Sayfa 101 / 122 İlkİlk ... 519199100101102103111 ... SonSon
3,001 ile 3,030 arası toplam 3657 sonuç

Konu: Galatasaray Transfer Haberleri

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

kiralık olduğunu düşünmüyorum..kiralık olsa bu kadar uzamazdı transfer..ve belirtilirdi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by erdemzorer10 View Post
    2000-2002 Porteguese 46 maç 23 gol
    2002-2003 Santos 34 maç 22 gol
    2003-2004 Valencia 21 maç 8 gol
    2004-2006 Real Betis 46 maç 26 gol
    2006 Saol Paolo 12 maç 6 gol
    2006-2007 AC Milan 21 maç 3 gol
    2007-2008 Zaragoza 37 maç 17 gol

Ricardo nun istatistikleri..
    Dikkatimi çekti büyük takımlarda fazla gol atamamış..Bir tek Zaragoza'da fazla atmış.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Ben şimdi kimin formasını alıcam ya Kewell mı R.Oliveira nın mı Yoksa Nedved in mi

Yarın 5:30 sularında açıklarlar eğer doğruysa
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Neden 05:30? Ben kesinlikle Oliveira'nın alırım..

resmi siteyi refresh yapmaktan kota bitti.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Resmi sitede yarın çıkar bence.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Quote Originally Posted by kaanali View Post
    Neden 05:30? Ben kesinlikle Oliveira'nın alırım..
    içime doğru

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Dikkatimi çekti büyük takımlarda fazla gol atamamış..Bir tek Zaragoza'da fazla atmış.
    İtalyada gol atmak öyle kolay değil hele milanda oynuyosan..

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

kendisine güvenen takımlarda neler yapabileceğini göstermiş bence..

Nesil
    2006
    Yer
    TATANGALAR

Bütün her tarafta haberler çıkmış ama ben yine de Milito diyorum :P
    Daha önceki transferleri bilen turkspor sitesi de ilk olarak sitesine koydu transfer haberini sanırım doğru olabilir

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Galatasaray Futbol A.Ş Genel Müdürü Adnan Sezgin, Ricardo Oliveira transferiyle ilgili Best Fm’den Özkan Öztürk’e konuştu.

Sezgin, Oliveira’nın transfer edildiği haberlerinin asılsız olduğunu belirterek, “Kendisi ve menajeriyle yaptığımız görüşmeler olumlu geçti ancak kulübü Zaragoza yüksek bonservis ücretinde diretiyor. Görüşmeler sürüyor” dedi.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Adnan Sezgin De sanctis Yalanladı !!!

İHA'ya konuşan Adnan Sezgin, iddiaların gerçeğini yansıtmadığını De Sanctis isminin menajerler vasıtasıyla kendilerine sunulduğunu ancak herhangi bir transfer girişimin söz konusu olmadığını söyledi.
    Haldun Üstünel Meira Transferini Yalanladı !!

Galatasaray'ın Yönetim Kurulu Üyesi Haldun Üstünel, Stuttgartlı futbolcu Meira'nın transferinin bittiği şeklinde herhangi bir açıklamasının olmadığını söyledi.
    Adnan Sezgin yalanlasa ne olur..Sezgin isim bile vermiş..Biliyorsunuz sezgin kolay kolay isim vermez.Adnan Sezgin De sanctis ile de ilginlenmiyoruz demişdi...Ha şunuda eklim;Haldun üstünel meira transferin'ide yalanlamışdı..Meira ve Sanctis transferindede aynıları yaşandı..Ben bu transferin gerçeklesecegine inanıyorum..Yarın ola hayrola

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Haldun Üstünel de Meira için böyle söyledigi deniliyordu. Ben aynı senaryoyu görüyorum. Bu iş yarına olumlu olarak sonuçlanacak büyük bir ihtimalle. Bekleyip görecegiz.

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Az önce Erhan Telli son dakika olarak yönetim bir de sağ bek arıyor dedi Trt 2’de.
    Yerli bir sag bek de alıacakmış..Yerlide kimse yokki..Orhan sam,Serkan kurtuluş falan var..

Nesil
    2006
    Yer
    22 - 07

Quote Originally Posted by Emurafu View Post
    Yerli bir sag bek de alıacakmış..Yerlide kimse yokki..Orhan sam,Serkan kurtuluş falan var..
    bence de altyapıdan biri katılsın daha iyi . zaten aldığımız adam da ferdi gibi oynayamıyacak ve gereksiz olacak.

Nesil
    2007
    Yer
    istanbul

Kesinlikle defansın sagına da ihtiyacımız var. Oliiveira bana kalırsa cok cok abarttıgımız kadar mukemmel oyuncu degil bazı arkadaslarda benim gibi dusunuyordu ama ortalıkta yoklar neyse ama sunu soylıyım son gunlere geldıgımız bu gunlerde alınabılecek en iyi oyuncu..

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Bence Oliveira alabilecegimiz en mükemmel oyuncudur, umarım iş resmiyet kazanır. Yarın hersey belli olur.

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya-Edirne(Üni)

Hiç bir oyuncunun alnında gittiği takımda başarılı olur yazmadığı gibi oliviera nın alnında da öyle bir yazı yok.. Alınabileceeğimizin en iyisi.. Gelince görürüz başarılı olurmu olmaz mı?

