Sayfa 12 / 41 İlkİlk ... 2101112131422 ... SonSon
331 ile 360 arası toplam 1216 sonuç

Konu: A Milli Takım Sohbet Alanı

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Quote Originally Posted by benbenim View Post
    bir kaç ay önce kendi topçuları bir diğer topçularını hastanelik etmiş ama onlar gelip de Volkan'a şaşırmadık diyorlar, komik olan bu Volkan'ı sorgulamadan önce kendinizi sorgulayın.

Biz Melo yaptığında şaşırmadık zaten.Melo'nun nasıl bir oyuncu olduğu belli.Volkan'ın da belli.Bizler oyuncumuzu olduğu gibi kabul ediyoruz.Ama sizde o yok.Volkan ne yapsa haklıdır Volkan büyük adam öyle şeyler yapmaz Fenerli o yapar mı öyle şeyler dimi

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Bu arada basın özgürlüğü diyenler Volkan'ın dedigi şu bölüme dikkat etmediniz heralde.
    Takım Arkadaşlarım Söylemesi İle Bende Arkadaştan Beni Çekebileceğini Onların İstemedigini Söyledim..

Diğer oyuncular da istememis Volkan'da sonradan kararını degistirmis.Yani Volkan burada temsilci gibi ve gazeteci çekince bunları benim dedigimi nerenden duyuyorsun demistir.

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by barahir View Post
    "Ben seni yazdım oğlum, seni evden aldırmazsam ben de Volkan Demirel değilim"

Hakaret???
    Tehdit sayılır bu herhalde.Hukuk filan anlamam ama.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

Quote Originally Posted by RaSenGan View Post

Biz Melo yaptığında şaşırmadık zaten.Melo'nun nasıl bir oyuncu olduğu belli.Volkan'ın da belli.Bizler oyuncumuzu olduğu gibi kabul ediyoruz.Ama sizde o yok.Volkan ne yapsa haklıdır Volkan büyük adam öyle şeyler yapmaz Fenerli o yapar mı öyle şeyler dimi
    biri yukarıda Volkan'ı durdursun tarzında birşey yazmıştı. onun için dedim; siz önce kendi topçunuzu durdurun.

Volkan evet büyük adam. insan her zaman hata yapar ama Volkan bu konuda haklı. hele ki; karşı taraf Habertürkse.

neyi tartışıyoruz yahu. Volkan ismi geçti size de eğlence çıktı.
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Quote Originally Posted by vego View Post
    Tehdit sayılır bu herhalde.Hukuk filan anlamam ama.
    Tekrar başa dönüyoruz o halde.. Kısır döngü işte

Quote Originally Posted by barahir
    Kavga sırasında bizler neler neler diyoruz, dedik diye yapıyomuyuz? Kavgada söylenen küfürleri sonrasında yapan varsa beri gelsin zaten..

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

biri yukarıda Volkan'ı durdursun tarzında birşey yazmıştı. onun için dedim; siz önce kendi topçunuzu durdurun.

Volkan evet büyük adam. insan her zaman hata yapar ama Volkan bu konuda haklı. hele ki; karşı taraf Habertürkse.

neyi tartışıyoruz yahu. Volkan ismi geçti size de eğlence çıktı.
    Volkan kadar başınıza taş düşsün diyesi geliyor insanın.

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Tekrar başa dönüyoruz o halde.. Kısır döngü işte

İşte bilmiyorum,dediği lafı anlamadım da zaten.Olaylar olaylar.Ne gereksiz olaylar.

