Sayfa 11 / 14 İlkİlk ... 910111213 ... SonSon
301 ile 330 arası toplam 396 sonuç

Konu: 2. Turksportal Halı Saha Maçı Yer Bilgileri

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

çağrı ya hiç yedek kalıcakmı? bu maçta

Nesil
    2006
    Yer
    Gebze/Kocaeli

yedek olur büyük ihtimalle demi?

bende gelmek isterdim ama ev gebze de...

Quote Originally Posted by enesao
    hali saha maci icin deil... zaten Tr ye izine geliyoruz.. gerci ben temelli geliyorum bu firsatida kacirmayayim dedim
    tesadüfün böylesi hadi bekliyoz seni buralarda...

Nesil
    2004
    Yer
    Jeddah to Ankara

ya cagri.. ben sana mail atmayi unutmusum liste kesinlestimi bu kadarmi? yani baska kimse alinmicakmi... bende gelmek istiyorumm...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

haziran olsun///hem bu cumartesi değil/haftaya cumartesi

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

ya cagri.. ben sana mail atmayi unutmusum liste kesinlestimi bu kadarmi? yani baska kimse alinmicakmi... bende gelmek istiyorumm...
    walla arkadaşlar elime ulaşan kesin liste son liste. ama isteyen gelsin. çünkü sonuçta biliosunuz yedek kalınsa bile muhabbet sohbet eğlence. belki yorulan ya da sakatlanan olacak. hiç belli olmaz. isteyen gelebilir.

Nesil
    2005
    Yer
    Istanbul/Moskova

abi tarihi kesinleştirmeye yavaş yavaş başlasak olurmu??

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

ya ben yüzde yüz geliyorum ama sadece anadolu yakasındakilere

o liste tek yaka olanlarmı yoksa her ikisinede gelecek olanlarmı
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Çağrı atın bir tarih ortaya herkes kendini ona göre ayarlasın.

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul'un İçinde Herhan

Büyük olasılıkla 24 Haziran'da yapacağız karşılaşmayı. Yani sezonu açacağız İlk gün kros yapılacak Belgrad ormanında.

Bu arada 1. Halı Saha Organizasyonu ile ilgili bilgileri buldum
    HALI SAHA ORGANiZASYONUTarih: 07/09/2001 - Gönderen: Vieri09/09/2001 Saat 15:30 - 16:30 saatleri arasında Beşiktaş Fulya Antrenman tesislerinde (Hakkı Yeten Stadyumun'un yanındaki halı saha. Benzin istasyonunun arka tarafında kalıyor, Giriş de arka yandan oluyor) halı saha organizasyonumuz vardır. İlgilenen tüm cm ci arkadaşları maçı izlemeye davet ederiz.

Sitenin açılışı ertelenmiştir. Tarih ileri ki günlerde açıklanacaktır. Bundan böyle Turksportal, Championship Manager yayında futbol portalıda olacaktır.

Maç 9 eylülde yapılmıştı fakat havalar oldukça sıcaktı hala. Sıcaktan kimse doğru düzgün oynayamamıştı. Bir de karşı takım PAF destekli miydi neydi

Quote Originally Posted by ibob
    çağrı ya hiç yedek kalıcakmı? bu maçta
    Geliyorum deyip de gelemeyenler olabileceği için evet normal maç kadrosu dışında da yedekler olacak. Eğer 3 takım çıkacak kadar kalabalık olursa üçlü turnuvaya çevirebiliriz.

Quote Originally Posted by ibob
    haziran olsun///hem bu cumartesi değil/haftaya cumartesi
    Bu hafta ortaokulların sınavı, haftaya da ÖSS var. O yüzden ÖSS'den sonraki haftasonu yapılacak kuvvetle ihtimal.

