Sayfa 12 / 16 İlkİlk ... 21011121314 ... SonSon
331 ile 360 arası toplam 472 sonuç

Konu: FM 2009 Steam Üzerinden Alanlar / Almak İsteyenler

arkadaşlar şuan fiyatı 30 dolar olmuşa ben alacağım ama nasıl alacağım bilmiyorum site ing üyelik falan gerekli sanırım neler yapacazğımı biri yazarmı şimdiden teşekkür ederim...

Arkadaşlar İzmir'de bu oyunun dvd sini satan yer? Orjinal alacağım, birde fiyatı ne kadar _

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

her açılışta "launching please wait" diyo baya bekliyorum. ne saçma bi şey yav?

sonra da bazen "currently unavailable" diyo hiç açmıyo. bilgisayarımda kayıtlı olan oyuna giriyorum, net üzerinden bi oyun serverına bağlanmıyorumki anlamadım.

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale-17

Hadi hayırlı olsun. Şu an itibari ile ben de aldım Steamdan Oyunu yükleyeyim artıkın Malum turnuva da yaklaşıyor
    Bir Dost

Hellbells

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

hayırlı olsun umut abı darısı başıma

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by cryshal View Post
    her açılışta "launching please wait" diyo baya bekliyorum. ne saçma bi şey yav?

sonra da bazen "currently unavailable" diyo hiç açmıyo. bilgisayarımda kayıtlı olan oyuna giriyorum, net üzerinden bi oyun serverına bağlanmıyorumki anlamadım.
    deli oldum hala açmıyo.

arkadaşlar;

oyunu biraz evvel satın aldım steam'den, ancak nasıl indireceğimi bulamadım, deli oldum, 1,5 mb lık bir şey indirmen lazımm dedi, sonra flashget açılınca "iptal" dedim, sonra bir daha bulabilene aşkolsun..
    yardımcı olabilecek var mı?
    Last edited by Centurion : 24.Aralık.2008 at 00:46 Reason: s

Quote Originally Posted by Centurion View Post
    arkadaşlar;

oyunu biraz evvel satın aldım steam'den, ancak nasıl indireceğimi bulamadım, deli oldum, 1,5 mb lık bir şey indirmen lazımm dedi, sonra flashget açılınca "iptal" dedim, sonra bir daha bulabilene aşkolsun..
    yardımcı olabilecek var mı?
    http://storefront.steampowered.com/d...eamInstall.msi

tamam haloldu, şimdi iniyor oyun..
    inince aktivasyonu da steam halledecek mi?

Quote Originally Posted by Centurion View Post
    tamam haloldu, şimdi iniyor oyun..
    inince aktivasyonu da steam halledecek mi?
    halleder. hatta oyun girip yeni kariyer bile açar

ya bu oyunu steamdan alsak verdiği kodla internet olmadan aktifleyemezmiyiz.Benim internetim yok mesela her zaman

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

telefon ile aktif edebilirsin , Türkiye için telefon numaraları da mevcut..
    Ancak araştırman gerekecek

şimdi biz steamden ortak olarak arkadaşla almak istedik oyunu.
    ve arkaş aldı. fakat aktivasyon kodu filan yok bu steam'de ben bilgisayarıma nasıl yükleyeceğim oyunu...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

forumu biraz araştırırsan bulabilirsin cevabını

steam'da oyunun üzerine sağ tıklayarak cd-key kodunu alıp kendin kullanabilirsin..
    3.şahıslara dağıtmamanız önemle tavsiye edilir..

bende alacağım yanlız kafama takılan bazı sorular var.
    30 dolar verdik aldık.İndirdikten sonra yükleme dosyası halinde elimde bir şey bulunacakmı?yoksa kendisi otomatik indirme yaptığım bilgisayaramı kuruyor?

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Arkadaşlar oyunu steamdan aldim data editörüne ulaşamıyorum ?
    Delgado #10

Quote Originally Posted by prceXtu View Post
    Arkadaşlar oyunu steamdan aldim data editörüne ulaşamıyorum ?

C:\Program Files\Steam\steamapps\common

kendi bilgisayarından bu klasöre gir istediğin bütün değişiklikler roada mevcut
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by sardokar View Post
    bende alacağım yanlız kafama takılan bazı sorular var.
    30 dolar verdik aldık.İndirdikten sonra yükleme dosyası halinde elimde bir şey bulunacakmı?yoksa kendisi otomatik indirme yaptığım bilgisayaramı kuruyor?
    steam den oyun sanki kurlmuş gibi gelmekte kurulumla filan uğraşmıyorsun

sadece oyunun kısayoluna tıklayıp oyunun zevkini sürüyorsun
    Last edited by arneas : 24.Aralık.2008 at 19:31 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

steam çıldırttı beni format attım yeniden oyunu yüklicem store açılmıyo kaldım öyle =))

Arkadaşlar bende oyunu steamden almak istiyorumda kredi kartı yok...Bankaya yatırsak olmaz mı ?

