Anket Sonuçlarını Görüntüle: Kırmızı Şeytanlar bu sene ligde ne yapar?

Voters
11. You may not vote on this poll
  • Şampiyonluk

2 18.18%
  • Şampiyonlar Ligi bileti alır

3 27.27%
  • UEFA bileti alır

4 36.36%
  • Avrupa'ya hiçbir bilet alamaz

0 0%
  • Orta sıralarda kalır

0 0%
  • Küme düşer

2 18.18%
Sayfa 13 / 21 İlkİlk ... 31112131415 ... SonSon
361 ile 390 arası toplam 601 sonuç

Konu: Biraz Heves, Biraz Cesaret, Bu Şehir Size Emanet

Nesil
    2009
    Yer
    MERSİN

Futbolun Adaleti
    Resmen rakibimizi ezdik ne diyeceğimiz bilemiyorum

Nesil
    2013
    Yer
    Elazığ

Quote Originally Posted by burhankemal View Post
    Futbolun Adaleti
    Resmen rakibimizi ezdik ne diyeceğimiz bilemiyorum

Gece gece iyi bir güldüm nedense

Nesil
    2009
    Yer
    MERSİN

Bende gülsüm ama çok sinir bozucu ya

Nesil
    2009
    Yer
    MERSİN

Geç kalmadan tekrar galip geldik.
    Erken gelen golle kolay maç olacak diye düşünürken devamı gelmedi bi de penaltıdan golü yiyince yine mi yenemicez diye düşünürken kazandığımız kornerde Musa adeta bir Boum edasıyla 3 puanı söküp aldı resmen

5. Hafta iti bariyle durum, boş beleş puanlar kaybetmezsek neden olmasın diyoruz. BJK bu sene toparlanmışa benziyor tekrar onları avrupada görürüz inşallah, FB hala yenilmemiş bakaılm kime kısmet olacak

Nesil
    2009
    Yer
    MERSİN

Geçen sezon bitmeden aldığımız Yasin Pehlivan eski takımında ayağı kırılmış uzun bir süre sahalardan uzak kalmıştı, takımla birlikte çalışmalara başladı çok geçmiş olsun diyoruz oyuncumuza

Nesil
    2009
    Yer
    MERSİN

1. ligde genel görünüm,
    Tarsus fırtınası esiyor
    5 hafta itibariyle ligin gol kralı Erciyesde kiralık oyuncumuz Wallace 5 gol

Nesil
    2009
    Yer
    MERSİN

Nasıl oldu bende anlamadım doğru düzgün pozisyon vermeden pozisyona girmeden yendik . Muhammed ilk golünü attı bizim için o önemliydi, Mevlüt ün yokluğu çok hissediliyor bi an önce döner umarım

Nesil
    2009
    Yer
    MERSİN

Bu sene avrupada yok gibiyiz
    UEFA maçlarımızdan henüz istediğimiz alamadığımız gibi gol de atamadık. dileriz bu lige yansımaz

Nesil
    2009
    Yer
    MERSİN

Top bizim Tabela Onların
    En sevmediğim maç sonucu, son haftalarda sallanıyorduk zaten bunun olacağı belliydi bi an önce silkelenip kendimize gelmemiz gerekiyor. Son vuruş yapamıyoruz bi türlü

Nesil
    2012

Gidişat çok karamsar değil hocam özellikle lig artık saygı değer bir takım oldun 2-3 sezon sonra gençler kendini bulunca avrupa'da da o şekilde olursun bence , şu ibb 'de sana fena ızdırap oldu , ne zaman görsem galipler

Nesil
    2009
    Yer
    MERSİN

Quote Originally Posted by 19karabulut07 View Post
    Gidişat çok karamsar değil hocam özellikle lig artık saygı değer bir takım oldun 2-3 sezon sonra gençler kendini bulunca avrupa'da da o şekilde olursun bence , şu ibb 'de sana fena ızdırap oldu , ne zaman görsem galipler
    Sorma hocam hiç bir takımdan çekinmiyorum bunlardan çekindiğim kadar vay arkadaş nedir bunlardan çektiğim

Nesil
    2009
    Yer
    MERSİN

Mevtüt sakatlıktan çıkmıştı, kondisyonunu beklemeden sahaya sürdük zira çok ihtiyacımız vardı o da yüzümüzü kara çıkartmadı sağolsun, Kaptan atıldıktan sonra oyunun hakimiyeti onlara geçti ancak yakaladığımız bir kontrayı iyi değerlendirdik ve işi bitirdik

Bu sezon gruplardaki ilk puanımız liderin deplasmanında olması da başka iyi bir tarafı bakalım neler olacak bundan sonra

Grupmaçlarının yarısı geride kalrıken durum bu şekilde alınabilecek 9 puan var daha

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Eğer 3te 3 yaparsan kesin çıkarsın. çıkamaman için bütün takımların 2 maç kazanması lazım ki oda imkansız sen 3te 3 yaparsan ki şanssız puan kayıpları yaşamışsın.

