Sayfa 12 / 16 İlkİlk ... 21011121314 ... SonSon
331 ile 360 arası toplam 472 sonuç

Konu: TSL 11.Hafta | Fenerbahce - Beşiktaş

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Cidden paflar çıksın ya.

Daha zevkli olacaktır.

Bizim oyuncular oynuyor ama sonuc değişmiyor.

Herneyse FB'nin de galibiyeti gitti yine.Tebrikler herkese.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Hayrettin abi sen doğru söylüyorsun.Geçti artık.Bir şey değişemeyecek.Sadece eğer kasti olarak bunlar yapılıyorsa haram zıkkım olsun o aldıkları paralar.
    So what?
    Saike

Quote Originally Posted by FeYYaz1989 View Post
    Batuhan'ın boş kaleye vuramadığı top saçmalıktı,Bobo boşda gelen Burak'a vermeyip topu kaleye yuvarlayarak attığı ilk golün anlamını sildi..Takım kötü oynadı,Deivid ve Volkan en çok sinirimi bozan Fenerbahçe'li futbolcular oldular söylemeden edemedim,birer bravoda onlara..
    Yalnız Beşiktaş taraftarına yine helal olsun,Desibel manyağı yaparız adamı
    Artık maç sonuçlarına bakmayacağım bu maçtan sonra bizim için bu lig bitti.Paflarla çıkarsak daha iyi olur,yeni yeni oyuncular görürürüz makara olur..En azından bazıları oynasın ama Batuhan gibi topa vuracak gücü olmayanlar değil.
    Hakem?Sakinleştim artık bir şey demiyorum,tez zamanda inşallah bırakması dileğiyle,bırakmazsada Allah'a havale ediyorum,cezasını O uygun görsün..
    Yüce fenerbahçe taraftarına küfürler için teşekkür ediyorum,hahaha bizim maçlar hariç küfür etmiyorlar galiba ama belki Aziz Yıldırım öyle programlamıştır..
    Neyse galibiyeti hazmetmeyi başaran fb taraftarına tebrikler ve Avrupa'da başarılar..Ligde de başarılar,artık meydan sizin istediğinizi yapın..
    Son olarak Burası Beşiktaş...

Aklımdayken konunun tekrar açılması iyi olmuş,kendine güvenemeyen msj atmasın yada attığı mesajın karşılığını görsün.Teşekkürler Turksportal yönetimi..
    Hocam süpersin yaw

Nesil
    2006
    Yer
    Çorlu

Herşeyden önce bulduğumuz net pozisyonları değerlendirmeliydik bence . Tamam hakem bariz golümüzü yedi ama bulduğumuz pozisyonları atsaydık zaten maç çok farklı olacaktı . Hakan arıkanı her zaman söylüyorum beğenmiyorum kritik maçlarda kritik hataları 'sık' yapan bir kaleci o yüzden rüştü'nün bir an önce kaleye geçmesi lazım .

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Beşiktaşın haftalardır hakkı yeniyor bunun bir yerde sonlanması lazım geçen sene bize kurulan oyun bu sene beşiktaşa oynanıyor

