Sayfa 11 / 220 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon
301 ile 330 arası toplam 6579 sonuç

Konu: Beşiktaş Sohbet Alanı

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by vego View Post
    Beşiktaş'ta Tayfur Havutçu teknik direktör olarak devam edecek; Mustafa Denizli sportif direktör olacak; diye bir söylenti yayılmış durumda

@_erbo_
    Uğur Meleke diyordu Türkiye Sportif Direktörlük olayını Aykut Kocaman bitirmiştir gibi bir şey diyordu tam emin değilim bitirmiştir yerine ihanet etmiş falanda olabilir. Bu konuda ona katılıyorum artık Türkiye Sportif Direktör diye gelen her adam gelecekte takımın başına geçebilirmiş gibi duruyor. Mustafa Denizli'yi getirmemeleri gerek daha doğrusu sportif direktör getirmemeleri gerek yoksa Tayfur Havutçu baskı altında kalır.

Nesil
    2010
    Yer
    İzmir

"FORLAN'DA TEK SORUN MAAŞI"
    16.Mayıs.2011 22:26

Beşiktaş transfer komitesi başkanı Serdal Adalı Lig Tv’de yayınlanan Pazartesi gecesi futbola konuk oldu.

İşte Serdal Adalı'nın yaptığı açıklamalar;

- TAYFUR HOCA HAYIRLI OLSUN -

Tayfur hoca hayırlı ugurlu olsun. Son bir hafta içinde yönetim kurulu ile bir türlü bir araya gelemedik. Bugün kısmet oldu 2+1 sene Tayfur hoca ile devam edeceğiz.

- YARIN İSPANYA'YA GİDECEĞİZ -

Yarın İspanya'ya gideceğiz. Çarşamba günkü maçı izleyeceğiz. Oradan Almanya'ya geçeceğiz. Orada görüştüğümüz Türk oyuncular ile görüşeceğiz.

- FORLAN'IN MAAŞI YÜKSEK -

Forlan transferinde herşey paraya bağlı. Çokta dengeleri bozmadan transfer yapmak istiyoruz. Kulübü ile görüştük. Kulübüne ödeyeceğimiz paraları bir noktalara getirdik sayılır. Şuanda aldığı mevcut maaş çok yüksek. Forlan'ın yaşı itibari ile fon kullanmamız zor görünüyor. İşin maddi kısmını çözersek olur. İlla da olacak diye bir durumumuz yok.

- TAYFUR HOCA İLE YARIN TOPLANACAĞIZ -

Yarın sabah Tayfur hoca ile oturacağız. Yerli futbolcular ile ilgili raporunun üzerinde çalışıyoruz. Yerli yurt dışında ki futbolcular ile ilgili bir toplantı yapacağız. Bu senede star olmasının yanında işimize yarayacak futbolcular lazım.

- GUTI KALIYOR -

Guti kalıyor. Önümüzde ki sezonun ortasına doğru oturup tekrar konuşacağız.

- EGEMEN'İ İSTİYORUZ -

Egemen bizim istediğimiz ve takdir ettiğimiz bir futbolcu. Egemen ile oturup pazarlığıa girmedik. Egemen istediğimiz bir futbolcu. Bonservisi elinde. Bursasporlu futbolcusu İbrahim'i de istiyoruz. Samsunspor'un savunma oyuncusu Kemal Tokak ile ilgileniyoruz. Sezon içerisinde eksiklerimizi iyi gördük. Ersan konusunu başkanımız ilgileniyor. Ben bu konu hakkında konuşmak istemiyorum.

- TARAFTARIMIZ VE CAMİAMIZDAN ÖZÜR DİLİYORUZ -

Geçtiğimiz sene Mustafa Denizli'nin bıraktığı takımdan 4 kişi oynuyor. 7 Tane yeni adam var. 7 tane adamın alışması zordur. Bunu bekliyorduk fakat biraz uzun sürdü. Kupayı aldığımız için mutluyuz. Ziraat Türkiye kupasını başarı olarak görmüyoruz. Beklentilerimiz daha fazlaydı. Ben taraftarımız ve camiamızdan bu konu için özür diliyorum. Sezon başından beri ciddi sakatlıklar yaşadık. Bir türlü takımın iskeletini kuramadık. Aşaığı yukarı 58 karşılaşma oynadık.

- BOBO İLE BUGÜN GÖRÜŞTÜK -

Bobo ile bugün görüştük. Bobo'ya vereceğimiz rakamı bildirdik. Kendisi düşünecek ve önümüzde ki hafta durumunu bildirecek.

- KALECİLERİMİZİ GÖNDERMEYİ DÜŞÜNMÜYORUZ -

Şuanda bir kaleci bulmadan kalecilerimizi göndermeyi düşünmüyoruz. Çok cazip bir teklif gelirse düşünürüz.