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Volkan çok sık tahrik oluyor, her olayda illa bi tahrik eden var. Bugünkü olayda söz konusu gazeteci için kimsenin olumsuz bir yorumunu göremedim. Yani genel olarak, tahrik edecek tipte bir insan değil deniyor, tabii bunu diyende meslektaşları. Olayı takım ve gazeteden arındırıp, iki şahıs arasındaki düşünmek daha mantıklı sanki. Ayrıca Volkan haklı olsa bile ortada evden aldırırım diyecek kadar büyük bir olay göremedim.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

bu arada Volkan'ın o sözleri söylediğini nereden biliyorsunuz ? şıracının şahidi bozacı
    Last edited by di canio : 28.Mayıs.2012 at 01:00 Reason: Silinen mesajdan alıntı kaldırıldı
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

bu arada Volkan'ın o sözleri söylediğini nereden biliyorsunuz ? şıracının şahidi bozacı
    istisnalar kaideyi bozmazda , ben soyledi demedim volkan boyle boyle soylemiste demedim konuyu uzaktan takip ediyorum zaten volkan eger bunu solediyse saldirmalari normal dedim.
    Last edited by meddah : 28.Mayıs.2012 at 01:18

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by byariff View Post
    istisnalar kaideyi bozmazda , ben soyledi demedim volkan eger bunu solediyse saldirmalari normal dedim.
    Bunu söylemeden öncesi diyoruz.

Nesil
    2007

Böyle bir haber söyleseler kimin yaptığını sorsalar ilk söyleyeceğim birkaç isimden biri olurdu Volkan Demirel, şaşırmadım Kızmıştır birine, birşeye o an sinirlidir demiştir birşeyler. Özür diler olay kapanır...

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Haber yalan olsa, yazdıkları konuşmalar yalan olsa. Twitter'den 123123 kere yazardı, ''Böyle bir olay yok diye''. Adam bile kabul ediyor ve savunmasını yapıyor. Sizde ''keşke benim yerimede vursaymış.'' diyebiliyorsunuz. Kabul edin hatasını.
    Nush İle Uslanmayanı Etmeli Tekdir
    Tekdir İle Uslanmayanın Hakkı Kötektir

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Ortada hata yok ki kabul etsin.. ya da edelim..

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Ortada hata yok ki kabul etsin.. ya da edelim..
    Volkan'ın sözlerini hata olarak algılamamanıza şaşırmıyorum açıkcası.

Taraftar gözüyle bakmadığınız için normal karşılıyorsunuz.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2007
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by Deus Dominus View Post
    Oradaki konu farklıydı, belli ki kendileri de zamanında yapmış haytalık, yemiş sopa... Yedirememiş...Yaşadıklarının benzerini görünce de anıları depreşmiş (varsayım)
    Tecavüze karşı olanlar tecavüze falan uğramışlar mıdır sence? Umarım sen savunuyorsundur. Tanımadığın kişiler için daha mantıklı varsayımlarda bulunmanı tavsiye ederim.

O olayla bu olayı kıyaslamak nasıl bir zekanın ürünüdür onu da anlamak zor gerçekten.

Konu Habertürk ile Fenerbahçe arasında ki gerginlikle alakalı. Volkan'da kendince kendinin çekilmesine tepki koymuş, takım arkadaşları olayı hikaye. Ama böyle bir tepki koymakta haklı mı? Evet. Davranışı doğru mu? Hayır.
    Last edited by GeanyGS : 28.Mayıs.2012 at 04:09

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Haberturkun Fenerbahceli bir futbolcuyu onlarin istemedigi halde cekmeye calismasi yanlis, zaten arada gerginlik var boyle birseye kalkismamasi lazim o gazetecinin.

Volkan yazilanlarin hepsini dememise bile bunlara benzer seyler demistirki o gazetecinin yaptigindan dahada yanlis.

Futbol anlamda dibe vurmaya gidiyorken boyle seylerin olmasi herseyi dahada kotu hale getiriyor, soyle sihirli bir deynek degsede yavas yavas iyi yone dogru gitmeye baslasa hersey cok daha guzel olacak.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

İşin özeti şudur; gazeteci herhangi bir futbolcuya seni çıkışta yakalarım deseydi vaaay o gazetecinin haline olurdu.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

adalete sayıp söversiniz , başkasına olunca hop adalet iyi

polise sayıp söversiniz , başkasına olunca polise mukavemet mi , napıyor bu fenerbahçe !

