Sayfa 20 / 32 İlkİlk ... 10181920212230 ... SonSon
571 ile 600 arası toplam 953 sonuç

Konu: FM 2007'de ne nerde? Şu nedir? Neyi nasıl yaparım? Acemiler, sorularınız buraya!!!

hımm teşekkür ederim çok saçma ama ya...fm 2008 de olmas işallah

Bende sevmiyorum bu olayı... Ama malesef sistem 256Ram fazla ligde yavşalıyo oyun... Mecburen diğer lig takımlarıyla oynarken 1-2-3-4 diye gidiyo... İnş... bir üs sürümde bu olay düzeliR...

"gerçeğe uygun olmayan" değil de "alınabilmesi gerçekçi olmayan " şeklinde çevrilmesi lazım o zaman büyük ihtimalle hem de çok büyük kontenjanın dolu ama bu emir bütçenin yetmeyeceği ya da ezeli rakibinde oynayan oyuncuları elemeye yarar daha çok

evet ya mesela dunya kupasinda sen seciyorsunya numaralari o guzel olmus bu sene

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Hiç dikkat etmedim böyle bir şeye.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Hiç fark etmedim
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2006
    Yer
    Uzaklarda bir yer!!...

fm 2006'da böyle bir durum yoktu...bu yapımcıların hatası olmalı....fm 2008'de düzelir heralde...

Quote Originally Posted by taytopcuoglu View Post
    Kardeş oyunda ikili averaj yok

eyvallah bilgi icin diğer arkadaslarada tsk ederim

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

arkadaşlar ben fm'yi yarım pencerede oynamak istiyorum yardım eden olursa sevinirim
    I'm back...

averaja değil 2 takım arasında oynanan deplasman maçlarına bakılıyor diye duymuştum ben

Arkadaşlar maç esnasında nasıl oyuncu değiştiriyoruz. "DURDUR" diyorum, "OYNAT" diyorum.. soldaki menülere bakıyorum ama bi türlü değiştirilmiyo..

ilk yarı bitince bana taktik bulunan yeri açıyor oradan değişiklik yapıyorum ama maç sırasında yapılmıyor yada ben bulamadım

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by Isumairu View Post
    Arkadaşlar maç esnasında nasıl oyuncu değiştiriyoruz. "DURDUR" diyorum, "OYNAT" diyorum.. soldaki menülere bakıyorum ama bi türlü değiştirilmiyo..

ilk yarı bitince bana taktik bulunan yeri açıyor oradan değişiklik yapıyorum ama maç sırasında yapılmıyor yada ben bulamadım

Takımları öylesine ekledim...

Artık hangi takımı yönetiyor iseniz o takımın üzerini tıklamanız yeterli '' gösterdiğim '' yeri tıkladığınızda takımınızın taktiğine girecek.

ToRResS teşekkürler hemen bakayım..

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Galiba yok tam bilmiyorum.

Bu arada kardeş "Stamina" süper nick.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by mustafa_ekici90 View Post
    arkadaşlar ben fm'yi yarım pencerede oynamak istiyorum yardım eden olursa sevinirim
    Mustafa böyle oynayabilmen için ekran kartın bunu destekliyor olmalı ve ekran çözünürlüğün 1280*960 olmalı sanırım böyle bir dene bakalım.

Averaj var ama çoğu zaman hatalı sonuçlar oluyor. 7.0.2 yi yeni yükledim.Bilmiyorum hata düzeltilmişmidir.

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

ŞL'de gruplarda ikili averaj mevcut.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

işi averaja bırakmayın sizde

Arkadaslar ben türkçe paketten direk editöre giremiyorum neden acaba....?

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by CanK1 View Post
    Arkadaslar ben türkçe paketten direk editöre giremiyorum neden acaba....?
    Türkçe paketten sadece FM ye girebilirsiniz.

21. Default kira borcu ne demek

takimlara bilgiler yazan yerden bakinca orda tahmini deger var mesela 255(65 kira borcu) bu ne demek kulube bi zarari olurmu bunun manchester da bile var bu kira borcu

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa/Akhisar

stadı kendıne aıt deıldır kıradır belkı ondan olabılır

Valla bunu bende merak ediyprum genelde büyük takımlarda pek olmuypr bilan varsa sölesin

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Stad ile ilgili...

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

arkadaşlar editörden pilot takım ayarlaya biliyor muyuz? Ayarlanıyorsa nasıl ayarlicaz?

Default Yeni Bir Oyunla ilgili..

Arkadaslar.. Birkac gundur oylesine takilip deneme oyunlari oynadiktan sonra bugun yeni bir oyuna baslamak istedim..

aslinda macera
    Championship Manager 97/98 ile baslamisti.. az birazda CM3 oynamistim.. ondan sonra daha aksiyonlu oyunlar ilgimi cekti..

Ancak şu anda ayni duygulari paylasan bu kadar cok insani bir arada gormek mutluluk ve heyecan verici..
    Ve sizin heyecaninizla ilk gordugumden 10 sene sonra tekrar Manager olma sevdasina tutuldum..

Oyunla ilgili asagidaki sorularima cevap verirseniz beni accayip sevindireceksiniz..
    Basligi oku oku.. Sorularima cevap bulamadim
    Madde madde yazayimda cevaplayan arkadaslara kolay olsun..