- FERNANDES'İN KULÜBÜ İLE GÖRÜŞECEĞİZ -

Avrupa'ya gittiğimizde Fernandes'in kulübü ile bir araya geleceğiz. Bonservisi konusunda oturup menajeri ile görüşeceğiz.

- SİVOK GİTMEZ -

Sivok gidecek yabancıların en sonunda geliyor.

- İNÖNÜ STADI AĞUSTOS, EYLÜL AYLARINDA -

İnönü stadının yıkımı için büyük bir ihtimal ile seçimden sonra Ağustos, Eylül gibi bir cevap verebiliriz.

- MUSTAFA DENİZLİ'YE TEŞEKKÜR EDERİZ -

Geçtiğimiz sene Atınç Mustafa hocanın profesyonel yaptırdığı bir oyuncu. Kendisine teşekkür ediyoruz. Atınç çok iyi bir oyuncu olacak.

Adalı'nın ardından sözü alan Mustafa Denizli; Fizik olarak çok gelişmeye müsait. Boyuna rağmen çabukluğuda iyi. Bugün bir pozisyon hatası yaptı. Bunuda oynayarak atlatacak.Olağanüstü bir geleceği olacak. Bir genç futbolcunun kazanabileceği özellikleri eksik. Atınç, Rıdvan, Necip ve Onur Beşiktaş'ta kalıcı olur.

- TRANSFER POLİTİKAMIZ YERLİ FUTBOLCULARIN ÜZERİNE KURULDU -

Gideceklerin sayısı geleceklerden çok daha fazla. Bu seneki transfer politikamızda yerli futbolcular ağırlıklı olacak.

- KİM ŞAMPİYON OLURSA OLSUN UMRUMDA DEĞİL -

Kimin şampiyon olacağı umrumda değil. Beşiktaş olmadıktan sonra kimin olacağı beni ilgilendirmiyor.

- HABER1903 -

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Serdal baba ava çıkıyor ya

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Forza'ya yine giriş yapılamıyor.Transfer dönemini kaldıramadı yine site serverları sanırım.
    So what?
    Saike

Nesil
    2010
    Yer
    İzmir

NİHAT İLE ANLAŞMAYA VARILDI!
    17.Mayıs.2011 20:11

Sezon sonunda Beşiktaş ile yollarının ayrılmasına kesin gözü ile bakılan Nihat Kahveci serbest kaldı.

Yapılan görüşme sonucunda Beşiktaş önümüzdeki iki senelik sözleşmeyi iptal edecek. Nihat Kahveci'de istediği kulübe serbest bir şekilde gidebilecek.

- HABER1903 -

Benim anladığım, serbest bırakmak için herhangi bir ücret ödenmemiş. Hayırlısı olsun, daha öncede demiştim, ben bu dönemi tamamen unutup Nihat ı eski haliyle hatırlamak istiyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Tez vakitte git Nihat zaten durduğun kabahat.

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Beşiktaş'lı Ekrem Dağ, İstiklal Caddesi'nde dondurmacı dükkanı açtı. http://twitpic.com/4z95sz

Tribündergi

Nesil
    2007
    Yer
    Diyarbakır

Ekrem'de ki yaratıcılığın hayranıyım... Charly Temmel Ice Cream.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bir el atmadığı orası kalmıştı Kışın iş yapar orası demedi demeyin.

Nesil
    2006
    Yer
    Yozgat

Fernandes kalsın da hergün dondurma alırım demiş bir arkadaş çok haklı dondurmaya boğarız onu.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Kupa tişörtleri satışa çıkmış.

So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

2010-2011 gol istatistikleri

2010-2011 asist istatistikleri

*Antep maçı hariç sezon boyunca oynadığımız tüm maçlara ait istatistiklerdir.
    So what?
    Saike

Nesil
    2007
    Yer
    Diyarbakır

vay anasını Tabata iyi asist yapmış...

Nesil
    2006
    Yer
    Yozgat

Bu asist olayı hikaye.Basit paslar da asist sayılmıştır büyük ihtimal golden önceki son pas falan.Yoksa sanmıyorum q7nin 12,Tabatanın 11 asist yaptığını.

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Tabata'nın 10 asisti duran toplardan.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by garydelgadov View Post
    Bu asist olayı hikaye.Basit paslar da asist sayılmıştır büyük ihtimal golden önceki son pas falan.Yoksa sanmıyorum q7nin 12,Tabatanın 11 asist yaptığını.
    dostum ben sana şuanda ezberden q7nin 4-5 asistini sayarım sen biraz q7 muhalifi olduğun için bazı şeyleri görmek istemiyorsun diye düşünüyorum
    eto'o bitmiş.

