1 ile 11 arası toplam 11 sonuç

Konu: FM Genie Scout ile ilgili bir soru

Default FM Genie Scout ile ilgili bir soru

genie scoutta edit diye bir bölüm var. oradan oyuncumu yapılıyo? eğer yapılıyosa yaptığım oyuncu yenioyuna kaydoluyo mu

Nesil
    2007
    Yer
    Nilüfer / Bursa

O herhalde seçtiğin oyuncunun özelliklerini düzelmene yarıyo yapmamakta fayda var eğer zevk alacaksan yap arkadasım

orda kendi takımımdan oyuncu secsemve yükseltsemolur yani öylemii.????????

gerçi ben sevmem hile yapmayı ama şuanki parayı yükseltsem iyiolurdu. o da editörden oluyor sadece

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Benim bildiğim genie scout'ta rating in altında edit var.O da programla ilgili bir ayar oyunla alakası yok.Orayı fazla karıştırmamanda yarar var.

Quote Originally Posted by Oghuse View Post
    Benim bildiğim genie scout'ta rating in altında edit var.O da programla ilgili bir ayar oyunla alakası yok.Orayı fazla karıştırmamanda yarar var.
    AMA ORAYA GİRİNCE OYUNCU ÖZELLİKLERİ GİBİ ÖZELLİKLER ÇIKIYOR AMA OYUNCU İSMİ FALAN YAZMIYOR...KAFAM KARISTI YAW

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Bak şimdi scout programında oyuncu aradığın zaman oyunculara bir scout puanı veriyo ya işte o puanın neye göre verildiğinin ayarı var orada.Yani ordan oyuncu özelliklerini geliştiremezsin.Bunun için FM Modifier i kullanabilirsin.

Nesil
    2007
    Yer
    Migros Üst

Cool

genie schout ta edit yapamazsın. sadece oyun içinde gözükmeyen şeyleri görmene yarar. mesela oyuncunun CA'sı PA'sı

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Genie Scout oyuncuların verimliliklerini, PA ve CA'larını gösteren oyuna yardımcı bir araçtır.Editleme yapılmaz.

Quote Originally Posted by Oghuse View Post
    Bak şimdi scout programında oyuncu aradığın zaman oyunculara bir scout puanı veriyo ya işte o puanın neye göre verildiğinin ayarı var orada.Yani ordan oyuncu özelliklerini geliştiremezsin.Bunun için FM Modifier i kullanabilirsin.
    ok dostum şimdi anladımm

herkese teşekkürler amam ben editörü 1 kez kullandım hyeni oyun aç dediğimde oyundan hep attı beni. editöre kaydettiğim isimle açtım ama atıyo işte..nyse hilesiz oynamak daha güzel zaten

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

yo profil yükseltmekle alakası yok

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Rehberler adındaki alt forumda FM Genie Scout ile ilgili aradıklarınızı bulabilirsiniz. Forumda arama yapmadan açtığınız konular Gereksiz Mesaj Alanı'na gönderilir. Tıpkı bunun gibi.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Mesaj Yetkileri