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale

Quote Originally Posted by eXcitinG View Post
    Geri çevirebiLecekmiyiz Hayır ? O zaman yapacak bişeyimiz yok.Cidden yok.Bu zamana kadar bende böyLe düşünüyordum tepki göstermeLiyiz diyordum ama sanırım daha da ters tepki oLarak bize geri dönüyor.Bundan sonra işimize bakaLım.Ben artık Beşiktaş maçLarında deLgado oynarken zevk aLmaya çaLışıcam onun maç içinde yapacağı bir kaç hareketin beni heyecanLandırmasını bekLeyeceğim.Serdar özkanın Batuhanın oyunda oLmasını ve onLarı izLemeyi bekLeyeceğim.Artık başka şeyLere yöneLmemiz gerek.Lig bitmiştir bizim için diyoruz ama yarın GaLatasaray yeniLse haLa zirvede iddaa Lı konumda oLacağız.Bütün oLumsuzLukLara rağmen.Kim biLir beLki bu maçta yaşananLardan sonra LiverpooL maçında gösterdiğimiz kenetLenme örneğini gösterip bir mucize yaşatacağız.Daha 11.Haftadayız beyLer.
    Abi iyi anlatıyorsunda daha 11 maçın 5'inde kek hata olduysa geride daha 23 maç var Eyvah diyorum o zaman yaaSinir hastası olurum ben vallahi..
    Delgado için söylediklerine katılıyorum bazen gerçekten insanüstü oyun zekası gösteriyor ama bazen,mesela bir maçta 2-3 kere onları da yakalayabilirsen..Serdar Özkan'ı da Batuhan'ı da,hele Batuhan-en başından beri sevemedim,hele hakkında duyduğum bir olay ile benim için bitmiştir-bugün topa vuramayarak-ki şu ligde orda gol atamayacak demiyorum ama topa vuramayacak adam oynamasın abi- Beşiktaş'ı yakan adam oldu.
    Zirve için iddialı konuma neden gelemeyeceğimiz ortada,zaten futbolumuzda tat vermiyor,bir eğlencemiz vardı bu akşam onunda açık anlamıyla içine edildi.Liverpool maçı umramda değil..
    Artık Beşiktaş maçlarından zevk almak için gerekenler,
    -En az 4-5 tane gerçek Beşiktaş'lı,formanın ağırlığını bilen,terbiyeli ve az da olsa yetenekli pafdan oyuncu.
    -Vazgeçilmezimiz taraftarımız,özellikle içerideki maçlarda izlemek ve eğlenmek için gerekli olan yegane şey.
    -Hakan'a ısınımadım,Rüştü eski fbli.Kalede sıkıntı var,Altay'dan kiralan Atilla oynarsa iyi olur.
    -Tello bir daha sakatlanmasın
    -Alehimize karar veren bir hakem olursa maçlar biraz daha aksiyonlu geçiyor-bu kişiden kişiye değişebilir ama...
    Yaratıcı pankartlar ve tribünde ki birlik beraberlikte devam ettiği sürece hep yenilsekte fark etmez.Püfff Beşiktaş sadece futbol takımı değil,BEŞİKTAŞ bir ruhdur abi,ben yaşadığım sürece hep yanımda olacak bir ruh..Biz amatör takım galibiyetlerimizle de övünmesini biliriz gerekirse,sadece Ertuğrul Sağlam'ın maçtan sonra ki efendi tavırlarıylada...

Nesil
    2006

Beşiktaş'ta Hakan oynamamlı. Atılan topları tutamıyor, hep sektiriyor bu Beşiktaş kalesindede gol oluyor. Eğer oynatılacaksa defans hızlı olup rakipten önce vurmaya çalışacak yoksa Beşiktaş çok gol yer. Hakan'ın top tutma yeteneği var. Ama elinden kaçırıyor her seferinde...

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Fernando Gago yeni avatarın süper olmuş.

Şimdiden hazırlığa başlamışın.Helal.

Sağlam olsun bizim olsun.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Murat Özdemir View Post
    Fernando Gago yeni avatarın süper olmuş.

Şimdiden hazırlığa başlamışın.Helal.

Sağlam olsun bizim olsun.
    Herşeye neden ön yargılı bakıyorsun ki ...

Avatar bakıyordum Sivaslı olduğum ve Sivas iyi gittiği için avatarını koydum rahatsızsan değiştirim

Nesil
    2006

İşin komiği niye Beişktaş yönetimi FTK Kupası BJK-FB yar-finalinden sonra bu hakem eleştirisini yapmadı merak ediyorum. Keşke o günde bunları söyleselerdi. O zaman bu gün bunları söyleyebilirlerdi. Herkese hayat adildir.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Yok canım ne rahatsızlığı.Benimde hoşuma gitti.

Bende koycam.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Merak ettiğim maç öncesinde rahat kazanırız diyenler bu maçta beşiktaşın biraz şansının yardımı ile çok farklı kazanacağı maçı seyrettikten sonra buraya neden maçı rahat kazanamadıkları nasıl açıklayacaklar?
    So what?
    Saike

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by GeNç KaRTaL View Post
    Merak ettiğim maç öncesinde rahat kazanırız diyenler bu maçta beşiktaşın biraz şansının yardımı ile çok farklı kazanacağı maçı seyrettikten sonra buraya neden maçı rahat kazanamadıkları nasıl açıklayacaklar?
    Kötü oynadık, pas hatası yaptık. Ortasaha iyi konsantre değildi. Eğer bu yazdıklarım olumlu olsa farklı kazanırdık.

