Anket Sonuçlarını Görüntüle: Kırmızı Şeytanlar bu sene ligde ne yapar?

Voters
11. You may not vote on this poll
  • Şampiyonluk

2 18.18%
  • Şampiyonlar Ligi bileti alır

3 27.27%
  • UEFA bileti alır

4 36.36%
  • Avrupa'ya hiçbir bilet alamaz

0 0%
  • Orta sıralarda kalır

0 0%
  • Küme düşer

2 18.18%
Sayfa 11 / 21 İlkİlk ... 910111213 ... SonSon
301 ile 330 arası toplam 601 sonuç

Konu: Biraz Heves, Biraz Cesaret, Bu Şehir Size Emanet

Nesil
    2009
    Yer
    MERSİN

İsmailin cezası onandı

ÇOK ŞÜKÜR
    Mersin etkisiz göründüğü maçtan 3 puan çıkarmayı bildi. Doğru düzgün pozisyona bile giremiyoruz ama Müslüm sağolsun enteresan bir gol attı golü yiyende SEHİÇ

Golün mesafesi

5 hafta sonucu tablo
    bu sene UEFA biletini alabilirsek şükredecem

Nesil
    2009
    Yer
    MERSİN

Federasyondan Mersin e şokkk
    Liverpool maçında kırmızı gören İsmailin cezasını katladı

Nesil
    2009
    Yer
    MERSİN

Bu maçı kazanmış olsak 2 maç üstüste galibiyetle birlikte çıkışa geçerdik muhtemelen ama Körfez o kadar akıllı oynadı ki tebrik ederim, dilerim düşmezler

Mersin UEFA da yok gibi
    Gollerin dk larına bakın, ne olduysa Motta atıldıktan sonra oldu ama sahadaki gördüğüm mücadele çok güzeldi, Avrupa bizim için bitmiştir artık lig ve kupaya asılacağız

Nesil
    2009
    Yer
    MERSİN

MERSİNDEN 5 İ Bİ YERDE
    Çok zor bi maç oldu bizim açımızdan, pozisyon vermeyecez derken pozisyonda bulamadık doğru düzgün ama bu aralar önemli olan 3 point ve onuda aldık

Bence maçın kahramanı 2 penaltı kurtaran CENK efsane maç oldu resmen,
    UEFA da da tekrar kafamızı kaldırdık

BJK bu sene çok kötü düşerlerse şaşırmam, kadrolarında doğru düzgün kimse kalmamış zaten bizim maçtan sonra hocayı da kovdular yine

Bir efsane maç daha çok zevkli maçlar oynamaya başladık

Nesil
    2009
    Yer
    MERSİN

Konumumuzu baya düzelttik

Nesil
    2009
    Yer
    MERSİN

AKDENİZ DERBİSİ
    Bu sene sakatlıklardan çok çekiyoruz, oyuncularımız form tutmakta zorlanıyor

Avrupada ilk galibiyet
    Bu galibiyetle tekrar yarışın içine soktuk kendimizi

ÇUKUROVA DERBİSİ
    Süper oynuyorduk 2-0 öne geçtik taki mal motta atılana kadar bu adam çok canımı sıkmaya başladı her an kovabilirim

Kayseri çok akıllı oynadı, diyecek birşey yok

Bu deplasmandan puan almak kolay değildir ama başardık şükür
    Özellikle Necip gol yollarında da çok etkili olmaya başladı

UEFA ya veda ettiğimiz maç oldu

Ligde avrupadan iyi olduğumuz kesin

Türkiye Kupası eleme maçı
    Bu sene çeyrek final oynamak istiyoruz kupada artık

Bu 6 puanlık bir maçtı, FENER i yenerek 2.lik şansımızı arttırdık

Bizim için formalite maçıydı

Bu sene ülkemizi iyi temsil edemedik

Şampiyonlar ligini andıran bir grubumuz vardı bence

Trabzonu kınıyorum bu guruğtan çıkamadığı için

Bursayı alkışlıyorum

Fener gururumuz oldu onlar bari çıktı

Fenerin rakibi

GS ninde grubu çok zordu ama UEFA ya kalmalıydı en azından, anca bizi yen zaten

Kupadaki yeni rakibimiz

İlk yarı bitti
    Sonradan iyi toparladık yine şampiyonluk yine olmaz ama 2. olmayı zorlayacağız

Nesil
    2009
    Yer
    MERSİN

Türkiye Kupası Grup öncesi son eleme
    Yine başaramadık, vay arkadaş diyorum ya kupa fobisi oluştu iyice ya

FLAŞ FLAŞ FLAŞ
    Türkiyede futbolun akışını değştirecek gelişme
    Son 4 yıldır ligi tek başına domine eden GS de neler oluyor

A.Bilbao nun hocasını kovması sonucu Türkiyede futboldan zevk alamadığını söyleyen Terim koşa koşa İspanya ya gidiyor

GS yeni hocasını buldu
    Terim in gidişine açıkçası sevindim ne yalan söylim

Kupada bizi eleyen Ordu gruplarda da hakkını vermiş helal olsun diyoruz

Devre arası geldi ciddi kararlar alacağız

Nesil
    2009
    Yer
    MERSİN

Geldiği günden beri bal yapmayanarı misali oynayan Volkan Şen, 750.000 Eskişehire
    Özellikle gördüğü kartlar nedeniyle takımı zor durumlarda bırakan Motta 250.000 Bologna ya
    Kadroya girmekte zorlanana Fatih Atik 190.000 A.Demir e
    Altyapımızdan çıkıp geleceğin Feyyaz ı olarak gösterinel genç forveti G.Antep e kiraya gönderdik sezon sonuna kadar
    Ciro da Zaragoza ya vardı hizmetlerinden ötürü teşekkür ederiz, yeni takımında başarılar dilerim
    Henüz hiç bir oyuncu dahil etmedik, sezon sonu için anlaştığımız bazı isimler var onlarıda ilerleyen günlerde açıklayacağız

Nesil
    2009
    Yer
    MERSİN

Transferin son gününde kiralık olarak kadromuza kattık, 100.000 e bonservisi alabiliriz
    Sezon başında beri yardımcım Koray artık yaşlandı yeterli değil bizim için diyordu ve bu gözle görülmeye başladı bu yüzden kiraladık sezon sonu çok iyi bir isim gelecek buraya

Göztepe nin yaptığı bir transfer dilerim çok faydalı olur ve iyi para kazandırır

Nesil
    2009
    Yer
    MERSİN

EFSANE MAÇ OLDU
    Kariyerin en güzel maçıydı resmen, başta galip gelen Bursayı sonra da oyundan hiç kopmadan kovalayan oyuncularımı tebrik ediyorum, Bizim Bursa maçlarımızı El-Clasico tadı vermeye başladı

Bu maçı kesinlikle kazanmalıydık, yukarıya tutunmakta zorlanıyoruz bu hiç serin değil

Kupanın intikamını aldık resmen

ÇUKUROVA DERBİSİ
    Maçı domine edemedik pozisyona sokmadılar bizi, çektiğimiz şutlarda etkili olmadı

Yılmaz Hoca lig sonuncusu A.Demir in başına geldi hadi inşallah düşmezler

Nesil
    2009
    Yer
    MERSİN

Müslüm 3 hafta, Sol kanat Alen Stevanovic 4 hafta ve Darwin de 2 ay sakatlandı

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Ligde yavaş yavaş yükseliyoruz. Devre arasında küçük çaplı bir revizyon olmuş. Umarım olumlu etki yapar.
    TariboWest

Nesil
    2009
    Yer
    MERSİN

Quote Originally Posted by Ümit View Post
    Ligde yavaş yavaş yükseliyoruz. Devre arasında küçük çaplı bir revizyon olmuş. Umarım olumlu etki yapar.
    Hem kadro şişkinliğini hemde maaş şişkinliğini azaltmak için yaptım, bide zaten sadece ligde varım malum elenmediğimiz kupa kalmadı

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Göztepenın transferı harbı muthıs bırde bursaspor macı baya eglencelı gecmıs olmalı keske kazanan sen olmalıydın.iyi galıbıyetler alamamanın sebebı bence sureklı transfer yapmandan dolayıdır takım uyumu saglanmadan sureklı 11 dekı oyuncuları degıstırrısen takım uyumu gıtgıde duser oyuncularına sadık olmaya calıs derim.

Nesil
    2009
    Yer
    MERSİN

Quote Originally Posted by ozan42 View Post
    Göztepenın transferı harbı muthıs bırde bursaspor macı baya eglencelı gecmıs olmalı keske kazanan sen olmalıydın.iyi galıbıyetler alamamanın sebebı bence sureklı transfer yapmandan dolayıdır takım uyumu saglanmadan sureklı 11 dekı oyuncuları degıstırrısen takım uyumu gıtgıde duser oyuncularına sadık olmaya calıs derim.
    Hocam senin bu söylediğin ışığında sezon sonu bi karar alabilirim, teşekkürler

Nesil
    2009
    Yer
    MERSİN

Çok şükür galibiyet, bu dönemde seri yapabileceğimiz zamanda yapamadık eğer seri yapabilmiş olsak sıralamamız çok daha iyi olurdu

Bu takım düşerse üzülecem ya mütavazi kadroyla güzel oynuyorlar

Tam kazandık derken yine Belediye Başkanı Webo konuştu,

Artık bi kaç maç kazanmamız gerekiyor dileriz bu serinin ilk galibiyeti olur

25. Hafta Görünüm
    Kupa da Eskişehir ve GS finale çıktı bu da demektir ki 5. URFA ya gidemez, mutlaka 4 ün içine atmamız lazım kendimizi

GENÇ ŞEYTANLAR
    Bu yardımcının favorisi

Bu da benim favorim

Kalan maçlarımız

Nesil
    2012

Hocam ŞL bu senede zor gözüküyor , enazından takımı üst sıraları zorlayan takım yaptın , son olarakta genç oyuncular gene çok kötü , onları ne yap biliyon mu markete bakkala alış verişe gönder başka işe yaramazlar

Nesil
    2009
    Yer
    MERSİN

Quote Originally Posted by 19karabulut07 View Post
    Hocam ŞL bu senede zor gözüküyor , enazından takımı üst sıraları zorlayan takım yaptın , son olarakta genç oyuncular gene çok kötü , onları ne yap biliyon mu markete bakkala alış verişe gönder başka işe yaramazlar
    Hemen 11 e koyacak değiliz zaten onları, 1-2 sene müsade onlara pişmesini bekleyeceğiz yeterli görürsek kadroya alırız görmezsek göndeririz, Barcelona da Pedro A takıma 24 yaşında girebildi öyle hemen olmaz o işler

Şampiyonluk olmaz ama bu sene avrupaya gidemezsekde seneye sadece lig olursa seneye zorlarız diye düşünüyorum

Nesil
    2012

Quote Originally Posted by burhankemal View Post
    Hemen 11 e koyacak değiliz zaten onları, 1-2 sene müsade onlara pişmesini bekleyeceğiz yeterli görürsek kadroya alırız görmezsek göndeririz, Barcelona da Pedro A takıma 24 yaşında girebildi öyle hemen olmaz o işler

Şampiyonluk olmaz ama bu sene avrupaya gidemezsekde seneye sadece lig olursa seneye zorlarız diye düşünüyorum
    Çok ciddiye aldın hocam şaka yaptım ya mutlaka gelişirler gelişmezse gönderirisin zaten

Nesil
    2009
    Yer
    MERSİN

Çok ciddiye aldın hocam şaka yaptım ya mutlaka gelişirler gelişmezse gönderirisin zaten
    Bende şimdi farkettim hakkaten öyle olmuş
    Bak cevaba bak şimdi

(Tabi ciddiye alacağız oyun mu oynuyoruz burda )

Nesil
    2009
    Yer
    MERSİN

Rahat bir maç bekliyorduk golden sonra ama öyle olmadı, son dakikalara çok heycan vericiydi, Alt yapımızdan geçen yıl gelen Necdet hem kariyerinin hemde bizim için çok önemli bir gol attı. Uzatmalarda BJK bir gol buldu sayılmadı ama BJK oyuncuları kendileri saydı uzun süre sevinmeye devam ettiler

Bu maç çok rahattık aslında muhtemelen golü de o yüzden yedik, Bu maç Ceyhun için önemliydi

Mevlüt aranan golcümüzmüş meğer, Gol yükümüzü çekmeye başladı hemde bizim için rekor kırarak

Üstünlük kuramadığımız bir maç oldu, zira bu aralar üstünlükten çok puan almaya bakıyoruz, tabi yinede derbi olması çok güzel. Geçen yıl bizden sezonun en önemli puanını alan A.Demir bu sene düşme potasında bizde onlardan onlar için çok önemli puan aldık

Son dakilarda gidip geldi maç çok zevkli maçlar oluyor

Kaptan şarap gibi maşallah. Sözleşmesindeki madde aktif olacak 1 maç daha oynarsa ve gelecek sezonda bizimle oynayacak

Son 4 e girerken ligde durum
    GS şampiyonluğunu çoktan ilan etti yine, biizse kendi açımızdan UEFA yı garantilemek ve şampiyonlar ligini kovalamak istiyoruz

bursanın kalan maçları

Bizim kalan maçlarımız

Nesil
    2009
    Yer
    MERSİN

Eskişehiri hapsettik herşeyi denedik ama olmayınca olmuyor

Neticeye bakıyoruz

Bu sezon evimizdeki son maçtı bu maçı kaybetmeyi hiç istemezdik, ama olmadı malesef. van der Vaart gibi bir isim nasıl penaltı kaçırıyır anlamıyorum bu kaçırdığı ilk değil. sol ayaklı oyuncularda böyle bir durum söz konusu

Özellikle golü yedikten sonraki baskılı oyunumuz mükemmeldi, önlibere oynayan Ceyhun la çok güzel bir taktik geliştirdim rakip ataklarını resmen büyük oranda kesiyor bunu seneye mutlaka kullanacağız.
    Kaptanın son saniyede attığı gol tam bir jeneriklikti keşke gösterebilsem

Kupada sonuç
    Benim gördüğüm yarı final ilk maçlarıymış rövanşlı oynanıyırmuş gruplardan sonra malum hala gruplara hiç kalamadığımız için bilmiyoruz tabi buraları

SEZON BİTTİ
    UEFA ya yine kalabildik şükür, Bu sezon düşen ekiplerden Körfez e 5 puan, A.Demire 2 puan kaptırdık. A.Demir in düşmesine üzüldüm inşallah tekrar çıkarlar, şükür ki diğeri bari düşmedi
    GS hiç yenilmedi bu sene tebrikler

Sezon sonu aldığımız ve dağıttığımız prim

Nesil
    2009
    Yer
    MERSİN

KAPTANIN GOLÜ YILIN GOLÜ SEÇİLDİ

[YOUTUBE="di9el4PWBLk"]KAPTAN dan [/YOUTUBE]

Nesil
    2009
    Yer
    MERSİN

Nesil
    2009
    Yer
    MERSİN

ALT LİGLERİMİZ

Kardeş takımımız şampiyon olarak 1.lige çıktı canı gönülden tebrik ederiz desteğimiz devam edecek

Tarsus da bu sene kiralık oynayan genç oyuncumuz yılın oyuncusu seçildi aslanım benim gözüme girdin

Nesil
    2012

Hocam ne olmuş takima şampiyonlar ligine oynuyoduk klasik anadolu takimi duşüşü baslamiş ben sezin sonuna anlaştigin oyuncuyu merak ettim biraz ipucu versen

Nesil
    2009
    Yer
    MERSİN

Hocam ne olmuş takima şampiyonlar ligine oynuyoduk klasik anadolu takimi duşüşü baslamiş ben sezin sonuna anlaştigin oyuncuyu merak ettim biraz ipucu versen
    Yeni sezon heycanı ile dalmışım yaa

Hemen gönderiyorum

Nesil
    2009
    Yer
    MERSİN

Yeni Sponsorluk

Yönetim bütçede bu sene elimizdekini aldı, 20.milyon maaş vardı 14 e düştü

Biraz bütçe edinmemiz lazım
    Kendi rekorumuzu kırdık bu rakamla

Taraftar yılın oyuncusunu seçti

Ülke içindeki yerimiz

Avrupada ki yerimiz, yükselmişiz

Rk olarak van der Vaart 40.000 e Groningen e satıldı hizmetlerinden ötürü çook teşekkür ederiz,

Nesil
    2009
    Yer
    MERSİN

Darwin i Eskişehir e kiraladık
    Pektemek i Bursaya kiraladık

Nesil
    2009
    Yer
    MERSİN

YENİ ŞEYTANLAR

Bu geçen sezon bizde kiralıktı zaten kaptık