Quote Originally Posted by metonava View Post
    Arkadaşlar bende oyunu steamden almak istiyorumda kredi kartı yok...Bankaya yatırsak olmaz mı ?
    kredi kartı ile satış ve paypal gibi internet bankacılığı ile çalışıyor
    türkiye de ki bankalarla çalışmıyor diye biliyorum (kredi kartı dışında)

ya sorun bendemi sizde açılıyomu steamin sayfaları :S

Quote Originally Posted by arneas View Post
    kredi kartı ile satış ve paypal gibi internet bankacılığı ile çalışıyor
    türkiye de ki bankalarla çalışmıyor diye biliyorum (kredi kartı dışında)
    O zaman biraz daha para verip bir yerden alacağım .Teşekkür ederim bilgi için...

arkadaşlar bende oyunun dvd sini aldım orjinal.yüklerkende aktivasyonu internetten steam üzerinden yaptım acaba bi problem olurmu.oyun şu anda problemsiz çalışıyor bir başka sorum da
    bilgisayarımı alıp internet olmayan bi ortama gittiğim zaman internet yok diye bir problem olurmu.yardımcı olursanız sevinirim.şimdiden teşekkürler

Arkadaşlar yahu steami açabilen varmı şimdi? :s

Quote Originally Posted by meterden View Post
    Arkadaşlar yahu steami açabilen varmı şimdi? :s
    sanırım serverde sorun var
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by hopeful7 View Post
    arkadaşlar bende oyunun dvd sini aldım orjinal.yüklerkende aktivasyonu internetten steam üzerinden yaptım acaba bi problem olurmu.oyun şu anda problemsiz çalışıyor bir başka sorum da
    bilgisayarımı alıp internet olmayan bi ortama gittiğim zaman internet yok diye bir problem olurmu.yardımcı olursanız sevinirim.şimdiden teşekkürler
    hiç bir sorun olmaz ativasyonu bir kere yapıyorsun ve bilgisayarına kaydediyor....
    Last edited by arneas : 25.Aralık.2008 at 00:16 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Peki evimde internet yok nasıl aktivasyon yapacağım?
    ayrıca oyunu başka bir bilgisayardan indireceğim kendi bilgisayarıma nasıl taşıyabilirim?

öncelikle herkese merhabalar;

Ben bu oyunda ne kadar eskiysem sitenizde de bir o kadar yeniyim. Tabi biz ilk CM oynadığımızda(sene 1993 falandı sanırım ) orjinal oyun diye bir kavram bile yoktu sanırım türkiye'de.Bu sebepten geçişimiz biraz sancılı oluyor sanırım bu orjinal olayına.

Bütün bu açıklamaları yapma sebebim olan;konuyla alakalı belki de 20 sayfayı okumama rağmen; hâla kafamda tam olarak netleştiremediğim bir durum var.Bunu size danışmak istiyorum.

Öncelikle anladığım kadarıyla sadece 1 tane activasyon kodu var.Buna steam üzerinden oyunu alan arkadaş;oyunu yüklemese bile;erişme hakkında sahip oluyor.Sonra oyunu bilgisayarına indirip bu kodla aktive ediyor ve eğer isterse back-up yaparak başka bilgisayarla taşıyor.Eğer ki ortak olmak isteyen başka arkadaşlar da varsa onlar da bu back-up'tan yükleyip tek olan aktivasyon kodunu toplam 5 hakkı doldurana kadar oyunu aktive etmekte kullanıyor.Buraya kadar sorum yok.Sorum ise şu;

Ben oyunu aynı şehirde bulunmadığım bir arkadaşımla ortak almak istiyorum.Yani sözüm ona back-up yapıp oyunu taşıma şansım yok.Ben gerekli ödemeyi yapıp kodu aldıktan sonra arkadaşıma bu kodu iletsem,o da bu kodla kendi bilgisayarına steam üzerinden oyunu indirip,aktive edebiliyor mu?Benim anladığım sistem böyle işliyor ama gözümden kaçan bir nokta da olsun istemiyorum.Sonra başım ağrımasın..

Bu konuda beni aydınlatabilirseniz çok sevinirim,iyi günler....

Nesil
    2008
    Yer
    İzmir

@neverthere

arkadaşınıza kodu değil steam hesabınızı vermeniz gerekli. yani aynı hesabı kullanacaksınız. eğer birlikte bir kariyer yapmayı düşünüyorsanız (örneğin sen gs, arkadaşın fb) steam serverlarını aynı hesaptan iki kişi kullanamaz. onun haricinde bir sorun yok.

öncelikle cvp için teşekkürler.

anladığım;bir tane hesap var ve bu hesaba baglı bir tane kod.steam bu hesap üzerinden bu kodu kullanarak 5 tane ayrı kullanım hakkı veriyor.kullanım hakları kendi içinde sınırsız indirme ve aktivasyon imkanı veriyor ama toplamda steam hesabı alan ya da kullanan ayrımı yapmadan bu hesabın 5 ayrı kez kullanılmasına izin veriyor.

dogru mudur??

aynen öyle arkadaşım

Sayfa 12 / 16 İlkİlk ... 21011121314 ... SonSon

Mesaj Yetkileri