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

Merak ettiğim maç öncesinde rahat kazanırız diyipte bu maçta beşiktaşın biraz şansının yardımı ile çok farklı kazanacağı maçı seyrettikten sonra buraya neden maçı rahat kazanamadıkları nasıl açıklayacaklar?
    Onlar sırf insanları tahrik etmek için buraya doluşmuş kişiler.Yorumlarında hiçbir gerçekçilik olmadığı belli.Rahat yenceklermiş.Ne zaman rahat yendiniz ki

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale

Bütün Beşiktaşlılar Sivas avatarı koysun kampanyası açıyorum arkadaşlar,destek bekliyorum..
    Destek gelmezse de bir hafta o avatarla kalacağıma söz veriyorum-destek gelirse ve yoğun katılım olursa aramızda anlaşırız o süre kullanırız
    Ne de olsa o da bir Turkücell Süperis Ligue takımı deil mi?

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul-Bahçelievler

iyi başladığımız maç kötü bittii....Yazık Oldu....

Sağlık Olsun....

Allah'ın Bildiğini Kuldan Saklayanlar Utansın

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

O zaman şu nu erkekçe kabul edeceksiniz.Derbi maçları hakkında yorum yaparken varsayımlarda bulunmayacaksın.Adam gibi görüşünü belirt.Şu oyunculardan umutluyum falan de.Öyle rahat kazanırız diyip milleti tahrik etmenin manası yok.Milleti germekten başka bir işe yaramıyor..
    So what?
    Saike

Nesil
    2007
    Yer
    Kocaeli

O zaman şu nu erkekçe kabul edeceksiniz.Derbi maçları hakkında yorum yaparken varsayımlarda bulunmayacaksın.Adam gibi görüşünü belirt.Şu oyunculardan umutluyum falan de.Öyle rahat kazanırız diyip milleti tahrik etmenin manası yok.Milleti germekten başka bir işe yaramıyor..
    ''Gelenek bozulmaz kazanırız'' demek milleti germiyo zaten

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Şemsicim bence sen biraz uyu,dinLen.Sinirin haLa geçmemiş anLaşıLan.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Gelenek gelenek demekte insanları germekten başka birşeye yaramıyor

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Beyler bu konuda sildigimiz Mesajlarin haddi hesabi yok, tahrik edecek mesajlar atilacak olursa Konuyu bir daha hic acilmamak uzere kapatacagim.

Duzgun, duygularini iyi niyetle belirtmek isteyen arkadaslarimiza engel olmayalim.

Lutfen biraz daha sakin.

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale

Sıcak sıcak beyler,biz hep geliriz sayın Demirören...Ama cesurca açıklama,bravo beklemezdim.Bu arada Gago'nun avatarını kaldırması ve beklediğim desteği alamam nedeniyle birde Sivasspor avatarını gördükçe ayarım kaçtığından dolayı avatarı değiştirmeye karar verdim.Verdiğim sözü yutmak istemiyorum ama dayanamıyorum,herkesten özür diliyorum.Sivasspor ve taraftarları dahil..

Kesin karar verildi !..

İsmet Arzuman'ın iptal ettiği golle infiale geçen Beşiktaş'ta kesin karar verildi !.. Başkan yıldırım Demirören az önce sona Yönetim Kurulu toplantısı sonrası basın mensuplarına açıklamada bulundu.
    Başkan Demirören, Sivasspor maçına kesinlikle PAF takımı çıkaracaklarını belirtti ve "Seyircimiz maça gelmesin" dedi. Demirören sponsor firmalara da seslenerek "İsterlerse desteklerini çekebilirler" diye konuştu. Hakem İsmet Arzuman'ın hakemliği bırakmasını isteyen Demirören, Beşiktaş Kongre Üyesi olan TFF Başkan Vekili Affan keçeci'nin Federdasyon'dan istifa etmesi gerektiniği belirtti.

Demirören'in Fenerbahçe ve Galatasaray hakkında da açıklamalar yaptığı belirtiliyor.
    ligtv.com.tr

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Ahh Batuhan ahhh....

Nesil
    2007
    Yer
    i bilmiyor..

Hakemlerimiz çok başarılı özelliklede yanlış karar verme giibi konularda Fenerbahçe yönetiminide tebrik etmek lazım hakemi baskı altına aldılar maçtan önce ... Müthişsiniz ...

TEBRİKLER HAKEMLERİMİZ ...

Batuhan cok yetenekli,hirsli,ilerisi icin en iyi forvet olabilecek tipten bir futbolcu.Güzel kardesim sen neden kendini göstermek icin vurdun o topa ? Gencligine verelim ama yani orada Higuain`e biraksa gol,bitti ! Bu kadar tartisma falan da cikmayacakti.

Delgado belki de en iyi futbolunu oynadi burada.Gercekten süperdi,izlerken büyük keyif aldim.Bobo golün disinda pek bisi yapmadi,hatta 2 tane mutlak gollük pozisyonu bitirdi.Ibrahim Toraman iyi mücadele etti.