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

sanıyorum bnm açıklama yapmama gerenk kalmamış. tarihte hemen hemen belli olduğuna göre kendinizi ona göre ayarlayın arkadaşlar. bu haftasonu bende takımları ayarlıyayım. rasgele kafama göre yazacam haberiniz olsun kura çekerim yada

Nesil
    2006
    Yer
    Genelde İşyerinden...

Red face

arkadaşlar iyi güzelde öss sınavından sonraki cumartesi ve pazar açıklise sınavım var.ve sabah 10 da gidip 3 de çıkıyoruz.
    eğer maç akşam saatleri olursa problem olmaz.aksi takdirde zor duruma düşerim.......

ARKADAŞLAR
    ѕαηмα şαнıм нєякєѕι ѕєη ѕα∂ıкâηє уâя σℓυя.
    нєякєѕι ѕєη ∂σѕт мυ ѕαη∂ıη вєℓкι σℓ αğуâя σℓυя.

Nesil
    2005
    Yer
    Istanbul/Moskova

Quote Originally Posted by Çağrı Zorkol
    sanıyorum bnm açıklama yapmama gerenk kalmamış. tarihte hemen hemen belli olduğuna göre kendinizi ona göre ayarlayın arkadaşlar. bu haftasonu bende takımları ayarlıyayım. rasgele kafama göre yazacam haberiniz olsun kura çekerim yada
    Kurada problem çıkabilir.En iyisi msnden yapmak......

Yaaa aslında İtalyaya gelseniz san siro da iki top çeviririz

Nesil
    2004
    Yer
    Jeddah to Ankara

Quote Originally Posted by Çağrı Zorkol
    walla arkadaşlar elime ulaşan kesin liste son liste. ama isteyen gelsin. çünkü sonuçta biliosunuz yedek kalınsa bile muhabbet sohbet eğlence. belki yorulan ya da sakatlanan olacak. hiç belli olmaz. isteyen gelebilir.
    tamam amac muhabbet sohbet en önemlisi tanismak... fakat ben simdi oynayamiyacakmiyim... as olarak

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

ya liste gördüğünüz gibi işte. ama içinden mutlaka ve mutlaka gelmeyen olacaktır. geçen seferki sinema organizasyonunda da böyle olmuştu. mesela ben gelicektim ama son anda acil bi işim çıkmıştı ve gelememiştim. umarım bunda çıkmaz neyse... yani dediğim gibi elbet gelmeyen olur. hatta o yüzden kesin gelmeyen listesi de hazırladım farkındaysanız. zaten bakın biz kapıyı tam kapatmıyoruz. açık kapı bırakıyoruz. gelin gelmeyen olursa oynarsınız diye. ya oynmasanız bile bakarsınız orda laptopta karşılıklı iki fm turnuvası çevirmişsiniz olabilir yane turksportal bu ne yapacağımız belli olmaz bizim

Nesil
    2004
    Yer
    Jeddah to Ankara

adim listede yook ama ben yinede gelcem... eger 24 unde olursa sabah 07:00 a dogru istanbul a iniyorum... ayagimin tozuyla bulusmaya gelcem.. onun icin benide oynatin macta yoksa kuserim

Yaaa bende gelmek istiom ama derslerim warrrr

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

şimdi 24 ü kesin tarihmi o zaman?ve saat kaçta yapıcaz nerede olucak bi net bişey söylerseniz ona göre ayarlayalım kendimizi...

oyuncu seçimi konusunu şöylede yapabiliriz herkes çağrıya nerede oynadığını mail atsın çağrı mevkilere göre belirlesin takımları?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

herkes mevkisini/kaç yaşında olduğunu sölesin///takımlar büyüklerle küçükler karışık olsun///yoksa maç fark olur.

Nesil
    2004
    Yer
    Jeddah to Ankara

Enes Köklu
    Nam-i Deger: enesão
    Yas: 18
    Mevki: AM R/L
    Forma No: 17
    Özellikleri : Hizli, iyi pas ve orta, birazda teknik

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

valla daha yakin bi yer olsa gelebilirdim

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Enes Köklu
    Nam-i Deger: enesão
    Yas: 18
    Mevki: AM R/L
    Forma No: 17
    Özellikleri : Hizli, iyi pas ve orta, birazda teknik
    yanlışım varsa düzeltin ama namı DEĞER değil namı DİĞER DİYE BİLİYORUM BEN
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2005
    Yer
    Istanbul/Moskova

ki doğru biliyorsun

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

ben de nami diyar biliorum

namıdiğer diye yazılır namıdiğer diye okunur...

Nesil
    2004
    Yer
    Jeddah to Ankara

yaaw tamam iyiki bi hata yapmisim. saka saka tesekkur ediyorum yanlisimi duzelttiginiz icin..

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul'un İçinde Herhan

şimdi 24 ü kesin tarihmi o zaman?ve saat kaçta yapıcaz nerede olucak bi net bişey söylerseniz ona göre ayarlayalım kendimizi...
    %95 24 Haziran Akşam Üzeri (6-7 arası gibi) oynanacak. Beylerbeyi olmayacak. Yer olarak ulaşımın rahat olduğu noktalara bakyoruz. Kadıköy ya da Şişli dolaylarında yapacağız ki herkes rahat gelsin ve gitsin. Kesin bilgileri bu hafta içi rezervasyonumuzu yapıp bildireceğiz.

Bu arada karşılaşmayı Eurosport naklen yayınlayacak. İddaa da 753 kod numarası ile listesine aldı maçı. Bu arada takımları şimdiden belirleyelim. Beyaz ve Siyah takım olarak ikiye ayıralım takımları. (Herhalde herkes siyah ve beyaz renkli t-shirt temin edebilir)

Nesil
    2005
    Yer
    Istanbul/Moskova

kadroları burdan mı yapıcaz ozaman??Belirlenside hocamız taktik fln verir

Nesil
    2006
    Yer
    Genelde İşyerinden...

Quote Originally Posted by Maymuncuk
    Bende oynamak istiyorum ama bileğim çok kötü, o kıvrak bilek hareketlerimi yapamıyorum
    yaf arkadaşlar ben korkmaya başladım.kaka,zidan,robben,ronaldinyo hepsi burda.kadroda yok yok.
    koçlarımız yokmu bizi cesaretlendirecek.biz bu yıldızların yanında iliç gibi kalırız.

Quote Originally Posted by tolginho
    %95 24 Haziran Akşam Üzeri (6-7 arası gibi) oynanacak. Beylerbeyi olmayacak. Yer olarak ulaşımın rahat olduğu noktalara bakyoruz. Kadıköy ya da Şişli dolaylarında yapacağız ki herkes rahat gelsin ve gitsin. Kesin bilgileri bu hafta içi rezervasyonumuzu yapıp bildireceğiz.

Bu arada karşılaşmayı Eurosport naklen yayınlayacak. İddaa da 753 kod numarası ile listesine aldı maçı. Bu arada takımları şimdiden belirleyelim. Beyaz ve Siyah takım olarak ikiye ayıralım takımları. (Herhalde herkes siyah ve beyaz renkli t-shirt temin edebilir)
    arkadaşlar olayın içine girmişken forma yada t-shirt gibi bişi yapalım ne dersiniz_?
    mod abilerimiz siz ne dersiniz hem turksporalın reklamını yapmış oluruz????????????
    ѕαηмα şαнıм нєякєѕι ѕєη ѕα∂ıкâηє уâя σℓυя.
    нєякєѕι ѕєη ∂σѕт мυ ѕαη∂ıη вєℓкι σℓ αğуâя σℓυя.

Nesil
    2005
    Yer
    Istanbul/Moskova

herkes para vermek istemeyebilir ama çok iyi olur....

Sayfa 11 / 14 İlkİlk ... 910111213 ... SonSon

Mesaj Yetkileri