorlamıyor,2.liklerle yetiniyor.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

FormuLa deyince,Ferrari`den ötesi yaLan.D.HiLL iLe başLadı formuLa izLeme maceram ve o zamandan bu yanada Ferrari`yi destekLerim.Shumi`nin bırakmasından sonra büyük yara kaybederLer diye düşünüyorum ama bu zamana kadar çok iyi götürdüLer bence.Massa şampiyon oLur bence.HamiLton`da bu yıLın fLaş piLotu.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Raikonen Hamilton takası olsa tam süper olur bence.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Bence gerek yok Raikonnen çok iyi bir piLot ama bu şansızLıkLarı bir türLü yakasını bırakmadı nedense.Üstünden onu bir atabiLse,rakipsiz oLur bence.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Abi atacakta ne zaman atacak.McLarenden beri böyle bu adam var bi hikmeti ama bakalım. İnşallah dediğin gibi olur...İyi pilot birde yarışları bitirebilse.
    Bitirdiklerinde iyi sonuçlar alıyor ama 1 yarış kazanıp 2 yarış yarış dışı kalacağına 3 yarıştada 3. olsun daha iyi sürekli olsun yani arada bir çıkıp yarış kazanmakla olunmuyor şampiyon.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

HakLısın emrecim,ama adam da cevher var,demek ki bu cevheri ortaya çıkaramıyorLar,yada bizim biLmediğimiz başı şeyLer var.Ama kim oLursa oLsun ne oLursa oLsun,schumi`nin yeri biraz zor doLar gibi geLiyor bana

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Bu adama bir kurşun döktürmek lazım nazar var kesin. İnşallah Schumi gibi bir efsane daha çıkar Raikonen'den ama elbette Schumi'nin ne yerini tutacak biri gelir nede rekorlarını kıracak en azından ben görmem herhalde.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Aynen katıLıyorum.Hem o eski çekişmede yok artık bence.Neydi o ViLLanuve,Schumi kapışmasının oLduğu yıLLar.Bir yarış birisi LiderLiğe geçiyordu,bir yarış birisi ondan sonra da son yarışta ViLLanuve aLmıştı.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Hakinen abi. Bir Barcelona grand prix'i hatırlarım ki son turda Hakinen'in motor iflas ediyor.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by 1502005 View Post
    Hakinen abi. Bir Barcelona grand prix'i hatırlarım ki son turda Hakinen'in motor iflas ediyor.
    Evet biLiyorum o yarışı.O da çok güzeL yarışLardan birisidir.En zevk aLdığım sezon ise,Schuminin ayağı kırıLdıktan sonra yarışLara dönünce Irvine şampiyon yapmak için verdiği mücadeLe süperdi.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Aman be abi unutulur mu...

Raikkonen arabayı çok zorluyor sanki, McLaren'de de aynıydı. Aşırı hırsından dolayı sürekli arıza çıkıyor olabilir kanımca. Schumi'nin yeri zaten imkansız dolmaz

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Evet ondan da oLabiLir.Arabayı aşırı derecede zorLuyor.Ama biraz dikkatsizLik te var gibi,konsantre de olamıyor bazen.Bu sorunLarı oLması beLki çok daha iyi oLabiLecek bir piLot.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Seçkin bence arabayı zorladığından olmuyor bir uğursuzluk var o adamın üstünde. Pilotajdan kaynaklı değil bence teknik mesele.Geçen sene McLaren teknik yönden zayıftı ama Ferrari'de öyle sezonun önemli yarışlarında Schumi'nin arabasının iflas ettiğini hatırlıyorum sanki...

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Zaten teknik yönden 4X4 lük bir takım yok.PiLotLarda da iş bitiyor bence biraz.FormuLa arabaLarı çok hassas ve enteresan araçLAr

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Ben Raikonen'in pilotajını beğeniyorum abi bilmem heyecan veriyor insanı yapmaya çalıştığı ataklar falan gözü kara dalıyor nereyi bulsa.Aslında Montoya'yı da çok beğeniyordum Schum^'ye karşı tek atak yapan oydu BMW'de iken.Süper mücadeleler oluyordu ama artık bunları görmek zor.Adam MonteCarlo sokaklarında Schumi'yi geçeceğim diye uğraşıyordu yahu daha ne istersin.

Montoya'yı istiyorum geri....

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Aslında bi kaç tane daha var öyLe çıLgın piLot,TruLLi,RaLf bunLarda çok çıLgın sürücüLer ama ne yazık ki iyi takımLarda çaLışma şansLarı oLmadı.Montoya konusuna da tamamen katıLıyorum,o da çok iyi bir piLot.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Evet abi bu adam iyi dediğin pilotlar kötü takımlarda kalıyor sonra unutulup gidiyor ama hayret Alonso öyle olmadı Minardi'de süründüğü günleri unutmadık daha.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

TorpiLLidir beLkide Ama bence bu sezon Massa oLucak şampiyon gibi geLiyor bana

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Abi kırmızı olsunda farketmez yani...

Hamilton olsun ama McLaren şampiyon olacaksada..

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Arızalar bana görede pilotlarla alakalı.Alonso ve Hamilton'un başına bişey gelmedi bu sezon Mclaren'de.Ben yanarım yanarım Button'a yanarım çok iyi bi pilot ama bi türlü yükselemedi.Gp2'ler daha zevkli geçiyor.Herkes geçmeye oynuyor.Korkusuz

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Evet Button da çok iyi bir piLot ama onunda taLihi bir türLü güLmedi.

Tabi Button için Honda'da yaşadığı problemler büyük sorun oldu. Ayrılmanın da bir adabı olmalı bence. Yanlış hatırlamıyorsam "beni zorlamı yarıştıracak Honda takımı" gibi bierşey söylemişti. Bu durum olmasa Honda ne yaparsa yapsın Ferrari yada McLaren'e geçebilirdi kanımca. Ancak bu takımlar bu açıklamaların ardından durup düşünmüştür yeniden.

ya bu arada spiker neydi öyle ya gülmekten yarışı izleyemedim hidfield trullllli koveleynen aynanın boyutları kompütür hala aklımda heralde en çok güldüğüm yarıştı bu zaten yarış sıkıcı geçti

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

adam zaten bildiğimiz çoğu şeyi söledi yahu

Quote Originally Posted by eXcitinG View Post
    Aslında bi kaç tane daha var öyLe çıLgın piLot,TruLLi,RaLf bunLarda çok çıLgın sürücüLer ama ne yazık ki iyi takımLarda çaLışma şansLarı oLmadı.Montoya konusuna da tamamen katıLıyorum,o da çok iyi bir piLot.
    ralf in neresi çılgın pilot memur gibi sürüyooo...

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by rhan_17 View Post
    ralf in neresi çılgın pilot memur gibi sürüyooo...
    O memur gibi piLot sayesinde zaten BMW bütün puanLarı topLadı.Montoya ya yarış ta ön sıraLarda oLmasını da sağLayan oydu.Hakinen,Schumi,ALonso biLe yaptıkLarı açıkLamaLarda geçmekte en zorLandıkLarı isim oLarak RaLf`ı söyLediLer.Bi de memur diyorsun adama

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

bende trulliyi sevmem.bi yarışını hatırlarım yarış boyunca schumi'yi arkasında tutmaya çalıştı başka hiç bişey yapmadı

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

TruLLi de geçiLmesi zor piLotLardan zaten,ALonso iLk şampiyon oLduğu yıL çok faydası oLdu aLonso ya.İyidir TruLLi.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri