Sayfa 10 / 11 İlkİlk ... 891011 SonSon
271 ile 300 arası toplam 304 sonuç

Konu: Alayına İsyan İnadına GÖZTEPE Sezon 8

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Şampiyonlar Ligi Grup Maçları

1.Maç

2.Maç

3.Maç

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

4.Hafta

5.Hafta

6.Hafta

Puan Durumu

İlk 3 maç harikalar yarattık çok iyi puanlar topladık ama bu gruptan çıkmamıza yardım etmedi.İşler son haftaya kalmıştı ama olmadı.Yolumuza UEFA Avrupa Liginden devam edeceğiz.

UEFA Avrupa Ligi Rakibimiz

İşimiz gerçekten çok zor.Kadroları çok iyi.Almanya kupası şampiyonu ve son iki senedir ligi 2. bitiriyorlar.Şansımızı son dakikaya kadar deneyeceğiz.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

15.Hafta

16.Hafta

Puan Durumu

Oyuncu Genel Bakış

İlk devreyi lider tamamladık.İkinci devre daha istikrarlı olmalıyız.Transfer dönemi de başladı.Önceden anlaştığım bir forvet takıma katılacak.Onun dışında da bir iki genç oyuncu alabiliriz.Takımdan ayrılan oyuncularda olacak elbet.Sözleşmesi bitmeye yakın oyuncuları gönderip biraz para kazanabiliriz.

300.Maç

Daha 300 maç olmuş.Daha alacak çok yolumuz var.

En iyisi olacağız!!

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

3. olmamız gayet bi başarı. o grup kimsenin düşmek istemediği bi gruplardan biri.
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

gözümü açtım kapadım şampiyonlar ligine girmişiz Hocam final istiyoruz

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Quote Originally Posted by Ali Hikmet View Post
    3. olmamız gayet bi başarı. o grup kimsenin düşmek istemediği bi gruplardan biri.
    Çıktık çıktık da önemli olan devamı

Quote Originally Posted by urwrdskkn View Post
    gözümü açtım kapadım şampiyonlar ligine girmişiz Hocam final istiyoruz
    Teşekküe ederim bende final istiyorum ancak bir iki sene zor gibi.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Transfer Özeti

Transfer Geçmişi

İyi oyuncular aldık ama hepsi forvet.Bu yüzden Enesi elimizden çıkardık.Orkanı kiralamıştık ama geri gönderdik.O pozisyonda çok oyuncumuz var.Öncelik kendi oyuncularımız.Salumu da geri kiraladık seneye daha iyi olarak gelecektir.Caner ise yaşına göre iyi bir oyuncu tecrübesi ile bize çok şey katacaktır.Arada 14 milyon € gibi bir fark var.Bunu ilk transfer sezonunda kapatmak istiyorum.Fazla para harcamamamız lazım bu ligde.

Josh Murphy

Daha ilk devreden Süper lig rekoru kırdı.Gerçekten harika bir oyuncu.

Alt Yapı Çalışmaları

Alt yapıdan bu sene çok beslendik.Kadroda 3 tane alt yapı oyuncumuz var.4 5 tane de kirada bir bu kadarda bonservisi ile sattığımız oyuncu var.Alt yapıya çok önem vereceğim bu seride.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Abdelkader Zouaoui

Aidalvo

Caner Erkin

Carlos Antonio

Forvetlerin ikiside birbirinden iyi.İki tane de kadroda var.Aslında aralarından ikisini kiralayacak idik ama alıcı çıkmadı.Bizde dört forvetimizi de dönüşümlü oynatacağız.Abdelkader zaten 1 ay yok Afrika kupasında.Onun dışında bir sorun yok.Caner gerçekten yaşına göre çok iyi bir oyuncu 6 ay bizimle.Carlosda çok iyi bir yedek olacaktır.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

17.Hafta

18.Hafta

19.Hafta

20.Hafta

21.Hafta

Çok fazla berabere kalsak da yenilmiyoruz.Ligin ikinci yarısına çok iyi başladık.Bu formumuzu korumamız lazım.

Şl tam dediğim gibi olmuş şaktara karşı bir galibiyet daha alabilseydik gelecek para çok rahatlatirdi bizi ama olsun en azından yolumuza devam ediyoruz 👍

Ankesörlü telefon kullanılarak gönderildi

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

UEFA Avrupa Ligi 1.Ön Eleme

1.Maç

2.Maç

Resmen Selke eledi bizi iki maçta 6 gol attı adam.Adamın bonservis değeri bizim 2 katımız ama bu bir mazeret değil elbette.Daha iyi olmamız lazım.Bu skorlar bize hiç yakışmadı.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Quote Originally Posted by RagnarLothbrok View Post
    Şl tam dediğim gibi olmuş şaktara karşı bir galibiyet daha alabilseydik gelecek para çok rahatlatirdi bizi ama olsun en azından yolumuza devam ediyoruz ğŸ‘

Ankesörlü telefon kullanılarak gönderildi
    İşler bir anda terse döndü şl de. Yolunda sonuna geldik hocam .

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

22.Hafta

23.Hafta

24.Hafta

25.Hafta

26.Hafta

Genel olarak ligde çok iyi ilerliyoruz.Bjk maçında son 2 dakikada çok uzaklardan 2 şutla maçı çevirdik.Hep biz son dakikalarda yiyecek değiliz ya.Son haftalara girerken lig yarışı iyice kızıştı.Kopup giden yok.Bu gün şu maçları da bitirip yeni sezona geçelim

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

27.Hafta

28.Hafta

29.Hafta

30.Hafta

Puan Durumu

Çok iyi gidiyoruz Son 4 hafta.Lig çok heyecanlı gidiyor.Hata yapan kaybeder.

Ziraat Türkiye Kupası

Final Lig bittikten sonra olacak.İki kupayı da almak istiyoruz.

19 Yaş Altı Şampiyonu

Alt yapıya yaptığımız yatırımlar sonuçlarını veriyor.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Şampiyon GÖZTEPE

31.Hafta

32.Hafta

33.Hafta

34.Hafta

Puan Durumu

Ziraat Türkiye Kupası

Oyuncu Genel Bakış

Göztepe Oyuncuları

Çok ama çok heyecanlı geçti lig.Son Haftaya kalmıştı şampiyonluk.Galatasarayın Beşiktaş deplasmanında puan kaybetmesi lazımdı öylede oldu bize sadece kazanmak yetti.Şans yanımızdaydı diyebiliriö.Ligin ikinci yarısında sadece 1 kere yenilmemize rağmen koparamadık yarışı.Galatasarayın kadrosu nasıl bu kadar iyi onuda anlamış değilim nasıl batmadı bunlar anlamıyorum.Ziraat Türkiye kupasında ise çok kötü oynadık.Bazı oyuncularımız ekstra performansları ile göz doldurdu.Görkem Murphy Matheus.

Tarih 15 Haziran Transfer sezonu açıldı.Öncelikle Martini tekrar kiralamaya bakacağız.Daha sonra ise takımın iskeletini korumaya bütün oyunclara teklif yağıyor neredeyse.Ucuza satmaktansa satmayacağım.Değerini veren takımlara her oyuncu satılıktır.Bu sene 52 maç oynayıp 7,13 puan alan kaptan sadece defansif anlamda iyi.Alt yapımızdan yetişti diye kaptan yaptık her maç oynattık ama istediğim bek özellikleri yok.Kaptanda gidebilir bu sene.

Kirada da bir hayli oyuncumuz var 20 kadar olması lazım.Bunların 10 tanesinin işimize pek yarayacağını sanmıyorum.Diğerlerini ise gidenler olursa yerlerine monte edeceğiz.Transferde fazla para harcamayacağım sadece yerli oyuncu almaya bakıyorum.Bu transfer sezonunda biraz para kazanmamız lazım.

8. Sezona Girerken Oyun Durumu

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Sezon Özeti

Sezon Sonu Ödülleri

Alt Yapıya Yatırım Yapmaya Devam

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Reklam ve Sponsorluk Gelirleri

Transfer ve Maaş Bütçesi

Lig ve Şampiyonlar Ligi Gelirleri

Rekor

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Şampiyonlar Ligi

UEFA Avrupa Ligi

Avrupa Sıralamamız 80.

Üzücü Bir Haber

Milli takımdaki başarısızlık bütün takımları etkiliyor.Bir sene Şampiyonlar Ligine katılım elde ediyoruz öteki sene kaybediyoruz.Milli takım teknik direktörü kovulursa koltuğa talibim.

Bir sezon daha böylece bitmiş oldu.Bizde yeni sezonun hazırlıklarına başladık.Takıma fazla oyuncu almayacağım ucuza da oyuncu satmayacağım.Transfer sezonunu en iyi şekilde bitirip.Lige hazır olmalıyız.

Yeni Sezonda Görüşürüz.

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Bu saatten sonra ligde şampiyonluk tatmin etmez, artık avrupada başarı lazım haliyle oda zor iş.

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Yeni Stad ve Kupa. Sözümün arkasındayım Şampiyonun direk gidemediği CL ancak UEL Kupasını kazanıp direk gitmek
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Quote Originally Posted by deimar View Post
    Bu saatten sonra ligde şampiyonluk tatmin etmez, artık avrupada başarı lazım haliyle oda zor iş.
    Aynen hocam dediğin gibi zor zaten erken gelen başarının tadı olmuyor. Her şeyi planlı programlı yapmalıyız.Bazen bir adım geri gitmek bazen ise koşmak gerekiyor.

Quote Originally Posted by Ali Hikmet View Post
    Yeni Stad ve Kupa. Sözümün arkasındayım Şampiyonun direk gidemediği CL ancak UEL Kupasını kazanıp direk gitmek
    Dediğin çok doğru hocam ama bizim seviyemiz de şuan Avrupa ligi bile çok zor.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Transfer Özeti

Transfer Geçmişi

Bizim açımızdan iyi bir transfer sezonu geçti.Gs o paraları nasıl verebiliyor halen anlamıyorum.Elimizdeki para eden oyuncuları sattık.Bazıları bizim için hayati öneme sahip olsa da. Özellikle altyapıdan çıkan oyunculardan iyi rakamlar kazandık.Emre Emrah bu oyuncuları iyi paralara sattık.Murhphy hem ucuza gitti hemde aynı ligden bir takıma gitti.Onu satmak bizim için kolay olmadı ama altındaki oyunculara şans tanımam lazımdı.İyi bir parada kazandık.Giuseppeye ise ret edemeyeceğimiz bir teklif geldi bizde değerlendirdik.Onun yerine de oyundaki en iyi sağ beklerden biri olan Rafaeli aldık ama çok maaş alıyor ama artık o kadar da olsun.Bursaspor her serideki gibi yine futbolcu fabrikası.Çıkan regenleri harika bunlar sadece bizim alabildiklerimiz daha neler var.Genç oyuncularıda kiraya göndererek bir sene daha pişmelerini sağlayacağız.Bilal ve Ethem ise bize çok şey katacaklar.

Sezondan Beklentiler

Bizden beklentiler sanki biraz fazla mı ne

Şampiyonlar Ligi Grubumuz

Transfer geliri ve Taraftar Rekoru

Bunlar daha başlangıç.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Adama Sare

Liverpooldan kiraladığımız kalecimizi tekrar kiralayamayınca.Bu arkadaşımız direk ilk 11 e alarak hem risk aldık ama çok çabuk gelişebilir.

Bilal Başacıkoğlu

Sayılı yerli kanatlardan biri.

Ethem Durmuş

Leonardo Venturelli

Rafaelin arkasında bekleyecek bir sezon sonra direk oynayabilir.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Mustafa Pınar

Gelişme kaydeder ise çok iyi bir oyuncu olacaktır.

Selçuk Tunay

Fiziksel açıdan tam bir canavar.Zihinsel özellikleri ile Teknik özelliklerini fazla değil bir tık geliştirsin yeter.Beklentim çok büyük kendisinden.

Rafael

Yaşına göre çok çok iyi bir oyuncu.Aldığı maaş fazla onun dışında tekbir eksiği bile yok.

Biraz ara vermiştim Finallerden dolayı. En kısa sürede dönmeyi planlıyorum.Bizim hazırlıklarımız bu kadar.

Lig Başlasın.

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

transferler iyi, ligi yine süpürürsün ama avrupada başarı zor. Kalecinin bazı çok önemli özellikleri düşük, başına çok iş açabilir bence.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Kardeşim sana bir ipucu vereyim.. Eger avrupa da istikrar istiyorsan en asagı 3 -4 yıldır birlikte oynayan oyuncularla ilerlemeye calıs.. bak avrupa da nasıl gedikli oluyorsun o zaman.. ben sahsen denedim cok istikrarlı ve domine maclar cıkartıyo takım.
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

güzel gidiyordu kariyer niye durdun ki sen şimdi

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Quote Originally Posted by deimar View Post
    transferler iyi, ligi yine süpürürsün ama avrupada başarı zor. Kalecinin bazı çok önemli özellikleri düşük, başına çok iş açabilir bence.
    Bizimde şuan için tek hedefimiz lig.Yavaş yavaş ilerleyeceğiz dedik ama çok yavaş gidiyoruz gerçekten.

Quote Originally Posted by MoNToLiVo_ View Post
    Kardeşim sana bir ipucu vereyim.. Eger avrupa da istikrar istiyorsan en asagı 3 -4 yıldır birlikte oynayan oyuncularla ilerlemeye calıs.. bak avrupa da nasıl gedikli oluyorsun o zaman.. ben sahsen denedim cok istikrarlı ve domine maclar cıkartıyo takım.
    Dediğin çok doğru hocam bende dediğin gibi bir takım yaratmaya çalışıyorum beraber 3 4 yıl oynayacak düzeyde bir takım.Şuan için onun ilk adımını attığımı düşünüyorum.Genç oyunculara şans veriyorum seneye de daha iyi olup başarı elde edebiliriz.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Quote Originally Posted by EmoFigo View Post
    güzel gidiyordu kariyer niye durdun ki sen şimdi
    Hocam sınavlar vardı orada biraz durakladık.Açıklandı sınavlar moraller bozuldu orada da biz durakladık.Bir de bilgisayar kaynaklı bir problem var halleder halletmez devamı gelecektir.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Arkadaşlar pcye format attım oyunu kurdum ama şimdide giremiyorum.Sorunu araştırdım çözüm yollarını denedim olmadı bir yardım edebilecek olursa sevinirim.

Sayfa 10 / 11 İlkİlk ... 891011 SonSon

Mesaj Yetkileri