Nesil
    2010
    Yer
    İzmir

11 golü de penaltıdan atmıştır Q7

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

ELeştirdiğimiz Guti 11 goL 16 asist yapmış. Adamın iLk yarı da ki %60 ikinci yarı da ki %30 performansı bu ise bütün sezon boyunca %70 iLe oynayacak bir Guti neLer yapar düşünemiyorum. Gerçi bu yaştan sonra zor ve bu istatistikLerin çoğu duran toptan ama oLsun o da katkıdır.

İkinci yarı da takıma katıLan Simao nun da 8 goL 4 asist i takdire değer bir performans. ALmeida nın sonradan açıLarak attığı 8 goL geLecek sezon için sevindirici.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2010
    Yer
    İzmir

Q7 nin Beşiktaş taraftarı tarafından eleştirilmesine anlam veremiyorum... Hadi Türkiye dekiler futboldan anlamıyor, adam 25 milyon euro teklif edilmiş, 9 milyon euro ya bize geldi. Merak ediyorum son 10 yılda Beşiktaş sattığı oyunculardan toplamda 16 milyon euro kar etmiş midir? Beşiktaş ı geçtim, Fenerbahçe-Beşiktaş-Galatasaray ın toplamı bile son 10 yılda oyuncu satışlarından bu kadar kar etmiş midir merak ediyorum... Gelen oyuncuyu yollarken, maliyetine gönderince mutlu olan bir ülkeden bahsediyoruz...

Not: Altyapıdan çıkan oyuncular hariç Ayrıca abartmış olabilirim 3 kulübün toplamı konusunda

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Q7'yi 7,5'a aldık Fenerbahçe iyi kar ettiği oldu son 10 yılda

Nesil
    2007
    Yer
    Diyarbakır

Simao'nun gerçekten takdire değer Hayrettin Abi'nin dediği gibi...

Nesil
    2010
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by vego View Post
    Q7'yi 7,5'a aldık Fenerbahçe iyi kar ettiği oldu son 10 yılda
    8.150 hatırlıyordum, yuvarladım 9 yaptım ama doğrudur 7.5 da olabilir. Neyse bilenler döksün bildiklerini

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

8,15 te olabilr

Nesil
    2010
    Yer
    İzmir

Fenerbahçe den gidenler arasında hatırladığım; Anelka, Baliç... Başka aklıma gelmiyor İlla ki vardır da, Galatasaray dan Keita var.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

7.3'e aldık Quaresma'yı.
    So what?
    Saike

Nesil
    2005
    Yer
    Hollanda

Quote Originally Posted by Rehavi View Post
    11 golü de penaltıdan atmıştır Q7
    Hatirladigim kadariyla Quaresma fazla penalti kullanmadi. 1 golü penaltiden galiba.

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

BJK, Gaziantepspor maçı ile bu sezonki 57. maçına çıkacak. BJK tarihinde bir sezonda en çok resmi mücadele yapmış olacak.

Tribündergi

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

AMATÖR ŞUBELERDE REVİZYON

20.Mayıs.2011 14:15

Hafta içi yapılan yönetim kurulu toplantısında yeni sezonda izlenilecek yollar tartışıldı.

Toplantıda Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören’in Amatör Şubelerde istenilen başarılara ulaşılamaması nedeni ile Şube yöneticilerinin değişebileceğinin sinyalini verdi.

Bu durumun ilerleyen günlerde netlik kazanması ve Şubelerde revizyona gidilmesi bekleniyor.

- HABER1903 -
    Not: Haber1903.com Özel Haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Rehavi View Post
    Fenerbahçe den gidenler arasında hatırladığım; Anelka, Baliç... Başka aklıma gelmiyor İlla ki vardır da, Galatasaray dan Keita var.
    jay jay okocha
    eto'o bitmiş.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

bide gutiyi eleştiriyoruz adam hayatında bu kadar devamlı oynadığı bi sezon oldu o zamanda gerisinde zidane gibi bi adam vardı.Hz. Gutinin performansı bence yeterlidir
    Quote Originally Posted by eXcitinG View Post
    ELeştirdiğimiz Guti 11 goL 16 asist yapmış. Adamın iLk yarı da ki %60 ikinci yarı da ki %30 performansı bu ise bütün sezon boyunca %70 iLe oynayacak bir Guti neLer yapar düşünemiyorum. Gerçi bu yaştan sonra zor ve bu istatistikLerin çoğu duran toptan ama oLsun o da katkıdır.
    buradada dendiği gibi
    eto'o bitmiş.

Sayfa 11 / 220 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon

Mesaj Yetkileri