1 ile 30 arası toplam 300 sonuç

Konu: FM 2008 Genel Eleştiriler

Hybrid View

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by Sheriff View Post
    Alex'in iyi oynayıp gol kralı olupta bu kadar düşürülmesi başlı başına bir hata..Ömer abi kusura bakma ama Alex'in özelliklerini her kim düzenlediyse bir Alex videosu izlemesini ve belirgin özelliklerini görmesi gerekir..
    Burak:

Ilk olarak Alex, Turkiye'de oynayan bir cok oyuncu gibi abartili durumda idi. Alex'in CA'si ve buna gore ozellikleri 5 puan duserken, ayni zamanda Song'un 7 puan, Ricardinho'un 5 puan, Hasan Sas'in 5 puan, Umit Karan'in 5 puan vs. vs. dustu. Bununla beraber de ozellikler de dustu.

Dusurulmesinin nedeni de cok basit. Her ne kadar Alex gol krali olmus olsa da, kendisinde yapilan dusurme ozellikle Alex'e yapilan bir dusurme degil, Turkiye ligi genelinde oyuncular icin belirlenen kriterlere uyum icin yapildi. Hatta bence bazi oyuncular hala abartilidir. Ozellikle Alex'in fiziksel ozellikleri bence biraz fazla yuksek. Servet'in kop kapma fazla yuksek, Can Arat'in hem CA hem de bir cok ozelligi cok yuksek. Bunlar uzerinde daha da oynama yapilacakti ancak ne yazik ki 30 Temmuz sonrasinda veritabani uzerinde calisma sansi bize verilmedi arastirma sefi tarafindan.

Alex'i ayrica kimin yaptigini daha once de soyledim. Fenerbahce uzerinde calisanlar Cengiz ve Tarik. Bu arkadaslarin goruslerine de saygi duymak gerekli. Ayrica dusuk gordugun ozelliklerin neden daha yuksek olmasi gerektigini de biraz anlatman daha dogru olur - tabii bunu Fenerbahce konusunda yazman en dogrusu olur.

Sheriff Misafir

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Burak:

Ilk olarak Alex, Turkiye'de oynayan bir cok oyuncu gibi abartili durumda idi. Alex'in CA'si ve buna gore ozellikleri 5 puan duserken, ayni zamanda Song'un 7 puan, Ricardinho'un 5 puan, Hasan Sas'in 5 puan, Umit Karan'in 5 puan vs. vs. dustu. Bununla beraber de ozellikler de dustu.

Dusurulmesinin nedeni de cok basit. Her ne kadar Alex gol krali olmus olsa da, kendisinde yapilan dusurme ozellikle Alex'e yapilan bir dusurme degil, Turkiye ligi genelinde oyuncular icin belirlenen kriterlere uyum icin yapildi. Hatta bence bazi oyuncular hala abartilidir. Ozellikle Alex'in fiziksel ozellikleri bence biraz fazla yuksek. Servet'in kop kapma fazla yuksek, Can Arat'in hem CA hem de bir cok ozelligi cok yuksek. Bunlar uzerinde daha da oynama yapilacakti ancak ne yazik ki 30 Temmuz sonrasinda veritabani uzerinde calisma sansi bize verilmedi arastirma sefi tarafindan.

Alex'i ayrica kimin yaptigini daha once de soyledim. Fenerbahce uzerinde calisanlar Cengiz ve Tarik. Bu arkadaslarin goruslerine de saygi duymak gerekli. Ayrica dusuk gordugun ozelliklerin neden daha yuksek olmasi gerektigini de biraz anlatman daha dogru olur - tabii bunu Fenerbahce konusunda yazman en dogrusu olur.
    Abi diğer tarafa Alex'le ilgili yorumumu yazdım (FB Araştırması)

Türkiyede tamam düşürülsünde Şimdi ben bu takımla avrupada başarı yakalamaya kalksam takımı full değiştirmem gerekecek.. Başta Alex'i satmak olacak ilk işimde.. Bazı oyuncuların (Yıldız veya yıldız potansiyeli olan)diğerlerinden ayrı tutulması gerektiği inancındayım..

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by Sheriff View Post
    Türkiyede tamam düşürülsünde Şimdi ben bu takımla avrupada başarı yakalamaya kalksam takımı full değiştirmem gerekecek..
    Zaten Avrupa'da hemen basari kazanilmasi gercekci olurmuydu?

Bir Inter maci yuzunden veya 7 haftalik lig performansi yuzunden havaya girmek ne kadar dogru acaba? Bu duz mantik ile o zaman Galatasaray'in kadrosunun Fenerbahce'den kat kat daha iyi olmasi gerekli.. Peki bu dogru mu sence su asamada?

Sheriff Misafir

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Zaten Avrupa'da hemen basari kazanilmasi gercekci olurmuydu?

Bir Inter maci yuzunden veya 7 haftalik lig performansi yuzunden havaya girmek ne kadar dogru acaba? Bu duz mantik ile o zaman Galatasaray'in kadrosunun Fenerbahce'den kat kat daha iyi olmasi gerekli.. Peki bu dogru mu sence su asamada?
    Abi doğru değilde burada geçen sene kazanılmış bir şampiyonluk ve gol krallığı var..

Yok zaten geçen sene eldeki kadroylada avrupada başarı yakalamak imkansızdı.. Ama bu sene daha iyi bir takım ve daha iyi bir Alex görüyorum bu oyuna biraz ters yansımış sanki..

Alex sadece İnter maçında oynamadı ki Alex'in süper oynadığı daha çook maç sayarım ben, avrupa karşılaşmaları dahil..

Mesaj Yetkileri