Sayfa 12 / 30 İlkİlk ... 2101112131422 ... SonSon
331 ile 360 arası toplam 881 sonuç

Konu: FM 14 Oyun İçersinde Karşılaştığınız İlginç ve Komik Olaylar

Nesil
    2013
    Yer
    Elazığ

Bu adam öleli 2 yıl olmuş,

http://en.wikipedia.org/wiki/Nenad_Bijedi%C4%87

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Parma'da maclara taraftarlar cikiyo olsa gerek;

Nesil
    2013
    Yer
    Elazığ

26 sakat nedir arkadaş, uçak,otobüs vs. kazasımı olmuş ?

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by 5267 View Post
    26 sakat nedir arkadaş, uçak,otobüs vs. kazasımı olmuş ?
    Taraftar antremani basti, oyuncu dovdu bence, hep cikik-kirik-yirtik var cunku

Nesil
    2003
    Yer
    İzmir/KARŞIYAKA

sözde antremanlarda gelişmiş. Profile bakınca açıkca geliştiğini görüyoruz

Nesil
    2013
    Yer
    Coventry/UK

Öyle deme adam örnek profesyonel

Emenike saha kenarında tedavisini oldu, oyuna girdi, gole gidiyorken bizim fizyoterapist gayet rahat bi şekilde sahanın içinden yürüye yürüye kulübeye döndü

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Adam 4,5 yıldız potansiyelli, raporunda oyuncu için 5-6 milyon civarı bonservis gerekir diyor. Kulp oyuncuyu gereksiz diye transfer listesine koydu ve 8 bin Euro istiyor. Oyuncunun böyle bir talebi de yok. Kulüp az önce küme düştü, acısını bu çocuktan çıkarıyor olabilirler mi ?

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Çocuk satılmak istemiştir.Talebi silinmiştir belki ^^ Küme düşmede serbest kalma fiyatıda aktif olmuş olabilir mi?
    Kendileri sattıkları sırada çocuğun değerinden yukarıda fiyat söylemiyorlar.(Çocukta potansiyel olsa bile tanınmadığından)Eğer sen teklif edersen dünyalar istiyorlar

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by LifeYourself View Post
    Çocuk satılmak istemiştir.Talebi silinmiştir belki ^^ Küme düşmede serbest kalma fiyatıda aktif olmuş olabilir mi?
    Kendileri sattıkları sırada çocuğun değerinden yukarıda fiyat söylemiyorlar.(Çocukta potansiyel olsa bile tanınmadığından)Eğer sen teklif edersen dünyalar istiyorlar
    Ben de özellikle baktım çocuk kendi mi istedi diye ama öyle bir durum yok. Sözleşmesinde küme düşmede serbest kalma maddesi de yok. Ve 8 bin Euro teklifi de kabul ettiler oyuncuyla anlaştım sene sonunda geliyor. Hayatım boyunca karşılaştığım en kek transfer oldu. FM 2008'de olurdu oyuncuyu 30 bine alıp 30 milyona satmalar bakalım bu oyuncu nasıl olacak.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Ribery 33 yaşında futbolu bırakma kararı aldı. Transfer listesindeydi ve bu sezon sadece 2 maç yaptı, ben adamı almayı düşünürken futbol bırakılır mı be? Sözleşmesinin bitmesine de daha 1 yıl vardı.

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Tepede bırakmak istemistir.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Artık 32+ adamları oynatmazsan emekli olmaya karar veriyorlar.Son günlerini kulüpte geçirmek için

Şu var bi de.
    Tam sevinmiştim , Messi misin arkadaş istenen meblaa ne öyle. Olayın özü bu adam transfer listesinde 237 milyon euroya.
    Yuh yav

Nesil
    2007

Onur Kıvrak'ın istediği maaşı yazsam dudağınız uçuklar Gittim Asmir Begovic'i aldım, maaşı + bonservisi Onur'un yarısına geldi

Şu an video koyma durumum yok ama sizinde başınıza gelmiştir muhakkak. Rakip defansın arkasına uzun top attık diyelim, kaleci de çıktı riski girmemek için topu sert şekilde ayakla uzaklaştırdı. O vurduğu top direk benim oyuncuma geliyor ve benimki de o gelen sert topu rahatlıkla boş kaleye yolluyor; gol. Sanırım kaleci kalitesiyle alakalı, Eray İşcan kaledeyken ben de yedim böyle bir gol.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Gncl1905 View Post
    Onur Kıvrak'ın istediği maaşı yazsam dudağınız uçuklar Gittim Asmir Begovic'i aldım, maaşı + bonservisi Onur'un yarısına geldi

Şu an video koyma durumum yok ama sizinde başınıza gelmiştir muhakkak. Rakip defansın arkasına uzun top attık diyelim, kaleci de çıktı riski girmemek için topu sert şekilde ayakla uzaklaştırdı. O vurduğu top direk benim oyuncuma geliyor ve benimki de o gelen sert topu rahatlıkla boş kaleye yolluyor; gol. Sanırım kaleci kalitesiyle alakalı, Eray İşcan kaledeyken ben de yedim böyle bir gol.
    Sinan Bolat korner direğinin oradan ne akla hizmetse serbest vuruş kullandı.Tabi her zamanki gibi degajlar dahil attığımız tüm toplar rakibe gittiğinden rakip forvet gelişine bizim kaleye soktu.Sinan yetişemedi korner direğinin oradan topa gol.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Harbiden Onur kıvrak çok para istiyor fakat istediği para kadar iyi oynamıyor elimizdede iyi türk kaleci yok mecbur alıyoruz türkiye liginde isek