Nesil
    2009
    Yer
    MERSİN

Quote Originally Posted by trinitrotloen View Post
    Eğer 3te 3 yaparsan kesin çıkarsın. çıkamaman için bütün takımların 2 maç kazanması lazım ki oda imkansız sen 3te 3 yaparsan ki şanssız puan kayıpları yaşamışsın.
    Genelde top hep bizde oluyor maçlarda ama skor üretkenliğinde sıkıntı çekiyoruz biraz, 3te 3 hedefimiz imkansız değil aslında bunu yapacak gücümüz var

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

UEFA grubundan cıkarsın. 2 maç evinde oynayacaksın ve inanıyorum ki kiev deplasmanından da 1 puan alırsın. 8 puanla gruptan cıkma şansın olur büyük ihtimalle.

Nesil
    2009
    Yer
    MERSİN

Quote Originally Posted by Bigboss3461 View Post
    UEFA grubundan cıkarsın. 2 maç evinde oynayacaksın ve inanıyorum ki kiev deplasmanından da 1 puan alırsın. 8 puanla gruptan cıkma şansın olur büyük ihtimalle.
    Kendi işimizi kendimiz bitirmemiz gerekiyor asılmamız lazım maçlara

Nesil
    2009
    Yer
    MERSİN

Mersinde Bir Yıldız Doğuyor
    Adı:Feyyaz Bu çocuktan çok ümitliyim Mevlüt yorgun diye 11e koydum maşallah tüh nazar değmesin, tecrübe kazandıkça daha iyi olacaktır

Çok rahattım maçtan önce nasılsa yeneriz diye düşündüm ama bi anda 2-0 geriye düşünce gerekli değişiklikleri yaptım Feyyaz yine golünü attı ama galibiyeti getiremedik, BJK geçen senein üstünde oynuyor artık geride kalmış karanlık günler

Nesil
    2009
    Yer
    MERSİN

Bence çok güzel oynadık doğru düzgün pozisyon vermedik nerdeyse, kendi girdiklerimizi değerlendiremedik pek ama son dakikalara girerken Deniz ceza sahasına girerken sağdan şutu çekti defansa çarpan top kaleciyi yanılttı ve goool oldu çok da güzel oldu

Oluşan durum ve kalan 2 maç

Nesil
    2009
    Yer
    MERSİN

Belediye Carvalhal ı kovdu Webo nunda sözleşmesini feshetti üzülsem mi sevinsem mi bilemedim

Nesil
    2012

Hocam gruptan çıkamayacağını düşünüyordum gladbach 'dan dolayı eğer bu takımı yendiysen çıkamazsak artık ayıp olur.

Nesil
    2009
    Yer
    MERSİN

1-0 olsun bizim olsun dedik resmen. Benim takımda Santi özellikle çok güzel oynadı onlarda da Onur 2 tane gol dışında pozisyonu çıkardı, Onur un sene sonu sözleşmesi bitiyor bakalım kime kısmet olacak maç sonu övmelere doyamadık

Nesil
    2009
    Yer
    MERSİN

Quote Originally Posted by 19karabulut07 View Post
    Hocam gruptan çıkamayacağını düşünüyordum gladbach 'dan dolayı eğer bu takımı yendiysen çıkamazsak artık ayıp olur.
    Artık bende öyle düşünüyorum, ilk maçta resmen şansız bir şekilde hiç haketmediğimiz malubiyetler aldık ama son 2 maçımızı alıp çıkmak istioyurz

Nesil
    2009
    Yer
    MERSİN

11. hafta itibariyle Ligde görünüm
    FB tek yanilgisi olmayan takım, biz yediğimiz golleri biraz azaltabiilirsek çok daha iyi olacaktır

Nesil
    2009
    Yer
    MERSİN

ÇUKUROVA DERBİSİ
    Bu maçların önemi bizim için herzaman farklı olmuştur, kazanmayı istiyorduk nitekim kazandıkta ama rakibimiz şu an ligin dibinde onlarsız bir lig istemiyoruz en kısa zamanda düzelirler umarız

Nesil
    2013
    Yer
    Elazığ

Çukurova Derbisi güzel olmuş.Lig güzel gidiyor.

Nesil
    2009
    Yer
    MERSİN

Quote Originally Posted by 5267 View Post
    Çukurova Derbisi güzel olmuş.Lig güzel gidiyor.
    Çukurova Derbisi maçları hep çok zevkli oluyor onlar düşerse üzülürüm keşke düşmeseler

Nesil
    2009
    Yer
    MERSİN

Sözle gerek yok herşey ortada, Müthiş oynadı benimkiler. Çok para alıyor diye satsam mı acaba diye düşündüğüm Santi özellikle son haftalarda performansı ile adeta beni büyüledi,

Deplasmanda Gladbach ı yenen Dinamo garantiledi, şimdi biz Ukrayna ya gidecez tur iin mutlaka yenmemiz gerekiyor
    Astra bize bi güzellik yapmazsa tabi

Nesil
    2013
    Yer
    Elazığ

Sen bu gruptan çıkarsın.

Nesil
    2009
    Yer
    MERSİN

Mersin de Hedefler değişiyor......

Nesil
    2009
    Yer
    MERSİN

Quote Originally Posted by 5267 View Post
    Sen bu gruptan çıkarsın.
    Sağolasın hocam, herşey bizim Ukrayna daki performansa bağlı ama bende çıkarız diye düşünüyorum

Sayfa 13 / 21 İlkİlk ... 31112131415 ... SonSon

Mesaj Yetkileri