Sayfa 11 / 32 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon
301 ile 330 arası toplam 953 sonuç

Konu: FM 2007'de ne nerde? Şu nedir? Neyi nasıl yaparım? Acemiler, sorularınız buraya!!!

ya arkadaslar bu fm türkce klavyeyi nerde bulabilirim

Quote Originally Posted by alioktay View Post
    Arkadaşlar ben bir skin yükledim oyuncu özellikleri rakamla değilde doluluk şeklinde oldu.Tekrar rakamla olması için ne yapmalıyım.

Quote Originally Posted by peluk View Post
    Oyuncu özellik sayfasını tekrar açın. Sağ üstten display in graphical attiributes özelliğini kapayın. Skin ile alakası yok.
    Ayarladan görünüm&ses ayarlarına gel orada profilde grafiksel özellikleri göster seçeneğini kaldır o zaman düzelecektir.

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by KaaN1758 View Post
    ya arkadaslar bu fm türkce klavyeyi nerde bulabilirim
    FM için Türkçe klayve bulamazsın. Ama oyunda bir ayar ile klavye dilini İngilizce yapmaktan kurtarabilirsin. Tek yapman gereken aşağıda vereceğim linkteki konuyu okuman:

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=24105

Quote Originally Posted by tvolkan View Post
    merhaba
    FM2007'de orta derece ile oyun açtım.(oyunu açarken soruyor kısa orta geniş gibi birşeylerdi)Şu anda fb ile 3, sezounumdayım.Avrupada birçok başarı aldım ama hala avrupada birinci takım ecc ikinci elemelerden başlıyor.3-4uefa 5.de euro cup vasede bu işte bir yanlışlık yokmu?2 şampiyonlar lgi 2 süper kupam var.Ama hala bu kadar az takımın avrupada oynaması ilginç değilmi?
    Bu tek senin başarın ile olmuyor. Diğer Türk takımları'da Avrupa'da başarılı olması gerekiyor. Çünkü onlar başarılı oldukça ülkeye puan getiriyor. Her yıl ortalama puan alınıyor ve her yıl beş yıl önce aldığın puan silinip bu yıl aldığın puan ekleniyor.

4. Default

Cok Saol Bısı Aydınlattıgın Icın

5. Default

topic actim ama burayada yazayim

bir oyuncuyla anlastim yanlislikla ve iptal etmek istiyorum.nasil yapabilirim.hile program vs olabilir.yeterki iptal edeyim yoksa 25 milyon gidecek

bundan önceki fm lerde adam gonderıp mesela amerıkada oyuncu aratabiliyordum simdi bulamadım onu nerden yapıcagımı bilen biri ozelden msj atabilir mi?

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa/Akhisar

Bende bi merakımı gidermek istiyorum.Onceden de oldu ofsayttan gol yedım macı kaybettım pekı ben bunu dıger menejerler gıbı(mesela gerets warned the FA gıbı bı sey) sıkayet edebılıormuyum??Cevaplarınızı beklıyorum

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by canarya View Post
    topic actim ama burayada yazayim

bir oyuncuyla anlastim yanlislikla ve iptal etmek istiyorum.nasil yapabilirim.hile program vs olabilir.yeterki iptal edeyim yoksa 25 milyon gidecek
    İptal etmeniz mümkün değil.

Quote Originally Posted by cınarcık View Post
    bundan önceki fm lerde adam gonderıp mesela amerıkada oyuncu aratabiliyordum simdi bulamadım onu nerden yapıcagımı bilen biri ozelden msj atabilir mi?
    Takım ekranını açtığınızda sol taraftan izlenenler menüsüne gelin ve ordan araştırmacılarınızı görevlendirin.

Quote Originally Posted by pes4ever View Post
    Bende bi merakımı gidermek istiyorum.Onceden de oldu ofsayttan gol yedım macı kaybettım pekı ben bunu dıger menejerler gıbı(mesela gerets warned the FA gıbı bı sey) sıkayet edebılıormuyum??Cevaplarınızı beklıyorum
    Evet, eğer şikayet edilecek bir pozisyon olursa maçtan sonra size sorarlar.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa/Akhisar

saol bı sey daha sormak ıstıyorum oncekı oyunlarımda pılot klup ıstıodum bı hafta sonra falan buluyolardı.yenı oyun actım baslar baslamaz pılot klup ıstedım sımdı eyluldeyım hala bı haber falan gelmedı neden??oncedende fenerdım sımdıde fenerım

arkadaşlar daha çok yeniyim oyunda nasıl oyuncu transfer edilir,genç yetenek nasıl keşfedilir,oyuncu sözleşmesi nasıl uzatılır, vs vs.