Cisse,Koray,Burak,Hakan,Diatta,Ali Tandogan,Ibrahim Üzülmez cok kötüydüler.Besiktas`in kanatlardan 1 tane bile isabetli ortasi yoktu,Fenerbahce`nin ise 17 tane

Fenerbahce`de en iyi oynayan Gökhan Gönül ve Carlostu.Gercekten kanatlari müthis kullandilar.Cok iyi oynadilar,cok iyi mücadele ettiler.Gökhanin seri calimlari cok güzeldi Carlos`un bitmek tükenmek bilmeyen enerjisi hele ...
    Semih,Deivid cabalamak istediler iste ama golden baska biryerde gözükmediler,ama maci alan da onlardi.

Fenerbahce`nin stoperleri kötüydü,Alex kötüydü,Vederson vasatti,Aurelio vasatin altindaydi,Deniz vasatin altindaydi.

Sonucta zevkli macti ama hatalarla dolu bir macti,maci hatalar belirledi diyebiliriz.

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Bence milletçe; Tahrik etmeyi de seviyoruz, tahrik olmayı da. Olay burada. Spor bahane, futbol bahane, Fenerbahçe - Beşiktaş maçı da bahane.
    (/s)

Nesil
    2005
    Yer
    Republic Of Fenerbahçe

Bilmiyorum beşiktaşlı kardeşlerim hala sinirlerinden olsa gerek biraz aşırıya kaçmaya başladılar.
    Pozisyon Faul'dü arkadaşlar.Yani profesyonel futbol oynayan arkadaşlar var içinizde bilirsiniz.Amatör liglerde bile havada en ufak müdahaleye faul çalınıyor.
    Gelelim hakeme..
    Birşeyi merak ettim.Maçtan önce Federasyonu ve HAKEM atamalarındaki dikkatsizliğini mhk'nın eleştirmişti fenerbahçe yönetimi.Hatta arzumanın bu maçı kaldıramayacağı söylenmiş artık türk takımlarının hakem hatalarının yükünü çekmemesini istemişti..Ne oldu? BJK yönetimi jet hızıyla cevap verdi - ki fenerin açıklamaları BJK'nin B'sini içermiyordu- hakem eminiz iyi yönetecek , mhk iyidir şudur budur..bjk resmi sitesinde hala mevcut o yazı..Sonucunda ne oldu? hakem hataları tek beşiktaşı etkilemedi bu maç emin olun..
    İlk haftadan beri fenerbahçenin kaç tane net penaltısı verilmedi..kaç tane ufak ufak kıyıldığı maç oldu...beşiktaşta aynı şekilde...Fenerbahçe bu düzendeki yanlışlıkları yuhalarken alkış tutanlar şimdi en önde yuhluyorlar..gerçekleri görmek için illa tecrübe edinmek gerekmez..gün gelir devran döner seni de bulur demişler ya işte beşiktaşın başına gelen buna benzer birşey..
    yazıktır o her maçta stadı dolduran bjk taraftarına..onlar karşılıksız seviyorlar.
    dar ağacında olsak bile son sözümüz FENERBAHÇE !

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Futbolu konuşmaya gerek yok.Görünen köy klavuz istemez...

Bu Lig İçin Fazla Şerefliyiz...!!!

Tebrikler F.Bahçe...

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Yalnız şu var.Hakem düdüğü çaldı Beşiktaşlılar devam etti.Düdüğe kimse aldırış etmedi devam ettiler gol oldu.Fenerliler zaten el kaldırdılar.Beşiktaş devam edip golü atınca üzülen taraf oldu haliyle..Yalnız pozisyon faul mü orası tartışılır..

Nesil
    2005
    Yer
    Republic Of Fenerbahçe

Quote Originally Posted by Ayg.22 View Post
    Yalnız şu var.Hakem düdüğü çaldı Beşiktaşlılar devam etti.Düdüğe kimse aldırış etmedi devam ettiler gol oldu.Fenerliler zaten el kaldırdılar.Beşiktaş devam edip golü atınca üzülen taraf oldu haliyle..Yalnız pozisyon faul mü orası tartışılır..
    Evet beşiktaşlı dayım ile beraber izliyorduk ve düdük çaldığı anda faul dedi ve pozisyon devam edip gol olunca sevinmedi bile..Düdük çalmıştı.Pozisyon ise faul..
    dar ağacında olsak bile son sözümüz FENERBAHÇE !

Sayfa 12 / 16 İlkİlk ... 21011121314 ... SonSon

Mesaj Yetkileri