Anket Sonuçlarını Görüntüle: Football Manager 2009'u Türkiye'den Satın Alacak mısınız?

Voters
611. You may not vote on this poll
  • Evet

340 55.65%
  • Hayır

271 44.35%
Sayfa 13 / 26 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon
361 ile 390 arası toplam 762 sonuç

Konu: Football Manager 2009 - Satışa Çıktı

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by cankatcug View Post
    işi gücü olmayan bunlarla uğraşan çok kişi var kardeş..

sanırım avustralya da çıkmış..e o zaman normal..orası önde gidiyor.

Kusura bakma
    aslında haklısın

bu arada,, durumu aral ithalata sordum.aynen iletiyorum..

Soru : Merhaba.Football Manager 2009 oyunu nun çıkış tarihi 14 kasım iken 17 kasım olarak değiştirilmiş , bunun sebebi nedir ? ne zaman alabileceğiz oyunu ? mesela pes2009 oyunu da 17.11.2008 olarak gözüküyor sitenizde.Halbuki çok oldu satışa çıkalı. bu tarihlere güvenemeyecek miyiz ?

Cevap : ürün kültür bakanlığındaki mevzuat değişimi sebebiyle gecikmiştir.

Quote Originally Posted by heavy86 View Post
    Kusura bakma
    aslında haklısın
    Evet arkadaşlar SI forumlarına göre oyun avustralyada çıkmış fakat aktivasyon kodları 14 kasım günü belli olacağı için oynayamıyorlarmış.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

mac kullanan kişiler şu an oynu patchsiz halde oynayabiliyorlar çünkü mac için aktivasyon kodu gerekmıyor

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Arkadaşlar ;

Ben Steam 'dan indireceğim çıktığı an.. Sonra da satın alacağım ve aktivite yapacağım..
    Dilerseniz siz de böyle yapın , işte korsanın bittiği nokta bu andır..Yani şöyle biraz bekleyim ***** çıkar demeyin..ilacı çıktıktan sonra yama çıkar , o ilaç direk çöpe..
    Şimdi bazılarınız , hayır! Bende kullanım kitapçığı olsun , orjinal cd olsun lazım olduğunda tekrar yükleri dediklerini duyar gibiyim.. Ama bu da mümkün olmayacak..
    Toplam 5 aktive hakkı varmış ve bu sayıyı aştığında oyun için yeni bi kod alman gerekiyormuş..Söylenti değil , forumdan okudum bunu da..
    Steam 'dan indirmek hem zaman kaybını engelleyecektir.Sonra cd yaparız zaten kendimize , lazım olursa bi daha kurmak için..

Bu işin ciddiyetini anlamayanlar için söylüyorum ;
    Pes 6 - 2008 -2009 oyunlarında korsan alanlar online oynayabildiler mi ?
    Hayırrrr !
    işte , kodu netten onaylamazsan , asla oyunu oynayamayacağız..

sakary Ali Misafir

bir yöneticiden cevaplar bekliyoruz ortalık karıştı oyun ne zmn çıkacak nasıl oynuyacağız?

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

valla şöyle diyeyim arkadaşlar.bazı yabancı firmalar bugün itibariyle cdleri postaya vermişler. yabancılar en gec cuma alıcaklardır cdlerini.dısardan sipariş edenlere pazartesi gelir bence.gecen sene bana cıktıktan 3 gün sora gelmişti cunku.

Arkadaşlar ;

Ben Steam 'dan indireceğim çıktığı an.. Sonra da satın alacağım ve aktivite yapacağım..
    Dilerseniz siz de böyle yapın , işte korsanın bittiği nokta bu andır..Yani şöyle biraz bekleyim ***** çıkar demeyin..ilacı çıktıktan sonra yama çıkar , o ilaç direk çöpe..
    Şimdi bazılarınız , hayır! Bende kullanım kitapçığı olsun , orjinal cd olsun lazım olduğunda tekrar yükleri dediklerini duyar gibiyim.. Ama bu da mümkün olmayacak..
    Toplam 5 aktive hakkı varmış ve bu sayıyı aştığında oyun için yeni bi kod alman gerekiyormuş..Söylenti değil , forumdan okudum bunu da..
    Steam 'dan indirmek hem zaman kaybını engelleyecektir.Sonra cd yaparız zaten kendimize , lazım olursa bi daha kurmak için..