Bunların nasıl yapıldığını öğrenmek istiyorum.Bi de zahmet olmazsa oyunda işe yarayan şeyleri (Oyuncuyu azarlama , hakemi sikayet etme vs) yazarsanız tam süper olur.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by fb_16 View Post
    arkadaşlar daha çok yeniyim oyunda nasıl oyuncu transfer edilir,genç yetenek nasıl keşfedilir,oyuncu sözleşmesi nasıl uzatılır, vs vs.

Bunların nasıl yapıldığını öğrenmek istiyorum.Bi de zahmet olmazsa oyunda işe yarayan şeyleri (Oyuncuyu azarlama , hakemi sikayet etme vs) yazarsanız tam süper olur.
    Biraz forumu araştırın derim size.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

12. Default

arkadaslar bnm sorunum:
    ben bir lig seçiyorum o seçtiğim lig hariç baska hiç bir lig başlmyor bunun sebbini nedir?diğer liglerde başlasa oyun daha eğlenceli olacak...

yanıtlamanızı beklyrum
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    arkadaslar baska bir ülkeye oyuncu aratmya göndermk olyr galiba.olyrsa nsl olyr bu yardımlarınz için şimdiden saolun

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

saol bı sey daha sormak ıstıyorum oncekı oyunlarımda pılot klup ıstıodum bı hafta sonra falan buluyolardı.yenı oyun actım baslar baslamaz pılot klup ıstedım sımdı eyluldeyım hala bı haber falan gelmedı neden??oncedende fenerdım sımdıde fenerım
    Bazen pilot olacak kulüp bulunamayabilir. Tekrar isteyin, ve bekleyin.

Quote Originally Posted by jakal1905 View Post
    arkadaslar bnm sorunum:
    ben bir lig seçiyorum o seçtiğim lig hariç baska hiç bir lig başlmyor bunun sebbini nedir?diğer liglerde başlasa oyun daha eğlenceli olacak...

yanıtlamanızı beklyrum
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    arkadaslar baska bir ülkeye oyuncu aratmya göndermk olyr galiba.olyrsa nsl olyr bu yardımlarınz için şimdiden saolun

Oyun başlangıcında gelişmiş menüden istediğiniz diğer ligleri işaretleyin.

1-2 mesaj yukarıda anlattım nasıl gönderildiğini. Biraz inceleyin derim size.

aslinda konu actim ama kimse sallamadi... stadyumu genisletmenin kolay bi yolu var mi? klupte para gani ama stad buyumuyo bi turlu

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa/Akhisar

olsa isticemde secenek aktif de degil neyse bakalim bekliyelim allah'tan umut kesılmez

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Gelmiştir arkadaşım Pilot klüp aradığında Başka 1 haftaya kadar pilot klüp buluyor..

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa/Akhisar

yok buldugunda haberlere geliodu bi de takima tikladigimda sol tarafta personeller in altinda bagli klupler yaziodu ama simdi yok

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

yok buldugunda haberlere geliodu bi de takima tikladigimda sol tarafta personeller in altinda bagli klupler yaziodu ama simdi yok
    Benim oynadığım oyunda Hiç böyle bişey olmadı Pilot klüp arattırıyorum Bende Fenerbahçeyi yönetiyorum ve aziz yıldırım 1 hafta geçmeden pilot klübü buluyor

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa/Akhisar

baktık olmadı bızde yenı oyun acarız ya ne olcakmıs her zmn sampıyon yaparız

şuan ben fm 2007 e girmeye çalıştığımda bi,r süre sonra ekran kararıyor ve hiç gitmiyor bu neden kaynaklanıyor bi öneri ????