1- Yeniden bir lig acacagim. Ancak ozellikle genc yeteneklerin bircogu aramada gelmiyor.
    Tum liglerin yanindaki kutulari isaretlersem kilitlenip kaliyor..
    Bu sorunu nasil halledebilirim.. Hem oyuncular gelsin hemde cok kasmasin istiyorum.

2- Denemk icin oynadigim surecte gordum ki futbolcularin resimleri vs cikmiyor.
    Onlar cıkmali normalde degilmi? Cok nadiren bazılari var ama geri kalanlarda bisi yok..
    DB büyük secili oldugu halde bu sorunun nedeni ne olabilir sizce??

3- Klubumu gercek bir genc yetistirme klübü olmasini istiyorum... İşin aslı birazda ticaretten keyif alıyorum.. Bu yuzden basarilar kadar ticarette onemli..
    Ve genc oyuncularin her birini 1 kisiyle eslestiriyoruz..
    As takım 22 kişi
    Gencler B ve C takımı toplam 80 kisi..
    Eşlestiremediklerimin performans artislari ne derece olur??

4- Bu arada aklıma gelmisken.. B takımı nedir C takımı nedir??
    Farkları nelerdir ? Genc antrenoru hangisini calistirir..

hmm simdilik aklima gelenler bunlar.. umarim benim gibi sorun yasayanlara cevaplar yardimci olur..
    tesekkurler

Question Takim konuslamarini bas antrenor yapsa daha mi iyi olur?

Takim konuslamarini bas antrenor yapsa daha mi iyi olur?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ben baş antrenöre yapıtırıyorum ama taktiğe göre değişir.

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by illusion View Post
    Takim konuslamarini bas antrenor yapsa daha mi iyi olur?
    hmm guzel soru bunu deneyip hemen yorum yapacagim Zira hep "ben" yapiyorum team talk..

Nesil
    2006
    Yer
    Dünyada Bir Yer

Quote Originally Posted by Seorniyc View Post
    Arkadaslar.. Birkac gundur oylesine takilip deneme oyunlari oynadiktan sonra bugun yeni bir oyuna baslamak istedim..

aslinda macera Championship Manager 97/98 ile baslamisti.. az birazda CM3 oynamistim.. ondan sonra daha aksiyonlu oyunlar ilgimi cekti..

Ancak şu anda ayni duygulari paylasan bu kadar cok insani bir arada gormek mutluluk ve heyecan verici..
    Ve sizin heyecaninizla ilk gordugumden 10 sene sonra tekrar Manager olma sevdasina tutuldum..

Oyunla ilgili asagidaki sorularima cevap verirseniz beni accayip sevindireceksiniz..
    Basligi oku oku.. Sorularima cevap bulamadim
    Madde madde yazayimda cevaplayan arkadaslara kolay olsun..

1- Yeniden bir lig acacagim. Ancak ozellikle genc yeteneklerin bircogu aramada gelmiyor.
    Tum liglerin yanindaki kutulari isaretlersem kilitlenip kaliyor..
    Bu sorunu nasil halledebilirim.. Hem oyuncular gelsin hemde cok kasmasin istiyorum.

2- Denemk icin oynadigim surecte gordum ki futbolcularin resimleri vs cikmiyor.
    Onlar cıkmali normalde degilmi? Cok nadiren bazılari var ama geri kalanlarda bisi yok..
    DB büyük secili oldugu halde bu sorunun nedeni ne olabilir sizce??

3- Klubumu gercek bir genc yetistirme klübü olmasini istiyorum... İşin aslı birazda ticaretten keyif alıyorum.. Bu yuzden basarilar kadar ticarette onemli..
    Ve genc oyuncularin her birini 1 kisiyle eslestiriyoruz..
    As takım 22 kişi
    Gencler B ve C takımı toplam 80 kisi..
    Eşlestiremediklerimin performans artislari ne derece olur??

4- Bu arada aklıma gelmisken.. B takımı nedir C takımı nedir??
    Farkları nelerdir ? Genc antrenoru hangisini calistirir..

hmm simdilik aklima gelenler bunlar.. umarim benim gibi sorun yasayanlara cevaplar yardimci olur..
    tesekkurler
    Ben Sıra Sıra Cevaplım

1)Ram in Yetersiz olabilir (yeterli olabilmesi için az sayıda lig sec ve 2. liglerini alma) ve büyük databeseyi secersen daha fazla futbolcu demektir.

2)bütün futbolcularda resim yok hollandadaki bazı futbolcularda var yani bizdede böeyle

3)soruyu anlayamadım ...

4)b ve c takımı alt yapıdır. b 20 altttır c ise 18 alttır (böle degil ise B Yedekdir B'de oynatmadıgın futbolcuları b'de hazırlıklı hala gelir ve C Kesin altyapıdır) takımı kimin çalıstıracagına sen karar veriyorsun maneger seçeneklerinden b ve c yi kim çalıstırmasını istiyorsan seciyorsun.

Sayfa 20 / 32 İlkİlk ... 10181920212230 ... SonSon

Mesaj Yetkileri