Sayfa 12 / 12 İlkİlk ... 2101112
331 ile 350 arası toplam 350 sonuç

Konu: Liverpool|Tıpkı Eski Günlerdeki Gibi (2.Sezon)

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by nessus View Post
    Yuh bu paralar var mı Liverpool'da yauv? yirmiler altmışlar ardı arkasına gidiyor Ben bi Barientos aldım davul zurnayla karşıladım valla heheh.

Hesapta 2M varsa ben 1M peşin 10M 48 ay taksitle adam alabiliyor muyum?
    ) dostum sezon açılışında yeni sözleşmeyi imzaladıktan sonra kulüp 36 M € transfer bütçesi verdi ve bunun %80'ini kullanıma açtı. geri kalanı da 48 ay taksitle )

Quote Originally Posted by lofthei View Post
    Valla müthiş heyecanlı bir ilk sezon olmuş, nefesimi tutarak okudum sayfaları. Şampiyonluğun kaçmasına çok üzüldüm.

Bu durumda bile bütçe vermedilerse bundan sonra artık hiç bütçe vermezler, Nijerya'ya, Fildişi'ne scoutları göndermeye başlayalım biz hocam
    Teşekkür ederim beğendiğine sevindim yönetim sıkıntıda deniyor sürekli fakat 36M € bütçe verdiler yeni sezonla birlikte bende onu son kuruşuna kadar kullandım

Quote Originally Posted by LeoN48 View Post
    Görmeyeli çok iş başarmışsın, UEFA şampiyonluğunu kutlarım, ligi de kılpayı kaçırmışsın, üzüldüm.. Para yok diyordun, dünyaları harcamışsın Suarez ile Otavio'ya, Benitez açık çek mi yolladı, noldu, orasını biraz aydınlat kaptan

Bir de güncelleme sonrası maç başı ort. 2-3 pozisyon bulabiliyor takımım, romelo'da da aynı durum varmış, sende nasıl?

Hehe yok dostum Benitez'den taktik aldım yönetim kirli çıkıymış hemen vermiyormuş parayı Vallahi ne yalan söyleleyim Otavio'ya çok güveniyorum bir zamanların Bülent akın'ı gibi olmasından korkuyorum aslında
    Maç motoruna gelince güncellemeden sonra 1 maç oynadım yanılmıyorsam o da ManU final maçıydı. Sonucu görüyorsun ) detaylı inceledikten sonra açıklaması yaparım

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Transfere çok para harcamışsın gibime geldi hocam

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by entolik View Post
    Transfere çok para harcamışsın gibime geldi hocam
    Evet bayağı bir para harcadık fakat her bir oyuncuyu ilk 11 için aldık faydalı olacaklarını düşünüyorum malum Şampiyonlar Ligi'nde başarı hedefliyoruz

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by samasti View Post
    Evet bayağı bir para harcadık fakat her bir oyuncuyu ilk 11 için aldık faydalı olacaklarını düşünüyorum malum Şampiyonlar Ligi'nde başarı hedefliyoruz
    Bu kadar paralara gerek yoktu ama bence...
    Arjantin ve Brezilya liglerinde oynayan en az aldığın oyuncular kalitesinde ve daha az maliyetli oyuncular oluyor onlara yönelseydin

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by entolik View Post
    Bu kadar paralara gerek yoktu ama bence...
    Arjantin ve Brezilya liglerinde oynayan en az aldığın oyuncular kalitesinde ve daha az maliyetli oyuncular oluyor onlara yönelseydin

Haklı olabilirsin hemde sonuna kadar katılıyorum Fakat ben özellikle bu adamları takımda görmek istedim o yüzden böyle bir yol izledik.

Nesil
    2007
    Yer
    İStanbul

Paayı ezdik diyosun Ben tam anlamadım. Şimdi kasada 2M var 1M peşin verip 10M 48 ay taksitle adam alınıyor mu?

Nesil
    2010
    Yer
    istanbul

Paayı ezdik diyosun Ben tam anlamadım. Şimdi kasada 2M var 1M peşin verip 10M 48 ay taksitle adam alınıyor mu?

Aslında bu konuyu bende merak ediyorum 6 milyonl'luk oyuncu satıp 131 milyon'luk oyuncu almak biraz garip , bende çok uçuk transferler yaparım ama sattığım oyuncular aldığım oyuncu fiyatından çok daha fazladır burada bir dengesizlik var bu konuda bende aydınlatılmayı bekliyorum asla yargılamaıyorum dostum sakın yanlış anlama merak ediyorum sadece.

İlk Sezon transferleim şu şekildeydi

Cabaye'yi daha satmamıştım ki yönetim şu şekilde bir bütçe vermişti

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by romelon View Post

Aslında bu konuyu bende merak ediyorum 6 milyonl'luk oyuncu satıp 131 milyon'luk oyuncu almak biraz garip , bende çok uçuk transferler yaparım ama sattığım oyuncular aldığım oyuncu fiyatından çok daha fazladır burada bir dengesizlik var bu konuda bende aydınlatılmayı bekliyorum asla yargılamaıyorum dostum sakın yanlış anlama merak ediyorum sadece.