Leblebi gibi gol atan Suazoyu beğenmiyoruz oliveira yı beğenmiyoruz crespo yaşlı diyoruz kiesslig işimize yaramaz diyoruz.. E bide beğenelim artık yav

Quote Originally Posted by Seeric_Lee View Post
    Hiç bir oyuncunun alnında gittiği takımda başarılı olur yazmadığı gibi oliviera nın alnında da öyle bir yazı yok.. Alınabileceeğimizin en iyisi.. Gelince görürüz başarılı olurmu olmaz mı?

Leblebi gibi gol atan Suazoyu beğenmiyoruz oliveira yı beğenmiyoruz crespo yaşlı diyoruz kiesslig işimize yaramaz diyoruz.. E bide beğenelim artık yav
    Ne desen haklısın hakkaten, Ronaldinho gelse beğenilmez Türkiye'ye, bir bahane bulunur mutlaka. Güiza geldi beğenilmedi, Ricardo Oliveira'nın ismi geçiyor, beğenilmiyor, Cisse'nin adı hem Fenerbahçe hem Galatasaray ile anıldı ama beğenilmedi, hakkaten Türk insanına bir şey beğendirmek inanılmaz zor.

Kendi takımım için de söyledim, forveti Kezman, Semih, İlhan olan takımın taraftarlarının bazıları Güiza'yı beğenmedi. Galatasaray'da ise forveti Nonda, Ümit Karan olan takımın taraftarlarının bazıları Ricardo Oliveira'yı beğenmiyor. Her takımda durum böyle.

Ricardo Oliveira, Cisse, Kießling, Humberto Suazo ve ismi geçen nice forvetler bu ligin kat be kat üzerindedir. Bizim haddimize değil bu isimleri beğenmemek. Olur da takımlarımız bir Real Madrid, Barcelona olur ama o zaman beğenmeyiz ama bu bahsi geçen isimler dünya çapında ünlü ve kaliteli futbolcular, bir Macar, San Marinolu, Polonyalı, Avustralyalı, Yunan futbolcudan bahsedilmiyor sonuçta, ekol olmuş ülkelerin önemli isimlerinden bahsediliyor.

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Arkadaşlar kendinize gelin, sildiğim mesajları uyarı olarak algılayabilirsiniz.
    (/s)

Nesil
    2007
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by eGowiCh View Post
    Ne desen haklısın hakkaten, Ronaldinho gelse beğenilmez Türkiye'ye, bir bahane bulunur mutlaka. Güiza geldi beğenilmedi, Ricardo Oliveira'nın ismi geçiyor, beğenilmiyor, Cisse'nin adı hem Fenerbahçe hem Galatasaray ile anıldı ama beğenilmedi, hakkaten Türk insanına bir şey beğendirmek inanılmaz zor.

Kendi takımım için de söyledim, forveti Kezman, Semih, İlhan olan takımın taraftarlarının bazıları Güiza'yı beğenmedi. Galatasaray'da ise forveti Nonda, Ümit Karan olan takımın taraftarlarının bazıları Ricardo Oliveira'yı beğenmiyor. Her takımda durum böyle.

Ricardo Oliveira, Cisse, Kießling, Humberto Suazo ve ismi geçen nice forvetler bu ligin kat be kat üzerindedir. Bizim haddimize değil bu isimleri beğenmemek. Olur da takımlarımız bir Real Madrid, Barcelona olur ama o zaman beğenmeyiz ama bu bahsi geçen isimler dünya çapında ünlü ve kaliteli futbolcular, bir Macar, San Marinolu, Polonyalı, Avustralyalı, Yunan futbolcudan bahsedilmiyor sonuçta, ekol olmuş ülkelerin önemli isimlerinden bahsediliyor.
    nasıl haddimize degilmis bu isimleri begenmemek anlamadım herkez begenmek zorunda mı ??? herkes ozgurdur yorumların da begenir begenmez bence son gunlerde alınmıs en iyi oyuncu budur bunu soyluyorum ama mukemmeldır dıyemıyorum abartmamak lazım.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

G.Saray PAF takımındaki sağ bek Muhammet Ali Atam la süper lig den birçok kulüp ilgileniyormuş..Skibbe nin dikkatini çekmedimi acaba bende bir kaç maçta izledim hücumu çok seven bir sağ bek..

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Ricardo Oliveira için beklemedeyiz.
    Last edited by Sirius Black : 06.Ağustos.2008 at 09:53

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Bir an önce gelir inşallah

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Arkadaşlar kavga etmeyelim ya biz gençlerle oynasak yine şampiyon oluruz. Yabancı sadece renk katıyor. Kayifle haberleri paylaşalım yeter.

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Galatasaray'da Oliveira için geri sayım resmen başladı.
    6.8.2008

Günlerdir süren pazarlıklar ve yoğun uğraşlar sonuç verdi, Sarı-Kırmızılılar, Brezilyalı yıldızın işini büyük ölçüde bitirdi... Zaragoza’yı ikna eden Cim Bom’un kurmaylarının yeni hedefi ise Sambacı’yı Şampiyonlar Ligi ön elemesinde oynanacak olan Steaua Bükreş müsabakasına yetiştirmek.

kaynak : fanatik

Bi tane video Oliviera'nın golleri

http://www.dailymotion.com/video/k2tDgl9eUHrbjM8q3v

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Oliveira işi uzadı galiba biraz..Yarına kadar tamamlanır heralde.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Gün daha yeni başladı bence olursa bugün olur yarına uzamaz

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

8'inde veriliyor listeler yarın bitebilir bence.

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Büyük ihtimal bizde çünkü bi kadar haber olmazdı.1-2 haber yalan olsa ortada nerdeyse 10-15 haber var...

Mesaj Yetkileri