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Quote Originally Posted by kreon64 View Post
    şuan ben fm 2007 e girmeye çalıştığımda bi,r süre sonra ekran kararıyor ve hiç gitmiyor bu neden kaynaklanıyor bi öneri ????
    Dil ayarını Yapmadığından Kaynaklanıyor olabilir..

Burdan Sorununu Çözebilirsin Umarım http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=24105

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa/Akhisar

eet olabılır

oncelıkle herkeze slm benım sorunum bambaska belkı sorulmustur ama ben bu kadar seyi okuyamadım kusra bakmayın
    sorunumu sole acıklayım oyunu kurdum butun gerekenlerı yaptım falan new game diorum oraları geciorum ama profil olustururken isim soy ada falan yazarken yazı yazılması gereken kutucuklar cıkmıyor bende bunun ıcın oyuna gıremıorum sadece gozlemcı gıbı gırıorum gırdıgımde yenı kullanıcı yaptıgımda gene ısım yazılması gereken kutucuklar cıkmıyor bu sorumu cewaplayabılırsenız bende sızın aranıza futbolla ılgılı sorunlarla gerı doncegım
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    herkeze slmlar
    ben sorunum sole oyunu kurdum dıl ayarları falan hepsı tam oyun acılıo yenı oyun dıorum sonra hangı ulke dıe soru onları gecıorum sonra manager olustururken ısım soy ad bolumune geldıımde yazı yazılması gereken kutucuklar yok ortalıkta esc yapıp oyuna gozlemccı olarak gırıorum oyunda yenı kullanıcı olustur u tıklıyorum aynı sorunlar tekrar ortaya cıkıo acaba ne yapmam lazım kolay gelsın...

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa/Akhisar

Arkadaşım bu konu defalarca çözüme kavuşturuldu. Seninkide muhtemelen aynı sorundur.

Bilgisayarım/c/document and setting e gir. Burada bilgisayarının isminde (örn:EreN,Ali) bir dosya var bunu aç.
    Daha sonra üstten gizli dosyaların gösterilmesini ayarla.
    Oradan Application data dosyasına gir.
    Buradaki Sports İnteractive (yada fm2007) dosyasını sil. İşte bu kadar.
    (Bunlar gızli de olabılır eger gorunmuyorsa=Araçlar,Klasor seçeneklerı,gorunum,gızlı dosyaları goster'i aktıf hale getır,tamam de)
    NOT:Bu sorunla bir daha karşılaşırsan yine aynısını yap. (genelde herkes 1-2 kez karşılaşıyor)
    Yardımcı olmusumdur umarım

halidozsoy Misafir

Benim ki o kadar onemli degil ama kendi menager resmini nasıl ekleyebilirim

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by halidozsoy View Post
    Benim ki o kadar onemli degil ama kendi menager resmini nasıl ekleyebilirim
    Bunu oyundan önce yapman gerekiyordu. Oyunu kurduktan sonra menejer ekleiyoruz onun sihirbazı geliyor karşımıza orada sıra sıra ileri diyoruz. Sonra resim bölümü geldiğinde bilgisayarında koymak istediğin resmi seçiyorsun ve koyuyuorsun. Sonradan resim koyamassın.

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa/Akhisar

ya bnde gelmedi hic baska yolu yokmu????

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Batuhan Önder View Post
    Bunu oyundan önce yapman gerekiyordu. Oyunu kurduktan sonra menejer ekleiyoruz onun sihirbazı geliyor karşımıza orada sıra sıra ileri diyoruz. Sonra resim bölümü geldiğinde bilgisayarında koymak istediğin resmi seçiyorsun ve koyuyuorsun. Sonradan resim koyamassın.
    yanlış bir cevap. ben oyunu başlattıktan sonra resmimi koydum ve şu an çıkıyor. çok basit yapması da.sadece kendi resminizi değil istediğiniz resmi istediğiniz oyuncuyu yapabilirsiniz.

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa/Akhisar

baslattiktan ne karar sonra biras ilerledinmi yoksa hemen menejer ekledigin anda mi

arkadaslar bu ikinci klup nasil satin alinir mesela gs beylerbeyini aldi ya onu ben bu oyun da nasil yaparim size zahmet bi care lutfen simdiden sagolun

Sayfa 11 / 32 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon

Mesaj Yetkileri