Bu işin ciddiyetini anlamayanlar için söylüyorum ;
    Pes 6 - 2008 -2009 oyunlarında korsan alanlar online oynayabildiler mi ?
    Hayırrrr !
    işte , kodu netten onaylamazsan , asla oyunu oynayamayacağız..
    Bu steam olayını tam olarak açıklayabilirmisin.Steam den yüklediğimiz zaman oyunu direkt olarak oynayabiliyormuyuz.Aktivasyonu nasıl yapacağız?Eğer oyunu almamızgerekiyorsa yine beklemeyecekmiyiz çıkanakadar?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by thehell61 View Post
    ıyıd e para yoktur alamaz aptal demene ne gerek var.korsan oynayan aptalmı oluyor
    Dostum kusura bakma , ben forum sitesinden çeviri yaptım , benim kimseye aptal fln. deme lüksüm yok ..
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by CheD EvanS View Post
    heavy86 para muhabbetine girme burda çıkamazsın sana inat ilk kez bu sene gidip korsanını da download yapıcam görücen bakalım oynanıomu oynanmıomu bilip bilmeden konuşma..office 2007 de aktivasyon istiyor ona bakarsan herkes çatır çatır kullanıyor kimse korsanı engellemeyemez..Aynı olay SPORE denen oyundada var ama ilacı oyundan önce çıktı haberin olsun..
    benim kimseye aptal dediğim yok , forumdan çeviri..benimde maddi durumum iyi değil arkadaşlar lütfen yaa..
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Elçiye zeval olmaz derler , herkes üzerime biniyor , iyi ben anlatmayayım bunları , sonradan öğrenin .. Tamam arkadaşlar , paylaşmıyorum bundan sonra
    iyi niyetim nerelere geldi , yoksa bana ne ya kim korsan almış kim orjinal almış..Sanki para benim cebime giriyor
    Last edited by heavy86 : 12.Kasım.2008 at 19:31 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Galiba bir yanlış anlaşılma olmuş, sorun giderildiğine göre mesajları da siliyorum.

Ayrıca buraya defalarca yazdık, isteyen oyunu istediği şekilde temin edebilir. Ama korsan alacağını, kullanacağını buraya açıkca yazamaz. Burasının da belirli kuralları var, o nedenle bu konuda daha dikkatli olursanız sevinirim.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Sekopej View Post
    Galiba bir yanlış anlaşılma olmuş, sorun giderildiğine göre mesajları da siliyorum.

Ayrıca buraya defalarca yazdık, isteyen oyunu istediği şekilde temin edebilir. Ama korsan alacağını, kullanacağını buraya açıkca yazamaz. Burasının da belirli kuralları var, o nedenle bu konuda daha dikkatli olursanız sevinirim.
    hemen silmesen olmaz mı ?
    arkadaşlar yanlış anlaşılmayı görsünler de..
    küçümsemiş gibi görünüyor ve bu beni çok üzer ..

senditte oyun gönderildi arkadaşlar 2 gün içinde elime ulaşır tahminim

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Senin açıklama mesajın duruyor zaten.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Peki yanlış anlamışım kendi adıma. Kusura bakmayın.

Nesil
    2008
    Yer
    Şanlıurfa

Quote Originally Posted by kazma View Post
    senditte oyun gönderildi arkadaşlar 2 gün içinde elime ulaşır tahminim
    Hayırlı olsun kardeşim umarım bizde biranönce alırız

Arkadaşlar biz 4 arkadaş oyunu ortaklaşa almayı düşünüyoruz . Ancak bu bahsedilen 5 kere aktivasyon yapabilme durumu nedir detaylı anlatırmısınız ?

Yani 4'ümüz 1'er kere kurduk dielim oyunu ve daha sonra örneğin ben format attım ve yeniden kurcam oyunu . Bu durumda cd çöpe mi gider ? Yada nasıl oluyo bu iş biri anlatabilir mi ?

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

arkadaşlar neden bu kadar yüzeysel düşünüyosunuz oyunu Dnin içine kurup format atmadan öncede belgelerimdeki Sports Interactive klasörünü Dye kopyalayın formatı bitirince kopyaladığınız Sports Interactive klasörünü tekrar belgelerim içine atın oyunu açın ve oynayın zor olan ne burda 1 kere aktivasyon verseler yine yeter bunu sorun etmeyin

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Net emin olmamakla birlikte Ömer abinin yazdıklarından bildiğim kadarıyla size oyunla birlikte 5 kod verilecek. Eğer format atmadan önce oyunu uninstall yaparsak kullandığımız kod bize geri verilecek, uninstall yapmadan silinirse 1 hakkın gitmiş olacak.

Yine de tam bilmiyorum, yakında bir açıklama yapılır.
    "YÜCE ATATÜRK"

ben hemen almayı düşünmüyorum annem ingiletereye gidecek orda bi baksın hangisi ucuzsa ordan alırım

Quote Originally Posted by maestro_alper View Post
    Arkadaşlar biz 4 arkadaş oyunu ortaklaşa almayı düşünüyoruz . Ancak bu bahsedilen 5 kere aktivasyon yapabilme durumu nedir detaylı anlatırmısınız ?