İlk Sezon transferleim şu şekildeydi

Cabaye'yi daha satmamıştım ki yönetim şu şekilde bir bütçe vermişti

Yönetim, yeni sezonda bana transfe rbütçesi olarak 36M € verdi.Daha önce kasada bulunan 2M € gitti onun yerine 36M€'luk bir bütçe verdiler. Bende Transferlerde;

James Rodriguez için 1 M peşin 60 M 48 taksitle aldım
    Jhon Guidetti için tam hatırlamıyorum ama 4-5 M gibi peşin kalanı 48 ay taksit yaptım
    Walker için 6M peşin kalanı 48 ay takti yaptım
    Griezmann için 6-8 M peşin kalanı 48 ay taksit yapmıştım

Fakat son transferde Walker için bütçemin yeterli olmadığı uyarısını verdi bana ve bu transferi gerçekleştirmem için bütçeyi yeniden düzenleme butonunu kullandım. Galiba oyuncuların temsilcilerine ödenen ücretleri peşin alarak benim transfer bütçemi eritmiş bu yüzden Walker transferinde böyle bir işlem olmuş. Ayrıca bu fiyatın tamamının içerisinde oyunculara ödenen maaşlarda vardır diye tahmin ediyorum. Yoksa ben 131 M lik bir transfer gerçekleştirmedim... ( şimdi hesapladım 131 M yapıyor )
    Ayrıca 6 M satış Caroll'dan geldi. Onu sadece satmak için sattım ek bütçe yaratmak için değil.Bu durumu anlayan varsa bana da açıklarsa çok sevinirim.Şuan işyerindeyim eve gidince ilk işim kulübün mali analizinin SS'ini de koymak olacak.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Ayrıca evet kasada 2M varken 1M peşin verip kalanı 48 ay taksitle adam alınıyor. Örnek verecek olursam Otavio 1 veya 2 M peşin kalanı 48 ay taksitle. Bu işlemi yaparken de bütçe yeterli olmadığında uyarı veriyor ve bütçe ayarlamasıyla transferi sonuçlandırabiliyorsun. Galiba kulübü borca sokuyorsun dengeleri bozuyorsun herhalde

Nesil
    2010
    Yer
    istanbul

Yöentimin başlangıç bütçesini yükseltmesi beklene birşey yanlış hatırlamaıyorsam 155 milyon tl civarı TV geliri veriyorlar yanlız şu varki bu oyunda 48 ay taksitle bir oyuncu yu almak iiçin bonservis ücretinin %10 yada 15 'lik bir bölümünü peşin ödemen gerekiyor diye biliyorum yani rodriguez'de bu rakam çok düşük bunu nasıl başardın.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Yöentimin başlangıç bütçesini yükseltmesi beklene birşey yanlış hatırlamaıyorsam 155 milyon tl civarı TV geliri veriyorlar yanlız şu varki bu oyunda 48 ay taksitle bir oyuncu yu almak iiçin bonservis ücretinin %10 yada 15 'lik bir bölümünü peşin ödemen gerekiyor diye biliyorum yani rodriguez'de bu rakam çok düşük bunu nasıl başardın.

Bilmiyorum... sürekli reddediyorlardı bende 1 M peşin verdim 48 ay taksitle 60 verdim oldu... Transferin ayrıntısını da SS'le ekleyebilirim. ama transfer SS'i vardı diye biliyorum ben bir önceki sayfada

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Kulübün Mali Durumu

Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

Bence transferlerde isimler ve fiyatlar pek önemli değil eğer başarı getiriyorsa diğer iki seçenek geride kalıyor , bir de mümkünse taktiğin transferlerle oluşan son halini görebilir miyiz ?

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by MuraTBudaN View Post
    Bence transferlerde isimler ve fiyatlar pek önemli değil eğer başarı getiriyorsa diğer iki seçenek geride kalıyor , bir de mümkünse taktiğin transferlerle oluşan son halini görebilir miyiz ?
    Bende seninle aynı fikirdeyim... Elbette.. kadronun son halini hazırlık maçları ile birlikte ekleyeceğim

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Kadro şuanlık bu şekilde fakat elimde çok seçenekli bir kadro olduğundan 11'de ufak çaplı bir iki oyuncu değişebilir...

5 hazırlık maçı yaptık bunlardan 3'ü Türkiye'de gerçekleşti. Takımı Tur kapsamında Türkiye'ye götürdüm hem bizim takımlarımız kazansın hem de futbolcular güzel ülkemizi görsünler istedim

Nesil
    2010
    Yer
    istanbul

Dostum güncellemeden sonra maç verilerinde bir kısırlık oldumu sende de

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Dostum güncellemeden sonra maç verilerinde bir kısırlık oldumu sende de
    Dostum mac motoruna bakamadim hazirlik maclarini yardimcim oynatiyordu.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Arkadaslar bilgisayarim coktugu icin kariyeri kapatmak zorundayim insallah baska bir kariyerle karsinizda olacagim...

Nesil
    2010
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by samasti View Post
    Arkadaslar bilgisayarim coktugu icin kariyeri kapatmak zorundayim insallah baska bir kariyerle karsinizda olacagim...
    Sağlık dostum bekliyoz yeni kariyerini

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

geçmiş olsun usta

Sayfa 12 / 12 İlkİlk ... 2101112

Mesaj Yetkileri