QTM , QTM diye sayıp sövmekten öte yırtınırsınız , habertürke lanetler okursunuz , her fırsatt sayıp söver elinizden gelse dövecek şekle gelirsiniz ama konu Fenerbahçe olunca ,

Onuruyla görevini yapmaya çalışan muhabirlere , işte Volkan Milli Takım kampında durup duruken saldırmıştır eminim , gerçekten tebrik edilesi insanlarsınız.

Nesil
    2011
    Yer
    Kocaeli

habertürk gazatesine tepki vardı zaten volkanda bu tepkiyi dışa vurmuş biraz fatih altaylıya selam göndersin o gazeteci

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ

Burda bu kadar tartışma çıkmasının sebebi Fenerli arkadaşların bir türlü bazı şeyleri kabullenememeleridir.Kimse burda oo Volkan çok suçlu adamın hiç suçu yok demiyor.Zaten gazetecilerin ne ayak olduğunu hepimiz biliyoruz.Adam gibi işini yapan bir elin parmaklarını geçmez.

Bu olayda da eminim ki gazeteci birşey yapmıştır ve Volkan sinirlenip bu harekette bulunmuştur.Sonra da gidip evinden aldırma muhabbetini yapmıştır(Çok kurtlar vadisi izlemekten oluyor).Benim tek isteğim evet olayın sebebi gazetecidir suç ondadır fakat Volkan'ın da böyle bir harekette bulunmaması gerekirdi.Hem kendisinin hem de gazetecinin özür dilemesi gerekir.Bunu söyleseniz zaten hiçbir sorun kalmayacak ortada.Ama hala inadına Volkan'ın hatası mı var? Hani nerde görmüyoruz? falan diye takılırsanız burdaki insanlarda elbet birşeyler yazma gereği hissediyor.

Son olarak kendime adıma suçun %90'ı gazeteci de olabilir.Ve kendisinin çıkıp özür dilemesini bekliyorum.Aynı şekilde gazetecinin üzerine yürüyen ve evli barklı adamı evinden aldıracak olan Volkan'ın da en azından bir özür dilemesi gerektiğini düşünüyorum.

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by Suicider View Post
    Burda bu kadar tartışma çıkmasının sebebi Fenerli arkadaşların bir türlü bazı şeyleri kabullenememeleridir.Kimse burda oo Volkan çok suçlu adamın hiç suçu yok demiyor.Zaten gazetecilerin ne ayak olduğunu hepimiz biliyoruz.Adam gibi işini yapan bir elin parmaklarını geçmez.

Bu olayda da eminim ki gazeteci birşey yapmıştır ve Volkan sinirlenip bu harekette bulunmuştur.Sonra da gidip evinden aldırma muhabbetini yapmıştır(Çok kurtlar vadisi izlemekten oluyor).Benim tek isteğim evet olayın sebebi gazetecidir suç ondadır fakat Volkan'ın da böyle bir harekette bulunmaması gerekirdi.Hem kendisinin hem de gazetecinin özür dilemesi gerekir.Bunu söyleseniz zaten hiçbir sorun kalmayacak ortada.Ama hala inadına Volkan'ın hatası mı var? Hani nerde görmüyoruz? falan diye takılırsanız burdaki insanlarda elbet birşeyler yazma gereği hissediyor.

Son olarak kendime adıma suçun %90'ı gazeteci de olabilir.Ve kendisinin çıkıp özür dilemesini bekliyorum.Aynı şekilde gazetecinin üzerine yürüyen ve evli barklı adamı evinden aldıracak olan Volkan'ın da en azından bir özür dilemesi gerektiğini düşünüyorum.
    Bende bu yazıya katılıyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

böyle yazdıktan sonra hepimiz katılıyoruz zaten ama savunma moduna geçmemize sizin gibi düşünenler sebep olmuyor ne yazık ki .

Saldırıya geçersen , haklıyken , haksız durumuna düşüyorsun işte , Volkan'ın yaptığı yanlış , bunun için özür dilesin zaten ama bunun sinir anında , %99 Türk gencinin söylediği laflardan biri olduğunu biliyoruz.