Yani 4'ümüz 1'er kere kurduk dielim oyunu ve daha sonra örneğin ben format attım ve yeniden kurcam oyunu . Bu durumda cd çöpe mi gider ? Yada nasıl oluyo bu iş biri anlatabilir mi ?

böyle bir şey olması mümkün mü ? orjinal windows alanlar her formattan sonra bi kez daha mı satın alıyorlar.

saygılar...

Alıntı:
    maestro_alper´isimli üyeden Alıntı

böyle bir şey olması mümkün mü ? orjinal windows alanlar her formattan sonra bi kez daha mı satın alıyorlar.

saygılar...

Bende ihtimal vermiyorum ama sekopej'in mesajını da dikkate almak ve iyice öğrenmek lazım ya da diğer arkadaşın dediği gibi C'deki klasörü D'ye kopyalamak veya uninstall yapmak lazım .

Burda güzel olan şey 5 aktivasyon kodunun olması çünkü 5 kişi ortak alabilir oyunu

Bu arada 5 aktivasyon kodu olayından emin olanlar yazsın lütfen

Arık çıksada baksak nasıl bir oyun olmuş...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Oyun çıktığında şu şekilde bi uyarı olacak ;

rd-party DRM: Uniloc
    5 machine activation limit

artık çevirisini değerli arkadaşlarımın yorumuna bırakıyorum..
    ancak yukarıda yazdığımın olacağına %100 eminim..Oyunun yapımcısından verilmiş bilgidir , hatta belgelerle konuşayım ;

http://store.steampowered.com/app/10540/

adresinde GAME DETAILS bölümüne bakın , orda en altta yazıyor .

Ama bana hak verirsiniz ki , 5 machine activation limit demek 5 adet şifre verecek demek değildir..
    Bi arkadaşımız yedeklemekten bahsetmiş ,
    Affına sığınarak bi soru sormak istiyorum .. Yedekleyerek aktivasyondan kurtulursak , korsan kolay olmaz mı ?
    bi kişi alır , yedekler , diğerlerine dağıtır o yedekten , onlarda kullanır..

Bende sana katılıyorum . Tek aktivasyon kodunu 5 makineye kurabilirsin demek sanırım bu. Demekki format felan atarken dikkat edicez ya da bilmiyorum fikri olanlar yazsın lütfen

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Ben düşündüm hepimizi.

Konuya devam kurallara uyarak

Nesil
    2008
    Yer
    İzmir

ancak yukarıda yazdığımın olacağına %100 eminim..Oyunun yapımcısından verilmiş bilgidir , hatta belgelerle konuşayım ;

Ama bana hak verirsiniz ki , 5 machine activation limit demek 5 adet şifre verecek demek değildir..
    Affına sığınarak bi soru sormak istiyorum .. Yedekleyerek aktivasyondan kurtulursak , korsan kolay olmaz mı ?
    Yedeklerken Regedit'e işlemez.O yüzden öyle basit işlemler işe yaramaz
    Tourner dans le vide, tourner dans le vide..
    Et je m’envole, vole, vole, vole, vole...

Fransa'da oyun cd'si satılmaya başlanmış. Oyunu alan kişi FM2009 editörden arkadaşlarının merak ettiği takımların oyuncu verilerini resimlerle yayınlıyor.

Kendisi telefonla aktivasyon yapacakmış. Aktivasyon yapana kadar oyun oynanamıyor.

Milan: http://www.pixenli.com/image1226177310040255500.html

Arsenal: http://www.pixenli.com/image1226429731067835400.html

Porto: http://www.pixenli.com/image1226177652050898100.html

ve diğerler: http://www.pixenli.com/galerie1226175823076743600.html

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

ben yedekleyin derken oyunu yedekleyin demedim belgelerim içindeki sports interactive klasörünün içinde kayıtlı oyun datalar vb. şeyler onları kopyalayın dedim oyunu da Dye kurarsınız format atınca kaybınız olmaz dedim sanırım bi yanlış anlaşılma olmuş

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bu arada football manager sitesinin yönlendirdiği siteden satın alma işlemi yaptığınızda
    satın alınan ülkeyi seçiyorsunuz , buradan da
    nerden aldığınız anlaşılıyor Hani sesimiz duyulmuyor diyenlere duyrulur ,
    hem kargo beklemiceksiniz , gözleriniz yollarda kalmayacak
    hemde hafta sonunu fm'den mahrum geçirmeyeceksiniz

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

heavy86 yanlış anlaşılmadan dolyu özür dleriz kardesim

Sayfa 13 / 26 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon

Mesaj Yetkileri