Bazı arkadaşlar futbolda bunlar oluyor barça-celtic maçı falan diyebilir ama sizde biliyorsunuz ki bu tür olaylar bu oyunda gereğinden fazla oluyor. Verdiğim paraya tekrar tekrar tekrar acıdım

Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

şu kaleciyle gol yeme işi 3 kere geldi başıma Rufier ile hemde delirdim resmen hepside ciddi olumsuz etki etti maç sonucuna. Ayrıca Mert Günok habure kendi kalesine atıyor yahu

sakary Ali Misafir

11 hafta sonunda puan durumu güzel bir hal aldı.

23-22-21-20-19-18-17-16... Biraz daha zorlasak aslında tüm ligi böyle sıralayacağız

Quote Originally Posted by Birolazar View Post
    Şu var bi de.
    Tam sevinmiştim , Messi misin arkadaş istenen meblaa ne öyle. Olayın özü bu adam transfer listesinde 237 milyon euroya.
    Yuh yav

seninki yine iyiymiş bi de bu var

kariyerimde sürekli uçuk transfer ücreti isteyen takımlar var beni hangi takımla karıştırıyorlarsa

ingiltere'de ayın genç oyuncusu ödülünü almış bu arkadaş bende bir yoklayayım kaç kuruşmuş dedim kendimce ama fiyatı görünce dudağım uçukladı

fm scout 14 yeni çıkmış. Oyuncu arama yaptım. Satış fiyatı 200 bin sterlin diyor oyuncu için. Oyunda oyuncuya yaklaşık bu fiyata yakın bir teklif sundum daha sonra kulüp bende 41 milyon sterlin istedi. Buna benzer 4-5 tane oyuncu için böyle oldu. Anlamadım gitti oyunda transfer ile ilgili bir saçmalık var.

90+1 beşiktaş deplasmanında yediğim gol. Ve bu oyuna verilen 40 TL.

http://www.youtube.com/watch?v=rIUHBI3neOA

Nesil
    2005
    Yer
    Aydın

Quote Originally Posted by darthrevan View Post
    fm scout 14 yeni çıkmış. Oyuncu arama yaptım. Satış fiyatı 200 bin sterlin diyor oyuncu için. Oyunda oyuncuya yaklaşık bu fiyata yakın bir teklif sundum daha sonra kulüp bende 41 milyon sterlin istedi. Buna benzer 4-5 tane oyuncu için böyle oldu. Anlamadım gitti oyunda transfer ile ilgili bir saçmalık var.
    Oyun değil scout'un hatası.

Nesil
    2008
    Yer
    istanbul

Arkadaşlar hangi oyuncuların formaları satıldığı ben de bu şekilde görünmüyor ?

Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by rapX View Post

Arkadaşlar hangi oyuncuların formaları satıldığı ben de bu şekilde görünmüyor ?
    büyük takımlarda oluyor sanırım sadece. Ben Gs'yi yönetirken oluyordu sonra düşük takımlara geçtim sadece satıldı mesajı gelmeye başladı.

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

oyunda bug felanmi var acaba karsi takimin menajerine sallayinca oyuncular atesleniyor besiktasi deplasmanda 5-1 trabzonsporu deplasmanda 6-1 yendim kendi evimde galatasaraya 2-1 yenildim olacak is degil

Oyun beni çok kahretse de Allah'a bin şükür sakatlık ve kalecinin elinde topla tur atması gibi şeyler beni vurmadı.

Şimdi böyle yazdım diye de vurmaz inşallah

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by KanaKe View Post
    oyunda bug felanmi var acaba karsi takimin menajerine sallayinca oyuncular atesleniyor besiktasi deplasmanda 5-1 trabzonsporu deplasmanda 6-1 yendim kendi evimde galatasaraya 2-1 yenildim olacak is degil
    O biraz takımının ruhuyla ilgili bir durum bence.Takımının kazanmaya aç hırslı bir yapısı varsa yorumlardan acayip gaza geliyorlar.Aynısı rakip içinde geçerli.Tabi bunun tek tehlikesi birkaç aksilik yaşayan tarafın demoralize olması.Bunun sonucunda farklar ortaya çıkıyor.Bugdan ziyade aslında güzel bir yansıma

Galatasaray'ı yönetirken özellikle Bilic'i deli ediyorum.Çok eğlenceli.Eğer hala takımın başındaysa sürekli onunla uğraşın.Kendisi çok kolay sinirleniyor.Toplantıları falan terkettiği oluyor.

Ben Drogba'yı oynatmaya devam ediyorum mesela.Sürekli onu kışkırtmaya çalışıyorlar zayıf halka olarak göstererek.Her zaman geri tepiyor.En az 2 gol atıyor o maç
    Last edited by LifeYourself : 05.Aralık.2013 at 14:45

Sayfa 12 / 30 İlkİlk ... 2101112131422 ... SonSon

Mesaj Yetkileri