Yoksa kameralar önünde bu şekilde tehdit edip , gerçekten sonra bu adamı evinden aldırabileceğini düşünen var mı ? En esaslı mafya babaları bile yapamaz bunu.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

http://www.izlesene.com/tv/cihanhabe...tehdit/6253911

Olayın videosu yayınlanmış.

Yorum yapmıyorum artık sonra insanları tahrik ettiğimiz söyleniyor.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

Gazetci karsilik bile vermemis ki elindeki fotograf makinesi vs havada degil yerde duruyor çekmemis bile galiba nese dedigim gibi , muhurlu yazili belge koysanda inanmazlar. videoya simdi fake kim diyecek 4 gozle bekliyorum.
    Last edited by di canio : 28.Mayıs.2012 at 15:27

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

"oglum bak git" cilginligindan sonra

"seni yazdim oglum" cilginligi baslarmi acaba

Şu adamları pohpohlayarak tepemize çıkardık, şimdi istediği gibi hareket etme özgürlüğüne sahip olduklarını düşünüyorlar. Allah ıslah etsin ne diyeyim.

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Quote Originally Posted by Deus Dominus View Post
    Şu adamları pohpohlayarak tepemize çıkardık, şimdi istediği gibi hareket etme özgürlüğüne sahip olduklarını düşünüyorlar. Allah ıslah etsin ne diyeyim.
    Ortalıkta her şekilde at koşturup sonra arkalarında büyük kitlelerin desteğini görünce böyle oluyorlar işte.Adam diyordur 'Neler neler yaşandı tüm insanlar arkamızda.' ne yapsam yeridir.Evden aldıracam seni demeye kadar ilerliyor.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Habertürk varsa işin içinde her şey olur. Çıkıp Fenerbahçe'ye, Aziz Yıldırım'a, bizim işimiz bu, biz her şeyi yayınlarız diyen, medyacılık dersi veren yayın yönetmeni, Fenerbahçe lehine olan ve haber değeri taşıyan dava sonucunu nedense medya organlarında hiç ama hiç haber olarak vermiyor. Sonra da bu adamlara ben medya mensubu diye saygı mı duyacağım? Birisine iş öğretiyorsan onu layıkıyla yapman lazım.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2007
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by Sekopej View Post
    Habertürk varsa işin içinde her şey olur. Çıkıp Fenerbahçe'ye, Aziz Yıldırım'a, bizim işimiz bu, biz her şeyi yayınlarız diyen, medyacılık dersi veren yayın yönetmeni, Fenerbahçe lehine olan ve haber değeri taşıyan dava sonucunu nedense medya organlarında hiç ama hiç haber olarak vermiyor. Sonra da bu adamlara ben medya mensubu diye saygı mı duyacağım? Birisine iş öğretiyorsan onu layıkıyla yapman lazım.
    http://fanatik.com.tr/Eglence-ve-ger..._91_263996.htm

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/20643539.asp

http://spor.milliyet.com.tr/milli-ta...18/default.htm

Diğer gazeteler de yapmış haberi.

Ayrıca Volkan'a hak veriyorum. Kendi takımına yönelik tahrik edici haberler yapan bir gazetenin muhabirleriyle bende iyi geçinmezdim, bende resmimin çekilmesini istemezdim ama davranışı için "hepimiz yapıyoruz, adam dayanamamış" tarzında genellemek çok yanlış. Bahsettiğimiz kişi mahalle delikanlısı değil hem kendi takımının hemde milli takımının kaptanlarından evli barklı bi adam. Hem topluma hem milli takımda ki gençlere örnek olması gerekirken bu tarz davranışlarla herkesin tepkisini çekiyor.

Volkan'dır şaşırmamak lazım diyenlere niye kızılıyor anlamadım. Alex böyle bir hareket yapsa şaşırırdık ama Volkan yaparsa şaşırmayız. Aynı Melo ve Engin'in böyle bişey yapması durumunda şaşırmayacağımız gibi.

Sayfa 12 / 41 İlkİlk ... 2101112131422 ... SonSon

Mesaj Yetkileri